yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (58)
  • oylar (58)
  • medya (4)
  1

  58. Çöp Çöp Çöp. Kesinlikle hacim vermiyor sadece birazcik uzatiyor evet ama hacim arıyorsanız asla begenmezsiniz. Cikartirken de cok zorluyor cift asamali temizlikle anca cikarabiliyorum. Çok hızlı bitti normalde maskaralarim 4 5 ay gider bu 2 ay zar zor dayandi.Bir de gereksiz pahali yani gercekten parami bosa harcamis gibi hissediyorum tamamen influencer şişirmesi, insanlar neyini beğeniyor anlamıyorum. Bunun yerine gidin essence filan alin daha cok verim alirsiniz..

  25 aralık 2023 15:27

  2

  57. benim kirpiklerimi örümceğe çevirmişti silikon fırça sevdiğim halde. kıvam sorunu vardı

  5 ekim 2023 16:48 6 ekim 2023 12:00

  5

  56. İlk paketinden çıkarınca yapısı çok ıslaktı ama 5-6 kullanımdan sonra içi hava alınca yapısı yoğunlaştı ve tam oturdu. Yani şuan güzel.

  Uzun ve ayrık kirpik vaadini çok güzel gerçekleştiriyor gerçekten, ama hiç hacim vermiyor. Hacim beklentiniz varsa klasik lash sensational daha iyi olur.

  Yazılanların aksine benim kirpiklerimi hiç yapıştırmadı. Tek tek ayırıp uzattı çok güzel. (Kirpik kıvırıcısıyla kullandım.)

  Benim kirpiklerim uzun ama gür değil. Yani kirpiklerim diplerden sık değil. Kirpik kalınlığım da ne çok ince, ne de çok kalın, normal. Belki çok sık ve gür kirpikleriniz varsa yapıştırabilir.

  Eksileri:

  Bu maskarayı ne zaman sürsem gözlerim sürekli kızarıyor ve yaşarıyor. Lash sensational da böyle bir sorun yaşamamıştım. Ama benim gözlerim çok hassas zaten. Polene, toza, güneş ışığına, her şeye yaşaran alerjik gözlerim var. Sizde böyle bir etki göstermeyebilir. (Korkutmayayım. :) )

  Bir de akma yapabiliyor. yüzüm terleyip yağlanırsa gözümü kırptığımda maskara göz altlarıma bulaşma yapıyor. Sephora'da gezdim biraz, içerisi çok kalabalık ve sıcaktı. Dışarı çıkıp aynaya bakınca göz altlarımın simsiyah olduğunu gördüm. Sıcak ve nemli yerlerde akma yapıyor ama serin havada sıkıntısı yok. 6-7 saat dayanıyor.

  4 ekim 2023 11:33 4 ekim 2023 11:40


  4

  55. Maybelline'ın kirpik kıvırma ve uzatma vaat ettiği maskarası. 

  Kirpiklerime güzel bir dolgunluk vererek uzatıyor, sürümü kolay, fırçası silikon, rahat hareket ettiriliyor fakat benim sorunum göz altıma gölge olarak akması. Neredeyse bütün maskaralarla aynı problemi yaşıyorum, hassas, gözleri arada yaşaran biriyim. Maskara görüntüsü dağılmadan duruyor ama göz altımdaki bu siyahlık aşırı canımı sıktı.

  2 ekim 2023 17:48

  4

  54. Kıvırmasına diyecek lafim yok, kirpikleri tek tek ayırma vaadi de başarılı fakat mürekkebi nokta nokta dökülüyor maalesef. Max factor 2000 calorie'nin mürekkebi bundan daha başarılı fakat o da bunun kadar kıvırmıyor. ideal maskara hala bulunamadı. -Mürekkep evet.

  8 ağustos 2023 09:30

  53. geçen yıl aldığım bir ürünle küçük boy promosyon göndermişlerdi. Çok kötü kokuyordu bozuk olduğunu düşünüp attım, şimdi yorumları okuyunca şaşırıyorum. Performansını deneyemedim tabii ki ama benim için kötü kokan bir maskara. 

  10 temmuz 2023 03:06

  52. Migrenli biri olarak ve biraz daha orta segmentli markaların fiyatları uçtuğundan severek kullandığım maskara. Hem ağırlık yapmıyor hem de örümcek bacağı görüntüsü vermiyor. Yeteri kadar uzatıyor da. Ben indirimde buldukça stokluyorum, ama fiyatları da alıp başını gidiyor. 20 liraya maskara aldığımız günlerden 200 küsürlü yıllara çok hızlı geçiş yaptık. Adapte olamıyorum. 

  6 temmuz 2023 21:26


  5

  51. Yüzde elli indirimlerde 180 tl'ye kadar düşüyor. Kirpiklerim uzun ve nispeten kıvrık sayılır ancak kirpik kıvırıcı ile kıvırınca maskara daha iyi tutuyor bence hangi marka olursa olsun.

  Plastik yapılı fırçalardan ve bence uzun kirpikleri olanlar daha iyi anlaşır. Ürün ilk açıldığında biraz fazla ıslak, ağzı açık şekilde 5 dakika kadar beklettim ben kıvamının oturması için. Simsiyah yapıp uzatıyor, hacim veriyor ve akmıyor deli gibi ağlamıyorsanız. Kirpikleriniz kısa ve seyrekse pek işe yaramaz sanırım paranızı çöpe atmayın.

  # Uygun fiyatlı muadil olarak Avon süpershock maskarasını önerebilirim. (link: https://kozmetik.avon.com.tr/urun/16227/supershock-volume-loader-maskara-10-ml avon maskara)

  5 temmuz 2023 19:59

  5

  50. kirpikleri ayrık gösteren uzatan bir maskara, topaklanma yapmaması ve gün boyu dökülme yapmaması bence harika. biterse tekrar alacağım nadir maskaralardan.

  4 temmuz 2023 13:45

  4

  49. bereketli ve kirpikleri tek tek ayıran bir ürün. ancak malesef gün içinde dökülme yapabiliyor

  4 temmuz 2023 10:10