yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (62)
  • medya (5)

  62. kullanırken harika ama çıkarıldığında tam bir facia. kipriklerinizin yarısına yakını gitmiş oluyor ve en az 6 ay süreyle çıkıyor.

  25 eylül 2023 16:32

  61. eger uzun zamandır yaptırmak isteyip bir türlü emin olamayan varsa Anadolu yakasında kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yer keşfettim bugün. ben hep çook beğenip bir türlü ikna olamıyordum yaptırmaya. 

  önce geçen hafta emsal doğanda kuzenim yaptırınca onunla gittim ve benim istediğim gibi yapmıyorlar diye yaptırmadım. orada natural ipek kirpik fiyatı 400dü sanırım. İnstagramda dün karşıma reklamla çıktı ve konum bana 5 dk falan olunca hemen randevu aldım, öğlen gittim yaptırdım ve üstünden 5 dk geçmeden herkesten iltifat almaya başladım 😍 bu kadar memnun kalıcağımı tahmin etmemiştim. Yerin adı Asmina güzellik. yeni açılmış sanırım. Akasyaya 5 dk yürüme mesafesi ve temiz bir yer. kirpik yapan kızın adı sanırım Rukiye ya da Rabia olabilir. ben klasik ipek kirpik yaptırdım. medya paylaşıcam, eminim hepimizin istediği o kirpiği yapan nadir yerlerden biri. ben ilk kez yaptırdığım için ve ilk gün olduğu için kıyaslama yapmayacağım ama şuan 10/10 görüntü olarak, hissiyat olarak, yapan kişinin elinin hafifliği, salondaki çalışanların kibarlığı ve özellikle fiyat performans olarak sürekli gideceğim bir yer. eğer okuyorlarsa da çok teşekkür ediyorum tekrar :p medyaya bakabilirsiniz

  ilgili medya:
  2
  19 ekim 2022 19:33

  60. Bir dönem güzellik merkezinde çalışmış olmamdan dolayı, şimdi ipek kirpik yaptırdım diye dolaşanlara süpürge ucu takmış olduklarını anlayabiliyorum.

  Çok üzücü tabii giden mesai, para, heves...Ve en önemlisi göz sağlığıyla birlikte kendi kirpikleriniz.

  İpek kirpiği profesyonel bile olmasanız biraz bakınca anlayabilirsiniz aslında.

  Kaliteli ve kadifemsi durmalı. İç içe geçmiş sadece kat kat görüntülü bir kıl parçası değil, parlak tek tek görüntülü olmalı. Görsel bulursam eklerim ne demek istediğim daha net anlaşılır, ancak telife de girebilir o yüzden bilemiyorum.

  Uzun lafın kısası iyi araştırın, bazı işlerin ucuzu-indirimi olmaz neticede sağlık ve görsel önemliyse paraya kıyılacak. İşi genelde rus-azeri kadınlar yapıyor bir bakıma iyi, ama malzemesi kötüyse onlar da ne yapsın orası ayrı.

  Son olarak Rusya'da bu işe 6-8 saatlik süre verildiğini duyunca şok olmadım değil. Ve daha uzun kullanımı beraberinde getiriyor tabii.

  19 haziran 2022 16:41 19 haziran 2022 16:42


  59. Şimdi lütfen linçlemeyin yanlış yere yazmışsın diye. Biodermanın yeni bi göz temizleme suyu var çift fazlı. Yaklaşık 1 aydır gözümü onunla temizliyorum. Çok iyi temizlemiyor gibi geliyordu ama 2 ayrı arkadaşom oha İpek kirpik yaptırmışsın çok güzel olmuş dedi. Dedimmm yo ne alakası var sonra rutinimi düşündüm ve aynada inceleyince ben de şaşırdım İpek kirpik mağduru ya da genel kirpik mağduru kişiler denemeli 

  19 haziran 2022 12:53

  58. Yaptırdığım ilk günler aşkından ölüp bitiyordum ama bir hafta olmadan denize girince hepsi birbirine girdi.. neyse o karman çorman kirpik görüntüsüne bile aşık aşık bakıyordum.

  İpek kirpik kirpik dökülmesine sebebiyet vermiyor kesinlikle. Ama ellerseniz.. yolarsanız.. ovuşturursanız..

  Maalesef son günlerde hepsi birbirine yapıştığı için amaaan bitsin bu dert diye hepsini yolmaya başladım ve kendi kirpiklerim de elimde kaldı. Gelsin bakalım eeose ve arifoğlu kirpik serumları❤️‍🔥 onlar işe yararsa güncellerim :ddd 

  Güncelleme: eeose kirpiklerimi uzattı hatta bir tanesi çok saçma şekilde uzadığı için kesmek zorunda kaldım. Kirpiklerime uyguladıktan sonra pamukta kalan kısmı kaşlarıma da sürüyordum aşırı uzayan bir kaş da yakaladım cımbızla çözdük😂

  19 haziran 2022 03:28 16 temmuz 2022 01:29

  57. 2 aydır düzenli şekilde kullanıyorum ve bu kısa sürede ki tecrübelerime gelirsek. Yaptırdığınız ve çıkarttırdığınız yer çok önemli. Cidden güzel bir mesai harcanarak bulunan yerde yaptırdığınız kirpikler sonunda, kirpikleriniz hiç zarar görmeden ipek kirpik kullanmaya devam edebilirsiniz.

