3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (2)
  • medya (3)

1. 5 li farlarından plum rengini aldığım marka farlarının pigmentsiz olduğunu ve renginin çabucak solduğunu gözlemledim üstelik altında put a lid on it far bazı vardı. fakat renkleri çok güzel. bu farı birde maybelline color tattoo sarı ve pembe renklerini alta far bazı gibi uygulayarak kullanacağım. yarın yapmayı düşünüyorum kalıcılığı ile ilgili bilgiyi de yine buradan paylaşacağım.

10 temmuz 2015 21:13

2. 02 brown paletine sahibim, nude tude'un sultry'sini bitirmekten korktuğum için (gizlinot: çünkü çok güzel ve uzunca bir süre tek makyajım kendisini crease bölgesine sürmekti) yeni mat kahve far arayışındayken almıştım. bir aydır kaş doldurmadan eyelinera her şekilde kullandım. yapısı çok yumuşak. ilk ve ikinci sıradaki renk bazsız çok renk vermiyor. dördüncü renk bana çok soğuk göründüğü için mümkün olduğunca es geçtim kendisini, kirpik dibinde de iyi iş yapmadı (gizlinot: belli olmadı hiç). ilk üç farla çok güzel bi günlük smokey eye yapılır, son renkle birlikte biraz daha dramatik bir makyaj ortaya çıkar. uygun fiyatlı olsun, kahverengi olsun benim olsuncular için ideal palet.

7 ağustos 2015 23:47

3. Yaz boyu kullandığım tek palettir kendisi. (02 brown) Ben kahverengi ve doğal makyajları seviyorum. Abartırsam da yine koyu kahvelerle smokey eyes yapıyorum. Yani mavinin, yeşilin, morun bende pek yeri yok.

Evet gereksiz bilgilerden sonra palete geçelim (gizlinot: swh)

-öNCELİKLE Bİ İNDİRİMDE 20 LİRAYA ALDIM. BURAYA BİR KALP KOYUYORUZ ÇÜNKÜ DÖRT TANE HER RENGİ KULLANILABİLİR FARA SAHİP PALET SİZİN OLDU 20 LİRAYA.

-Sıfır sim. evet renklerin kimisi kendinden aydınlık ışıltılı gibi özellikle ikinci ve üçüncü renk. ancak balmdaki simi de boşalt kanka oo ye olayı yok.

-Tozutma minimum. Hiç yok diyemem çünkü toz ürün bir miktar tozutur. Toz olup tozutmayan far bileni mesaj kutuma davet ediyorum. Evet çoook az tozutma var yani göz ardı edilebilir. evet buraya da kalp.

-Kalıcılığı iyi. Ancak süper değil. Ben bazsız kullanıyorum ve yaptığım gölgeli mölgeli makyaj 5 6 saat sonra aynen duruyordu. Fazlasını test etmedim. Baz olarak the balmın far bazını kullandım ancak renkleri tam alamadım sanki. daha önce de bu bazın sadece the balm farları için üretildiği izlenimine kapılmıştım, neyse. bu başka bir entrynin konusu.

-Pigmentasyon iyi. Ancak bu da süper değil. Bu benim gibi eli bol insanlara daha iyi bir özellik. Çünkü sonra fazlasını almakla uğraşıyorsunuz. En fazla iki kere buluşuyor fırça farla öyle söyleyim.

-Ambalaj güzel, şık. marka zaten hayvanlarda test yapmıyor. Kalp kalp kalp buralara.

Şimdi makyajı nasıl yaptığıma geçelim. Genellikle abartılı yoğun yapıyorum günlük hayatımda da. (gizlinot: swh) Üç numaralı renk ile crease bölgesinde bir geçiş oluşturuyorum. Sonra en koyuyu tüm göz kapağıma kullanıyorum. en açık olan da aydınlatma işlevi görüyor. ikinci sıradakini kullanma oranım daha az, evet. günlük makyajım bu şekilde paletle. bu arada karıştırma fırçasıyla geçiş yaparken çok efor harcamıyorsunuz çünkü zaten renkler yapı itibariyle karışmaya müsait ve renkler uyumlu yani hakikaten smokey, giderek açılan ya da koyulan makyajlar elde ediyorsunuz. En sevdiğim özelliği bu paletin hatta.

evet bu palet ucuz pahalı Öbür farların pabucunu dama attırdı bana. Alınmalı bence.

15 ağustos 2015 10:31 15 ağustos 2015 10:34


4. dün 50% gratis indiriminden smokey far paletini 14 tl ye aldığım marka. hiç aklımda yokken ve ihtiyacımda yokken paletteki renk tonlarının doğallığına ve simli olmadığı halde tatlı bir parlaklık vermesine hayran olup aldım diyebilirim. göze derinlik katan bir özelliği var. paletteki pudra rengini de yanaklarıma uyguladım çok hafif bir pembelikle cildime sağlıklı bir ışıltı verdi.

13 şubat 2016 11:09 28 şubat 2016 01:12

5. bende 02 brown rengi olan palet. Evet pigmentasyonları çok iyi değil, özellikle en üstteki iki rengin, ama günlük makyajda benim için ideal. Elimi korkak alıştırmadan sürüyorum, doğal duruyor benim cildimde, beyaz tenliyim ve göz kapaklarım çok koyu renkli değiller bu arada. bir şans verilebilir ama biterse yeni ürünler denemek istediğim için almam sanıyorum.

23 mart 2016 13:46

6. Bende plum olanı var. Üstten ikinci renk haricinde diğerlerini günlük kullanmıyorum. O kadar tatlı bir renk ki hızlı hazırlanmam gerektiğinde göz kapağıma onu sürüp bir de rimel sürdüğümde yüzüm gözüm açılıyor aydınlık bir makyaj oluyor :) çok uğraş gerektirmediği halde pek de bi iltifat alıyorum bu farı kullanınca :d

17 şubat 01:45

3

7. Elimdeki iki far paletinden biri. Pigmentasyonu pek iyi değil gerçekten ama makyajla da aslında pek aram olmadığından önem vermeden almıştım. Yeni yeni heveslendiğimden makyaj konusunda bir daha almam ama iş görüyor tabi. Beyazının pigmentasyonu iyi değil, koyu gri ve siyahtan memnunum. Makyaja yeni başlayanlar için deneme tahtası olarak alınabilir.

3 nisan 21:58