5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar ()
  • medya (2)

1. (yazar: mor gazoz)'un tavsiyesi üzerine watsons'tan satın aldığım keyfi harem serisinden hakiki koza ipeğinden kesenin üreticisi. oldukça memnun kaldım, kirleri kolayca, fazla uğraştırmadan çıkartıyor. kullanım kılavuzunda 10 günde bir tüm vücuda, her gün -hatta sabah akşam- ise tüm bacaklara yapılması öneriliyor. bacağı düzenli olarak keselemek, tıpkı masaj, at kılı ile fırçalama gibi, dolaşımı hızlandırıp selülitleri azaltıyormuş.

üstelik bu ay watsonslarda bir alana bir bedava kampanyasına dahil ürünlerden biri de bu keseler. fiyatları zatan 4-5 lira civarında, bu kampanya ile alınca iyice ucuza geliyor.

16 eylül 2013 15:32

2. ipek kesesi vücut için vazgeçilmez tercihimdir. ortalama 2 yıl dayanıyor.

30 eylül 2013 00:45

3. Haftada bir bacaklarıma ve hafifçe yüzüme, iki haftada bir tüm vücuduma kullanıyorum. Bence hiç bir peeling kesenin yerini tutmuyor. Düzenli kullanmaya başladığımdan beri yüzümde siyah noktalar azaldı, bacaklarımda da batıklar. Diğer bir artısı da; bacak kıllarım çıkmaya başladığında bacaklarım inanılmaz kaşınıyor, hatta kaşıya kaşıya yoluyordum. Artık kaşındığında duşa girip keseliyorum. Hem kaşıntı kesiliyor, hem de batıkları azaltmış oluyorum.

4 kasım 2015 09:02


4. Deli gibi ölü deri attırır. Önce biraz cildi ıslatıp sonra kese yapınca ciddi bi soyulma ve temizlenme oluyor. batıkları ve yağ bezelerini azaltıyor daha pürüzsüz bir cilt için kullanılabilir

30 kasım 2016 19:26

5. Güneşlenme-bronzlaşma evresinden önce 1 ay kadar kese yapmak gerekiyormuş ölü deri komple çıksın o yanmış ten daha uzun süre kalsın diye. O niyetle aldım ve daha bir çok nimetleri varmış .2 haftadır kese yapıyorum. Batıklar tamamen çıkıyor o pürüzlü his gidiyor . Yüzüme hiç yapmamıştım yüzüme denedim bütün siyah noktalar çıkmış. Ne varsa eskilerde var yahu..(gizlinot: kese candır ) (gizlinot: kese kalp ben)

13 şubat 2017 22:43

6. bendeki keyf-i harem markası, eve shop indiriminden almıştım 3 tane yüz kesesi 5 tlydi sanırım. 10 günde bir sıcak bir banyodan sonra yüzüme hafif bastırarak uyguluyorum, yüzümün rengi açılıyor, ölü deriler temizleniyor sanırım. iyice temizlendiğimi görebiliyorum ve yüzümün nefes aldığını hissedebiliyorum. çok memnunum.

17 eylül 14:03