yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (214)
  • oylar (110)
  • medya (3)
  5

  1. Better than sex' e muadil gösterilen maskara. Son bir kaç haftadır youtuberların gözdesi olan bu maskara ile ilgili henüz hiç girdi yazılmamasına şaşırmış bulunmaktayım.

  Mevcut gratis indiriminde stand bomboşdu sırf bu maskarayı alabilmek için başka bir gratise daha girdim ve tek kalan paradise extatici aldım.

  Uzattı, kıvırdı, yoğunluk verdi, gün boyu akmadı, dökülme yapmadı. hayatımın maskarasını buldum ben, bu maskaradan sonra başka maceralara girişmem.

  Son olarak bu başlık sayfalarca dolar diyorum, buraya da yazıyorum.

  (yazar: auryn) uyardı (bkz: loreal lash paradise maskara) başlığında bayağa konuşulmuş hakkında.

  14 ekim 2017 21:14 14 ekim 2017 21:51

  2. Ilk ciktigi gibi alicaktim. Bekledim indirimde de fiyati dusmedi cok. Saga sola bakinirken bir yerde gördum. Golden rose yeni cikan rose gold ambalajli urunu buna muadil diye. Fiyat olarak da uygundu 13.50 liraya aldim indirimde. Ve voila ! Nerdeyse birebir ayni ve kirpiklerim füze gibi oldu. Loreal paradise biraz daha bekleyecek o şişme fiyata almayacagim :) 

  15 ekim 2017 00:39

  3. maybelline lash sensational maskara kullanıcısı olarak karşılaştırarak şunları söyleyebilirim:

  -maskaranın yapısı daha yumuşak, kirpikler daha yumuşak kalıyor, bu iyi bir şey mi emin değilim, lash sensationalda kirpiklerim taş gibi sert duruyordu o yüzden düşük kirpiklerim saatler geçse de havada resmen donup kalıyordu. paradise da kaldırıyor ve kıvırıyor fakat saatlerce durup test etme imkanım olmadı. imkanım olunca bu yumuşak yapısı dayanıksızlık yapıyor mu, kirpikler zamanla düşüyor mu diye test edince ekleme yaparım.

  -kıvırıp uzatması güzel, fakat dolgunluk için aynı şeyi diyemeyeceğim. ayrık ayrık uzatıyor kirpikleri. böyle sevenler için ideal.

  -gözden çıkarmak çok kolay. hemen temizleniyor kalıntı bırakmıyor.

  15 ekim 2017 13:56 15 ekim 2017 14:06


  4. Bunun testerını buldum, denedim. Beklenti çok yüksek tabi... Hangi makarayı sürsem beni tatmin edecek kadar güzel olur aslında. Bugüne kadar iki maskarayı sevemedim biri Lash Sensational biri de bu. Sanırım kirpik yapısı çok önemli kızlar. Denemeden almayın.

  20 ekim 2017 23:14

  5. Hırçın kirpiklere sahibim..düz,uzun,aşağıya bakan ve hacim vaad eden bütün maskaralarda yapışmalara sebep olan kirpik hırçın kirpikmiş bir makyöz tarafından tabir edilmişti ve bu tasvir benim kirpiklerime cuk oturuyor..

  Dolayısıyla kirpiklerimi genelde yapıştırılma problemi olduğu için her hacim vaad eden maskaralara elim korkarak gidiyor..bu maskaraya da öyle oldu... izlenimlerim; sürümü çok kolay, ve ilk katta mükemmel bir etki yaratıyor aşağıya bakan kirpiklerimi kaldırdı ve tek tek ayırdı..tabiki bir hevesle 2. Katı da hemen geçiverdim ve beklenen son kirpiklerimde yapıştırma yaptı..ama bu benim kirpiklerimin genel problemi olduğu için artık eskisi kadar dert edinmiyorum çünkü ilk kattaki etkisi bile benim için oldukça yeterli oldu..