  21 nisan 2021 19:03

  56. Hayatımda saç boyatmak dışında kendime yaptırdığım tek güzellik işlemi. Param olduğu bir zaman bir heves gidip yaptırdım. İnanılmaz pişmanım. Sadece ilk yapıldığı zaman güzel görünüyor. Kısa sürede dökülmeye ve daha da kötüsü durduğu yerde dönmeye, sağa sola yatmaya başlıyor. Sabrı, zamanı ve parası olan sürekli yaptırıp düzenli bakımına gidebilecekse yaptırsın ama bir kere deneyim bakayım denecek bir işlem olduğunu düşünmüyorum. Dökülürken kalan kirpiklerimi de aldı, neredeyse 1 yıl olacak kirpiklerim asla eski haline dönmedi. Hiçbir rimel yeterli gelmiyor artık makyaj yaparken hep takma kirpik takmak zorunda kalıyorum. Bir daha kirpiklerimin eskisi gibi olacağına dair umudum kalmadı açıkçası.

  8 nisan 2020 14:00


  55. oldukça memnun kaldığım uygulama oldu. öncelikle şunu söyleyeyim bu bir kere yaptırılıp bırakılacak bir uygulama değil, kirpikler cerrahi yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılıyor ve bir süre sonra doğal olarak dökülüyor ve görüntüyü korumak adına tekrar gidip yenilerinin takılması gerekiyor.

  benim bulunduğum ülkede en doğalından en takma kirpik görünümlü olana doğru classic, hybrid ve volume olmak üzere üç çeşidi yapılıyor. ben ilk gittiğimde classic kirpik taktırdım, yaklaşık 2 saat sürdü. 15 günde bir dökülen kirpiklerin yerine yenilerini eklettiriyorum, o da 1 saat sürüyor. en son hybrid ile araları doldurtmayı denedim, azıcık abartı oldu ama birkaç gün sonra biraz kirpik dökünce çok daha doğal duruyor. ben epey işinin ehli birine yaptırdığım için uygulama sırasında hiç sıkıntı çekmedim, zaten uyuyakalıyorum. lens ile kullanmada da sıkıntı çekmedim. classic taktırdığımda kirpiklerimin aralarına yapıştırılmıştı, yani kendi kirpiklerimin üzerine yapıştırma gibi bir durum yoktu. hybrid olunca kendi kirpiklerime de yapıştırılmış, daha yoğun bir görünüm için böyle olması gerekiyor sanırım.

  ilk uygulama sonunda bana iki fırça verildi.

  ilki yumuşak, sık ve küt kesilmiş sentetik kıllı kalın bir fırça. yüzümü yıkarken kirpiklerime dokunmuyorum, yüz yıkama jelimi uygulayıp ıslak bez (bkz: muslin cloth) ile yüzümden siliyorum. sonra klasik bebek şampuanını avucumda bu bahsettiğim fırça ile soğuk-ılık suda (bu önemli) köpürtüp kirpiklerimi nazikçe yıkıyorum. böylece çapak kalıntısı vs. gitmiş oluyor.

  ikinci fırça da temiz ve sık kıllı rimel fırçasına benzeyen bir fırça. bununla da gün içinde kirpiklerimi taramam söylendi, böylece birbirlerine çok karışmıyorlar. her kirpik eklettiğimde bu fırçanın yenisi veriliyor.

  yukarıda soğuk-ılık su dedim çünkü kirpikleri yapıştıran madde sıcağa karşı dayanıksız. çok sıcak su ile duş almak, yemek yaparken tencerenin üzerine yüzünüzü tutmak, fırını açarken kafayı içeri uzatmak, saçınızı fönlerken kirpiklere sıcak gelmesi vs. hep kirpiklerin çabuk dökülmesine neden oluyor. ipek kirpik taktırdıktan sonra ilk defa kirpik ekletmeye gittiğimde sol taraftakiler epey sağlam iken sağ tarafımdaki kirpiklerin neredeyse üçte ikisi dökülmüştü çünkü fön çekerken saçımı hep sağ tarafa alıp çekiyorum ve buna hiç dikkat etmemişim.

  hem maddi açıdan külfetli hem de günlük hayatı biraz daha zahmetli hale getiriyor ama uyandığınızda makyajlıymış gibi hissetmek de çok güzel bir duygu. ben kendi adıma yaptırmaya devam edeceğim.

  3 şubat 2020 23:11

  54. Ben doğal dursun istediğim için naturel ipek kirpik yaptirdim ve memnun da kaldım görünüşünden. Her sabah ise giderken makyaj yapmaya üşenen biri olarak rahatlık sağladı. Ancak bence cabuk dökülüyor. Yaptırdığım yer Bana lifting üzerine olduğu için cabuk döküldüğünü söyledi ancak lifting üzerinden 2 aydan fazla geçmişti. Bir de eyeliner sürememek bence kötü ama her zaman sürmediğim için çok sorun olmadı. Kesinlikle öneririm veya önermem diyemem.

  Edit: 1 haftanın sonunda tüm kirpikler döküldü ve yaptırdığım rezil yer ne işlem tekrarladı ne param geri verildi. Neyse ki kendi kirpiklerime şimdilik bir şey olmadı. Tekrar asla yaptirmam. Gittiğim yeri merak edenler olmuş kirpiks beauty.

  17 ocak 2020 19:03 13 haziran 2020 03:26

  53. Kirpiklerime yaptığım en büyük kötülük. Hayatımda ilk kez iki ay önce yaptırdım. Düzenli kullandım, kullandığım süre boyunca kötü bir görünüm olmadı. Artık çıkartılma zamanı geldi ve kendi kirpiklerimin %50 sinden fazlasının döküldüğünü gördüm. Yani rimel sürecek kirpiğim yok gibi neredeyse. O kadar üzücü ki. Şuan kara kara düşünüyorum tekrar çıkarlar mı, ne kullansam eski haline döner diye:(  yaptıracakların bir kere iki kere düşünmelerini bırak hiç yaptırmamalarını öneriyorum. Bi anlık hevesle olan kirpiklerinizden de olmayın. 

  24 ağustos 2019 15:38