girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • medya (0)

1. zamanında cosplay furyası sırasında adını duyduğum kişi. isteyen yapsın tabii ama kaç sene önce de cosplayin hobi olarak dahi para, zaman ve emek kaybı olduğunu düşünüyordum; ki hala da fikrim değişmedi. sanıyorum cosplayerlar da artık aynı fikirde, yaş ilerledikçe meslek olarak maddi manevi pek bir getirisi olmadığını görüp youtuberlığa geçiş yaptılar. yakında youtuberlık da eski popülerliğini yitirecek, geçerliliği zamana göre değişmeyen meslekler edinmeye gayret etmek lazım.

4 eylül 2017 17:15

2. Melodi'yi neredeyse 2013 yılından beri takip ediyorum. Birkaç kez de konuşmuşluğumuz var. O zamanlar cosplayle daha ilgiliydi. Çok da başarılıydı bence. Bunun dışında multiplayerda çalışıyordu, twitchte yayın yapıyordu falan. Bir süre böyle devam etti. Daha sonra başka şirketlere geçti adını hatırlayamadığım. 1 senedir falan da netmarbleda çalışıyor kendisi.

Youtube'da daha çok oyun ve cosplayle ilgili videoları vardı ama takipçilerinin de talebiyle makyaja yöneldi. Kendisi zaten hep çok ilgiliydi makyaj, güzellik konularıyla. 

Çok tatlı çok samimi bir kız. Çok seviyorum kendisini. 

4 eylül 2017 17:57

3. ben nedense sevemiyorum ya. şirin gibi görünmeye çalışıp yapmacık oluyor sanki. fakat cosplay yaptığı dönemler çok başarılıydı. şimdi zaten ipini koparan youtuber oluyor, o eski hali kalmadı bana göre.

5 eylül 2017 16:11


4. youtube kanalı olmadığı zamanlardan tanıdığım ortak arkadaşlar yoluyla daha çok ve cosplayer camiasında çıkartıığı sayısız kavgaları, yaptığı çirkeflikleri, şımarıklıkları yine o aynı ortak arkadaşlardan (güvendiğim insanlar) duyduğum ve bildiğim için çok başarılı bir şekilde yaptığı sevimli rolune inanmadığım, inanmayacağım itici insan.

ama şunu da belirteyim güzel kız. ama bana nasıl bir karakter olduğunu bildiğim için güzel de gelmiyor artık.

23 mayıs 05:02

5. Youtube kanalını oyunlardan - makyaja dönüştürmüş cosplayer. Videolarını inceledim bizim normal Türk youtuberların çektiği normal makyajlar gibi değil de insta-makeup style (bir nevi nikkie tutorials gibi) makyajlar yapıyor. Normalde ben bu kızı sevmem önceden deli gibi oyun oynadığım zamanlardan hatırlıyorum çoğu kişiyle takılıp sonra gitti başkasıyla evlendi. Özellikle Dora vardı ona çok üzülmüştüm. Galiba biraz “Ben umut vermedim sen gaza geldin.” kafasında. Kendisinden yıllardır hoşlanan çocuğu da bunu bildiği halde kendisinin nikah şahidi yapmıştır. (gizlinot: Güneş Özlü bilen bilir) Neyse galiba üstüne sinen o gamerlıktan kurtulmak istiyor. Karakterini cidden beğenmiyorum ama ülkede insta-makeup yapan sayısı az olduğu için illaki yerli youtuber olsun diyenler açısından izlenilebilir birisi.

9 haziran 15:11

6. Çok eskiden beri takip ediyorum. Taa ask.fm zamanlarında keşfetmiştim bir kısa filmleri vardı Kaan Uğuş falan da oynuyordu. O dönemlerde başladım takip etmeye. Sonra zamanla o ortamda sevilmemeye başladı çeşitli sebeplerden dolayı yanlış hatırlamıyorsam bir ara herkesle arası bozuldu. Sonra uzun süre aklıma gelmemişti takibi de bırakmıştım. Bir süre önce de youtubeda tekrar denk geldiğimde elinde yüzük görüp çok garip hissettim hadi canım dedim nedense jdkdjs... Neden o kadar şaşırdım bilmiyorum hemen girip instagramdan baktım gerçekten evlenmiş falan böyle ben daha ergenliğe yeni girerken takip ediyordum şimdi evlenmiş kafasına girdim herhalde (gizlinot: Swh) . Eskiden çok zayıftı biraz da kilo almış. Neyse sonra da makyaj videolarını izlemeye devam ettim bence gerçekten güzel makyaj videoları çekiyor. Öyle doğal makyaj tarzı makyajlar yok başka bir süslünün de dediği gibi daha çok instamakeup tarzı makyajlar. Aynı zamanda çok da iyi bir cosplayer bence takip edilebilir. Beğenerek izliyorum.

Düzenleme: Evet yanlış hatırlamıyormuşum o dönemlerin cosplay camiasında pek sevilmeyen biriymiş. Şu an pek bir bilgim yok.

9 haziran 15:46 9 haziran 15:48