yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  5.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (3)
  • medya (2)
  5

  1. içeriğinde 5 farklı hyaluronic acid bulunan nemlendirici tonik. irritasyon riski olmayıp aynı zamanda tüm cilt tipleriyle uyumlu olduğu söyleniyor, ancak özellikle kuru ve kurumaya meyilli ciltlilerin çok memnun kalacağını düşünüyorum. ben bu ürünü yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ve cildimde çok çabuk etkisini gördüğüm bir tonik oldu. yapısı diğer toniklere göre daha yoğun kıvamlı ve kaygan olduğundan ciltte hemen yayılabiliyor. çok az bir miktarı yüzü tamamen nemlendirmeye yetiyor. cilt temizliğinden hemen sonra pamuk kullanmadan direkt olarak cildime yediriyorum ardından nemlendirici krem kullanıyorum. nemlendirici tonik olarak tekrar tercih edebileceğim temiz içerikli bir ürün.

  ilgili medya:
  2
  20 nisan 16:36

  5

  2. içeriği temiz ve 5 farklı moleküler ağırlıkta hyalüronik asit içeren, tonik dense de aslında esans formunda olan ürün. yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. önerilen kullanım şekli nemli yüze uygulanması, çünkü hyalüronik asit ortamdaki suyu çekebiliyor, kuru yüze sürüldüğünde cildinizdeki suyu emip daha da kurutması olası. bunu önlemek için ben yüzümü yıkayıp kuruladıktan sonra yüzüme 2-3 fıs termal su sıkıp bunun üzerine uyguladım, bu şekilde daha çok verim aldım. bu arada baya uzun süre kullanılacak bir ürün.

  14 temmuz 22:18

  3. Kendisine bayıldığım toniktir. Tonik dediğime bakmayın asla sıvı değil essence kıvamında bir ürün. Uzun zamandan beri bir cilt bakım ürününden bu kadar etkilenmedim. Yüzüme ilk önce Nuxe ün güllü tonigini sürüp üstüne 4 ya da 5 damla kadar toner plus dan alıp elimle yüzüme ve boynuma yediriyorum. Üstüne de Cosrx in salyongozlu essence indan sürüyorum ya da Mizon un salyangozlu serumunu sürüyorum. En son da hafif yapılı bir nemlendirici geçiyorum yüzüme. Net bir şekilde söyleyebilirim ki kullanılan her üründen daha fazla verim almanızı sağlıyor. Yüzünüz uzuuun bir süre nemli kalıyor cildinize dokundugunuzda hissediyorsunuz. Ayrica gozeneklerin sıkılasmasini da sağliyor bence. Kesinlikle çok faydalı bir ürün herkese gönül rahatligiyla öneririm.

  24 ağustos 12:38


  4. Ürünün tek olumsuz yanı 200 ml lik kocaman boyunun açıldığından itibaren 6 ay içinde tüketilmek zorunda olması. sabah akşam kullanılsa bile biteceğini sanmıyorum. Öncesinde hada labo premium gokujyun kullanıyordum ve ikisinin nem açısından farkını göremedim. Bu ürün ekstra olarak yüze doygunluk veriyor, cildi daha sağlıklı gösterdiği kesin. Bu yüzden sevdim ama fiyat farkından dolayı imkanım olursa hada laboya dönerim.

  Akşamları nemli cilde uygulayıp ardından serum ve uyku maskesiyle(gizlinot: hafif yapılı bir nemlendirici gibi düşünebilir) rutinimi bitiriyorum. Bu şekilde yeterli oluyor, gündüzleri ise c vitamini ve güneş kremiyle kullanıyorum. ürün tonik olarak geçiyor ancak yapısının uzaktan yakından alakası yok. klasik hyaluronik asit, esansla serum arasında. Ordinary kadar cildi yapış yapış bırakmıyor. üstüne başka bir ürün geçmeden tek başına kullanılabiliyor bu yönünü çok sevdim, cildi daha da kurutmuyor. yapışkanlık hissine tahammül edemem diyorsanız jel yapılı ürünler ve c vitaminleriyle kullanılmasını önermiyorum. Umarım 6 ay sonra ağzı yüzü yamulmaz çünkü bitiremeyeceğimden eminim, bekleyip göreceğiz.

  25 ağustos 21:21

  5

  5. toner adı altında satılan ama nem çekici essence olarak veya serum adımında da sizi oldukça memnun edecek harika bir ürün. temizlediğim cildimi termal suyla ıslatıp ürünü uyguluyorum biraz bekledikten sonra üzerine yeniden birkaç fıs termal su sıkıp nemlendiricimi sürüyorum. uzun süreli nem ve dolgunluk sağlıyor. yapış yapış hissiyat yok. sivilce, kapalı komedon gibi sorunlara yol açmıyor, gayet temiz içerikli. hyaluronik asitten dolayı nemli cilde değil de kuru cilde uygularsanız cildinizi nemlendirmenin aksine kurutabilir doğru kullanmak önemli. ilk aldığım sıralarda lrp effaclar gel kullanıyordum temizleme adımında. sonrasında bu ürünü uyguladığımda ürün yüzümde köpürüyordu. bu yüzden ilk 1-2 ay ürünü beğenememiştim. sonra sülfatsız bir temizleyiciye geçince ürünün artık köpürmediğini fark ettim. sülfatlıların ciltten tam arınamamasından kaynaklı bir sorun yaşamışım yani başta. internette birkaç yorumda da köpürdüğü için beğenmeyen insanlar görmüştüm o yüzden buradan da söylemek istedim ürün köpürmüyor sorun temizleyici kaynaklıymış. tek eksisi fiyatı diyebilirim. güncel fiyatını hak eder mi derseniz eğer tonik olarak alıyorsanız değmez. ben ilk beğenmediğim zamanlarda direkt pamuğa döküp tonik olarak kullanıyordum. ürün o zaman çok hızlı bitiyor. şimdi böyle yaptığıma pişmanım tabi. zaten su gibi akıcı değil kıvamlı bir ürün ampül kıvamında denebilir. temizleyicimi değiştirdikten sonra nem çekici serum olarak kullanmaya başladım. bu şekilde kullanacaksanız fiyatını hak ediyor çünkü gerçekten çok çok az bir miktarı yetiyor ve hergün birkaç damla kullanıma şişesi kocaman. şimdi rutin değiştirdiğim için yakın zamanda tekrar almayı düşünmüyorum muhtemelen yaza doğru yeniden hyaluronik asitli bir ürün istediğimde sene içinde daha iyisini bulmazsam isntree'ye dönerim. bu kategoride bulunabilecek en en iyi ürünlerden.

  7 kasım 14:00