yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (6)
  • medya (4)
  5

  1. Bayram indiriminde yakaladım kendisini. Önceden de gözüm vardı ama 42 lira vermek istememiştim. İçindeki renklerin muhteşemliği benim gibi sıcak tonlara aşık olanları etkileyemecek gibi değil. Ben farların pigmentasyonlarının gerçekten iyi olduğunu düşünüyorum. İndirimde 29.99 a aldım bu paleti. Fiyat performans olarak oldukça iyi. Bu renkleri sevenler kaçırmasın derim :)

  ilgili medya:
  1
  20 ağustos 2018 11:56

  2. makeup revolution markasıyla tanışmama vesile olmuş far paletidir kendisi ve iyi ki de olmuş. pigmentasyonu çok başarılı, gayet işe yarar renkler barındırıyor içinde. çeşit çeşit far paleti kullanmış olarak en çok memnun kaldıklarımdan diyebilirim.

  21 ağustos 2018 13:30

  3. Tamamen sıcak tonlardan oluşuyor ve renkler muhteşem. Sedefli olanların yapısı kremsi, matlar daha sert ve biraz daha düşük pigmentasyonlari. İndirimde 30 liraya alınabilecek, piyasada benzeri olmayan bir palet.

  26 ekim 2018 16:55

  4. Bayılarak kullanıyorum desem yeridir. Şuana kadar hiçbir rengi beni hayal kırıklığına uğratmadı. Hepsinin pigmentasyonu çok çok iyi. Herhangi bir karıştırma fırçası ile çok güzel bir göz makyajı elde edebiliyorsunuz.

  Işıltılı olan farları ya ıslak bir sabitleme fırçası ile ya da en basitinden parmağınızla fazla uğraşmadan kullanmanızı öneririm. Fazla kurcalayınca farın parlaklığı gittiği gibi pütür pütür oluyor.

  Nyx' in lid lingerie paletindeki kiremit renginin birebir aynısı bu paletin içinde de mevcut. Aynı zaman da koton' un russet adlı farının bir tık koyusu da bu paletin içinde bulabilirsiniz.

  Negatif tek yani caps on aşırı derecede tozuyla yapıyor caps off. Çok fazla tozutma annecim.

  Özellikle fırça değdiği anda kendini salip heryeri tozutuyor. Parlak renklerde bu durum yok.

  ilgili medya:
  1
  1 nisan 23:28

  5. Watsons indiriminde 20-30liraya aldım tam da hatırlamıyorum.

  Pigmentasyonu gayet güzel, hele bu büyüklükte bol çeşitli paletlerin bu fiyata olması acayip keyfimi getiriyor. Biraz tozutuyor, ambalajı da çok sağlam değil iyi korumak lazım paramparça olmasın sonra.

  Ama bu pakette beni en çok rahatsız eden, kahverengi tonlarına takık olarak içinde kahve var diye aldığım palette her rengi kırmızı yapıyor bu paletin. Deli oluyorum. Hangisine elimi atsam kırmızı-bordo yapıyor gözümü çıldırıyorum. Bunu bilerek alın bence

  16 temmuz 13:51

  5

  6. Sıcak renklerle yapılmış göz makyajına kafayı takmış durumdayım şu sıralar. Fakat bu "kafayı takma" durumu her dönem farklı bir şey için oluyor (gizlinot: Maymun iştahlılık, ayran gönüllülük ) ve cep yakıyor maalesef süslüler.

  Neyse işte tam da öyle bir dönemde, Nihan Güzel'in bir inceleme videosunda (bkz: Niyans in motion) Makeup revolution paletlerini gördüm ve dedim ki aranan kan bulundu (gizlinot: swh)

  İndirim döneminde de kargo dahil 20 liraya bulunca hemen kaptım bu güzelliği!

  Paletteki renkler gerçekten muhteşem! Üstelik pigmentasyonu yüksek, kolay karışıyor ve günün sonunda karıştırdığınız gibi de duruyor. Bende katlanma bölgesine dolma yapmadı fakat çok tozlu olduğu için ten makyajını, göz makyajından sonra yaptım. Sanırım tek eksisi de bu.

  Not: eksi demişken; watsons boykotundan ötürü girdiyi eksileyecek süslülerimin de şimdiden parmaklarına sağlık.(gizlinot: Swh) Artık bu tür "önce bindirim sonra indirim" gibi mini çakallıkları her yerde gördüğüm için ben mümkün mertebe istediğim ürünlerde, fiyat takibi yapıp ona göre satın alıyorum onları. Ya da almıyorum. Ama istikrarlı bir şekilde boykotu sürdüren süslülerimi de tebrik ediyorum tabii.

  4 ağustos 22:18 4 ağustos 22:22

  7. en çok sevdiğim far paleti. fiyatına göre kalitesi iyi. urban decay'in heat paletine benziyo ama bu paletteki kırmızı renkler çok daha başarılı ve çeşitli. ayrıca kalıcığı da yüksek ve aynı fiyattaki diğer paletlerle kıyaslandığında onlara göre daha az tozutuyor. eğer kırmızı tonları kullanarak göz makyajı yapıyorsanız kesinlikle öneriyorum.

  11 ağustos 13:41

  5

  8. Benim güzeller güzeli bebeğim. Aradığım tüm renkler bu palette mevcut. Turuncu ve kiremit tonlarda bir palet arıyorsanız kaçırmayın derim. İndirimde 23 liraya aldım. Kullanmaya kıyamıyorum. Evet tozuma yapıyor, hangisi yapmıyor ki! Ben her zaman önce göz makyajımı yaptığım için sorun olmuyor.

  13 ağustos 07:17 13 ağustos 15:27

  5

  9. bayram indiriminde 23.75 gibi bir fiyata edindiğim kısa sürede best paletler arasında yer bulan Makeup Revolution ürünü. İçerisinde hem mat hem sedefli toprak tonlarında ve kızıl alt tonlarda renkler var. Pigment konusunda başarılı, sürünce şöööyle akşama kadar renk kaybı olmuyor fakat çok çok az bir tozutma yapıyor dağıtma fırçasıyla alınınca (aman o kadarcıkta olsun) her şeyiyle tam bir f/p ürünü alın, aldırın

  ilgili medya:
  1
  18 ağustos 17:18

  10. Kesinlikle mükemmel bir far paleti. Kırmızı, turuncu, kahve tonlarına aşık biri olarak bayılarak kullanıyorum. Hem günlük hem de özel gün makyajlarında kullanabilirsiniz. Pigmentasyonu mükemmel. Ayrıca indirimle 23.99a kadar düşüyor ama ilk fiyatı da uygun kaçırmayın derim süslüler.

  20 ağustos 22:18 29 ağustos 01:42