girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • medya (0)

1. geçen bir pale skin + red lips kombosu vardı ki izlemeye doyamadım. müthiş güzel bir hatun. bobbi brown'da çalışırdı eskiden.

19 mart 2014 16:51

2. çok beğendiğim, çok güzel bir vlogger. makyajları gerçekten bir çok vloggerdan daha iyi ve benim tarzıma uyan cinsten. kendi renginden daha koyu fondöten kullanmasa keşke onun dışında her şeyine bayılıyorum!

18 haziran 2014 14:27

3. Bana meraktan true match'i aldıracak vlogger kişisi.

Yalnız kendisi bir videosunda normal ciltli oldugunu söylemişti ama gene de o kadar övdü ki kadın artık denemeden rahatlayamıycam.

14 temmuz 2014 17:56


4. çok güzel bir kız, yaptığı makyajlar da çok güzel fakat yüzüne maske takmış gibi duruyor. yani bu kadar yapay olmayı kendi mi istiyor bilemiyorum. yahut bu kadar yapay durmayan makyaj yapılabilir mi onu da bilmiyorum. ben makyaj bilmiyorum sanırım.

31 temmuz 2014 16:15

5. az evvel çantasında dolabında orda burda ne var videosunu izledim meraklı bir kadın olarak. fakirliğime bir kere daha sövdüm, kadının bir çantası benim ve annemin bütün çantalarımdan daha pahalı.

2 ağustos 2014 21:44

6. Yaptığı her makyaja hayran kalıyorum. İçtenliği ve doğallıyla her gün sempatimi kazanıyor. Tek anlam veremediğim noktası ne makyajı yaparsa yapsın yapay duruyor, ama yine de çok yakıştırıyorum, her videosunu da severek izlemeye devam ediyorum :)

25 ağustos 2014 04:55

7. Allaaam nasıl güzel, nasıl güzel ya...

Nasıl güzel makyajlar yapıyor, nasıl kendine yakistiriyor...

Sözlüğü okuyorsa 2 çift lafım olacak kendisine ;

lauren u perfect olmak, man olsam seni kacirmazdim, sakin kendini bozmamak, run lauren run, are u kola, cam var mı ?

28 eylül 2014 18:45


8. çok yetenekli ve aşırı güzel bir kız. bobby Brown ın mua'sıymış önceden (gizlinot: bi tarafımdan uydurmadıysam eğer aklımda öyle kalmış) fakat bu güzelliğine teee şakağına kadar çektiği simsiyah eyelinerı ve neon renklerdeki ruj kombosu ile gölge düşürüyor.

ha ben zerafeti ve kaliteli videoları için izliyorum, yoksa ne makyaj tarzının ne de fiziksel özelliklerinin benimle hiç ilgisi yok (gizlinot: ühühüüüü)

8 ekim 2014 09:31

9. Doğal makyajın kendisine daha çok yakıştığını düşündüğüm vlogger

18 ekim 2014 15:00

10. doğal, makyaj yapılmamış haliyle çok çok güzel bir kadın. çok beğeniyorum.

'makyaj doğallığı bozuyor' 'makyaj yaşlı gösteriyor' düşüncesinde değilim, makyajı kötü, makyaj yapmamayı marifet olarak görmüyorum ama lauren'in makyajsız hali, makyajlı halinden kat kat daha güzel ve en az 5 yaş daha genç bence. yüzü makyajı 'çok fazla' gösteriyor, tek bir makyajı değil, izlediğim her videosunda makyaj yüzünde yapay duruyor nedense, hakkında böyle düşündüğüm tek makyaj vloggerı kendisi. teninden koyu ve sarı fondötenleri kullandığından mıdır bilmiyorum ama o açık, kırmızı izleri olan cildi çok daha güzel bence. (link: http://www.youtube.com/watch?v=mGufCzBfE4M şu) videonun başındaki makyajsız hali doğal çok güzel iken sonunda güzel olmasına yine güzel ama boyalı bebek gibi geliyor bana. tabi güzellik göreceli, ilk halini çok solgun, makyajlı halini daha güzel bulanlar da vardır.

24 ekim 2014 21:09