yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (4)
  • medya (1)

  1. Lancome maskaralarla tıpa tıp aynı kokuya sahip. Klasik lancome'un gül kokusu bunda da var. Loreal ve lancome'un üreticilerinin aynı olduğunu biliyordum ama içeriklerinin aynı olacağını düşünmemiştim açıkçası. Gerçi loreal'in pek çok maskarasını kullanmış biri olarak, ilk kez bu maskarada böyle bir benzerlikle karşılaşıyorum. Volumlü bir etki bırakıyor, yoğun kirpik sevenleri tatmin edecek bir bitişi var. Üstelik lancome' un yarı fiyatına sahip oluyorsunuz.

  1 aralık 2014 21:56

  2. midnight olanını çok çok severek kullandığım maskara.

  ön bilgi olarak; oldukça kısa ve normal gürlükte kirpiklere sahibim. plastik fırçalı rimeller bende daha iyi sonuç veriyor.

  genelde rimel alırken maybelline ya da l'oreal alırım. ilk çıktığında bir şans vermek istedim. bir hafta kullandım hiç ama hiç beğenmedim. fırça güzel ama aşırı sıvı formüllüydü. sonuç : cılız, sağa sola yatmış, karmaşık kirpikler... bir süre elime almadım zaten. aradan zaman geçti, tekrar deneyeyim dedim. aman allah'ım bu nasıl güzel bir maskara. kıvamı kendine gelmiş. hem dolgun hem de uzun kirpikler. ikinci katta çok daha iyi sonuç veriyor. bence en iyi drugstore maskaralardan biri. indirimde bulursanız kesinlikle bir şans verin.

  21 eylül 2015 00:42

  3. Bittikçe aldığım hatta daha doğrusu bitmesine izin bile vermeden bitmeden yedeklediğim maskara. Çıktığı günden bu yana kaç tane bitirdim bilmiyorum ama şunu biliyorum ki kullanmaktan vazgeçmeyeceğim üründür kendisi.

  Özelliklerine gelicek olursak öyle bir fırçası var ki gerçekten bütük kirpiklerinize tek tek ulaşıp tek tek ayırıyor. hem volume hem de uzunluk veriyor. Uzatma özelliği volume verme özelliğine göre bir tık daha fazla. İlk açtığınızda yapısı biraz akışkan ama bu sizi korkutmasın bir kaç kullanımdan sonra öyle güzel bir kıvama kavuşuyor ki sizin kirpiklerinizde sonsuz bir mutluluğa :) gün içinde kesinlikle göz altlarına akma, dökülme gibi bir sorunla da karşılaşmıyorsunuz.

  Fiyat performans açısından çok çok iyi bir rimel zira indirimlerde 26-30 tl gibi bir fiyata alabiliyorsunuz. Yapışık olmayan, dolgun, uzun ve tek tek ayrılmış kirpikler istiyorsanız mutlaka denemenizi öneririm.

  26 kasım 2015 14:58


  4. Son 2-3 yılımın değişmeyen maskarası. Kirpiklerim zaten uzun ancak düz ve düz kalmakta inatçı. Bu maskara ile biraz olsun kıvrık durmalarını sağlayabiliyorum. Rengi benim gibi çok siyah sevenler için yeterince uygun. Ne kadar uyguladığıyla orantılı olarak günlükten gece makyajına geçiş yapılabiliyor. Tek sıkıntısı bana maskara az gibi geliyor. Diğer masakaraları bilmiyorum ancak bu 6ml. Ya da diğerlerine oranla daha az hacim verdiği için daha çok kullanıldığından hızlı tükeniyor.

  14 mart 2016 15:11

  5. Kullandığım en güzel maskaralardan biri gerçekten. Kirpiklerim açısından şanslıyım, uzun ve gürler ama ne zaman bu rimeli sürsem herkes ne kadar güzel göründüklerini belirtiyor. Fiyatını hatırlamıyorum ama indirimde uygun fiyatlara düşüyor, deneyin derim.

  15 mart 2016 00:46 ed.12 nisan 2016 13:57

  6. Zaten uzun kirpiklerim yok maksat renk olsun diye aldığım, özellikle kirpikleri birbirine yapıştırmayan, hacimli değil ama uzun gösteren zevkle kullandığım bir ürün.

  29 haziran 2016 19:42

  7. kirpikleri birbirine yapıştırmadan güzelce ayıran ve boylarını uzatan bir maskara. Ama kirpiklere hacim vermiyor. O yüzden hacim veren ürünlerden hoşlanıyorsanız almayın hiç. Tek bir olumsuz yanı sanki kirpiklerden kolay temizlenmiyor baya bir uğraştırıyor beni. Ama yine de benim için günlük kullanıma uygun güzel bir maskara.

  13 ağustos 2016 01:24


  8. Yaklaşık 3 yıldır severek kullandığım maskaram. Kelebek kanatları etkisini sahiden hissettiriyor. Özellikle kirpikleri aşağı bakanlar kirpiklerinin havaya kalkması için veya kirpiklerinde uzunluk arayanlar o uzunluğu hissetmek için bu maskaraya bakabilir. Çok fazla hacim beklentisine girmeyin derim. Bir de kirpikleri sertleştiren ve hafif zor çıkan bir yapısı var. Ama akma veya kirpiklerimde dökülme yaşatmadı hiç canımın içi. Birçok maskara denedim ürün çılgınlığına girip. Maybelline'den özellikle çok maskara denedim, essence'in meşhur pembe maskarasını denedim (hacim ve uzatma süper hatta neredeyse hep bunu kullanacaktım ama kirpiklerimi deli gibi döktü, üzdü.) ama kürkçü dükkanıma döndüm. Canım maskaram, seviyorum seni. <3

  11 mart 2017 21:41

  9. Resmen bitirmeye çalışıyorum. Tek tek ayırması ve uzatması güzel ancak çok fazla hacim vermiyor ve kirpikleri söylediği gibi simsiyah yapmıyor. En kötü yanı sürüyorum ve o gün maskaramı çıkarana kadar gözlerimin altı siyah geziyorum. Akıyor hem de gün içinde değil sürüldüğü andan çıkarana kadar.

  3 haziran 2017 23:26

  10. her seferinde fiyatından dolayı başka maskaralar denesem de dönüp dolaşıp indirimde denk getirmeye çalışıp aldığım favori maskaramdır. yoğun bir görünüm vermediğine katılıyorum fakat benim kirpiklerim uzun, sık ve siyahtır, 2 kat uygulasam yeterince yoğun görünüyor zaten o sebeple bu kısmına takılmıyorum. çok sevmemin sebebi fırçasının şeklidir benim için. alt ve üst kirpiklerimin buluştuğu gözümün dış köşelerinde kirpiklerim birbirine geçtiğinden diğer maskara fırçalarında yeterince kontrollü olmazsam çok kolay yüzüme gözüme bulaştırabiliyorum. fakat bu maskaranın fırçasının geniş kısmını o dış köşelere yerleştirdiğimde hem orayı güzelce kavrayıp boyuyor hem de dar olan kısmı gidip sağa sola bulaşmıyor. bu sebeple günlük kullanım için çok pratik buluyorum. akmaması, tek tek ayırması, kolay temizlenmesi de tercih etmemdeki diğer faktörler.

  daha yoğun görünüm aradığım özel günlerde farklı maskaralar tercih edebiliyorum.

  15 ocak 2018 21:11