yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (8)
  • medya (3)

  1. Ben de bayıldııım buna. Hatta almayacağım ama gördüğüm en güzel palet olabilir. Biri hediye etmek isterse asla hayır demem :d 

  Yalnız şöyle bir şey var, paletin ismi "Desert Dusk" yani çöl akşamı gibi bir anlamı var ve farlar da çöl konseptli isimlendirilmiş. Peki orada Turkish delight'ın ne işi var? Huda'nın bir Ortadoğulu olarak Türkiye'nin çöl olmadığını bilmesi gerekirdi. Palete karşı tek tepkim yalnızca bu, Amerikalıların birçoğu zaten Türkiye'yi çöl sanıyor yani onların gözünde deveye binip ortalıkta gezinen insanlarız ve ortada böyle bir yanlış zaten varken bunun üstüne gidilmesi beni üzdü. 

  9 ağustos 2017 16:05 9 ağustos 2017 16:06

  2. Zaten Huda Beauty'nin bu aşşşırı instagram makyajı tarzını görünce başıma ağrılar giriyor, o kapak ne öyle ya. Azıcık vizyon sahibi biri zaten neden çıkardığı ürünün üstüne kendi resmini koyar? Alacak param olsa bile sırf çekmecemi açtığımda o kalın kaşları lensleri görmemek için gider dupe bulurdum.

  10 ağustos 2017 13:18

  3. Bu paletteki twilight rengi resmen rüyalarıma giriyor ya. Bir renk icin tüm paleti almaya değmez zaten renkler genelde herkesin elinde olan renkler artık. O renge Dupe olan bir far varsa haber verin lütfen 

  20 ekim 2017 17:18


  4. Dün sephora'da bu paleti gördüm ve aşık oldum. Fiyatı kesin uçuk bi şeydir ama bakması keyifliydi yani :d (gizlinot: almaya gücümün yetmediği malzemelere bakmaktan zevk alıyorum çünkü manyağım swh) 

  25 kasım 2017 12:10

  5. bir haftadır kullanıyorum.. 8 mat 6 ışıltılı 4 tane ise bildiğiniz simli (gizlinot: bkz: twilight, retrograde, celestial, cosmo) fardan oluşmakta...

  günlük olarak smashbox 24 hr far bazının üzerine tüm göz kapağıma musk adlı farını dış köşelere oud kullanarak crease e doğru eden rengiyle yumusak bir geçiş sağlıyorum. en son olarak da orta kısma cashmere rengini kullanıyorum çok güzel oluyor. onun dısında kalan makyajımı da minimal tamamlıyorum çok sade ama ben buradayım diyen bir görünüm yakalamış oluyorum.

  tozutma var mı derseniz var tabi ama bence o kadarı normal. bu konuda stilanın ve the balmın arasında diyebilirim.. kesinlikle pigmentasyon uçmuş gitmiş. fırçanın ucunu hafifce değdirseniz bile gayet güzel gölge yapabilirsiniz.

  bence değer mi değer.. eğer almakla almamak arasında gidip geliyorsanız önce gidin bi sephorada 15 dk lık ücretsiz makyaj servisinden yararlanın bu paletle 2 3 farklı göz makyajı yaptırın baktınız içinize siniyor hala almak istiyorsunuz alın.. pişman olmazsınız.

  edit*: yazım hatası.

  27 kasım 2017 18:17 27 kasım 2017 18:19

  6. efsane far paleti. güncel fiyatı 335 tl. kesinlikle fiyatını hakediyor. the balm'ın far paletleri bile 160 tl'yi bulmuşken huda beauty almak daha mantıklı. içindeki pigment farlar kaymak gibi yumuşacık farların yapısı, paletin içinde bulunan üç tane duo chrome farlar ise harika gözde parlak duruyor, gün ışığında rengin duruşunada bayılıyorum. mat renklerininde pigmenti çok iyi. bir tane paletim olsun, tam olsun gece-gündüz kullanayım diyorsanız alın bence.far bazı olmadanda sürdüğümde pigmentasyonu çok iyi. sabah sürdüğüm far akşama kadar kalıyor. 

  4 mart 2018 16:24

  7. sadece bu far paletim olsun başka far paletine asla ihtiyaç duymam. abartıldığı kadar gerçekten kaliteli farlar yapısı,pigmentasyonu,kalıcılığı harika.mat renkler ve ışıltılı renkler barındırdığı için günlük,gece makyajlarına özel gün makyajları için biçilmiş kaftan.

  8 mat far,6 preslenmiş pigment,3 tane duo chrome,1 glitter şeklinde farları barındırıyor.

  2 ağustos 2018 13:57


  8. İçinde neredeyse 18 tane renk barındırıyor.Mat ve ışıltılı olmak üzere çok güzel renkler var.Kalıcılık olarak piyasada ki bir çok far paletinden çok daha iyi. Farların dokusu yumuşacık. Tozutma yok denecek kadar az. Daha ne olabilir ki.

  12 şubat 2019 21:39

  9. Pigmentasyonları açısından dünyada ki en başarılı far paleti. Farlar tozutmuyor. Renkler birbiri ile uyum içinde. Hem gece hem gündüz makyajlarında kullanılabilir.Tek sorun bu ekonomide benim için pahalı kalıyor.

  22 mart 2019 17:30

  10. Mezuniyet makyajımı yapmak için almıştım içindeki renkler çok canlı ve çoğu simli çok kullanışlı değil ben sadece 3 rengini kullanıyorum o da çok az. Günlük tercih edilecek bir palet değil bana göre

  31 ağustos 2019 23:02 1 eylül 2019 13:33