  Hayatımın maskarası diyemem ama yukarıda tasvir ettiğim gibi hırçın kirpiklere sahiplere sahipseniz sizde de aynı etki yaratacaktır..kirpiklerime maskara bazı uygulamadım ve kıvırıcı da kullanmadım..sadece maskarada etkisi bu oldu bende..

  Edit:diğer başlığı bulamadığım için buraya yazmak zorunda kaldım..

  Güncelleme: gözlerimde yanma ve kaşıntı sebebiyle doktora gittim ve alerji olduğu ortaya çıktı..direk kozmetik malzemesi olacağinı söyledi ve en son yeni olarak hangi malzemeyi kullandigimi sordu ve aklıma bu maskara geldi..şunu da belirtmek istemiyorum hassas bir cildim yok..bu hele ki gözlerimde ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum..göz kapaklarımın şişmesine mi yanayım, kaşıntıdan delirmeme mi yanayım yoksa verdiğim paraya mı üzüleyim bilemedim..

  21 ekim 2017 01:42 10 kasım 2017 23:12

  6. Dün aldım. Normalde maskara sürmeden önce mutlaka kirpiklerimi kıvırcıktan sonra maskara bazı (gizlinot: shiseido nourishing Mascara base) sürerim. dün denemelik, sadece kıvrılmış kirpiklerime sürdüm. Kıvrıklığını biraz düşürdü açıkçası, yapışmaya da çok müsait. Üstünden temiz bir maskara fırçasıyla geçince de dökülme yapıyor uçlardan, o sebeple sadece uçlara 2. Katı geçtim. Diğer maskaralara göre sürüldükten sonra ağırlık yapmıyor, kirpikler gayet yumuşak kalmaya devam ediyor. Dökülme bulaşma olmadı. Yine de Bittikçe yeniden alacağım bir ürün değil. 

  21 ekim 2017 04:04

  7. kirpik takıntım olduğundan elimdeki 1500 tane maskaraya rağmen aldığım ve kutusunda ancak 1 hafta bekletebildiğim maskara.

  bugün ilk sürümü yaptık kendisiyle,ben hacim sever olduğumdan bayıldım baya da kıvırdı. şimdilik baya ıslak gibi ama zamanla kurur diye umut ediyorum. akşam da herhangi bi dökülme yapmadı. ama yine de arayışlarım devam edicek (gizlinot: swh)

  edit:maalesef aradığım sen değilmişsin. Hayatımda bu kadar çabuk kuruyan başka maskara görmemiştim.

  21 ekim 2017 21:52 15 şubat 2018 21:07


  8. Bugün gratis indiriminden gratis kart indirimiyle beraber (1.40 gibi ek bir indirim oldu) 26 küsüre dayanamayıp aldığım maskara. Halihazırda kullandığım ve favori olan maskaram lash sensational.Bunu da yeni favorim olur daha tel tel ayırır ve takma kirpik etkisi verir umuduyla aldım ama almasaymışımda olurmuş diyorum. Bi gözümde lash sensational dururken diğerine de paradise yi sürdüm. Bende ki etkileri çok farklı olmadı ama paradise topaklanma yaptı. Kaldırması uzatması hacim vermesi bende ayırt edilemeyecek kadar yakın. Hala favorim indirimdeki 15 tl lik fiyatıyla lash sensational.

  26 ekim 2017 16:34

  9. Biraz önce instagramda bir paylaşımda içerisinde zamk (Acacia Senegal Gum) olduğunu öğrendiğim maskara !

  ve kirpik dökmüş ! Ben etkisini seviyordum, çıkarırken de zorlanmadım aslında ama riske girip kullanmam artık :/ önceki hakkında olumlu yazdığım girdimi de siliyorum.

  26 ekim 2017 16:57

  10. Kirpikleri örümcek bacağı gibi yapan maskara. Bu görüntüyü sevenlerin hoşuna gidecektir fakat ben sevmedim

  26 ekim 2017 20:32