yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • medya (19)

  1. Instagram’da trendhunters sayfasının sahibi aynı zamanda kendi hesabında da sık sık paylaşım yapıyor. Kişisel instagramından anladığım kadarı ile zengin. Ama sanki kızda olmayan bir şeyler var vücudu, saçları, ten rengi ve gözleri muazzam ama yüzünde bir gariplik var gibi. Hiç tanınmıyor iken 3 ayda bir paylaşım yapan kız şimdi her gün yapıyor. Sürekli reklam yapmaya da başladı. Youtuber olur mu göreceğiz.

  25 nisan 2019 22:19 25 nisan 2019 22:32

  2. Trendhunterr ı daha ilk açtığı zamanlardan beri takip ediyorum. Hep yüzünü kapatarak görsellerini paylaşıyordu merak ediyordum açıkçası ama hiç bakiyim kimmiş dememiştim. Sonra Mina olduğunu öğrendim baktım profiline gayet orta halli biri gibiydi. Popüler olmaya başladıkça eski fotolarını sildi -ki onlar da güzeldi- zamanla dikkat cekti reklam almaya falan başladı, eskisi gibi trendhunterra ağırlık veremedi. Cümle alem gibi trendyol reklamı falan yaptı vs. Ne iş yapıyorsunuz diye sorduklarında “instagram yeterince vaktimi alıyor” demişti. Zaten amaç da bu degil mi? Güzel olduğunun ve ilgi çekeceğinin farkında bunu da popülariteye çevirip kısa yoldan para kazanmak istedi. Evet güzel ama aurası aşırı düşük. Bence silik bi tip hatta. Kendinden daha az güzel olanların şansı tabiri caizse daha yırtık olmaları, laf cambazlığı yapabilmeleri. Mina’da bu yok ve bu yüzden de hiçbir zaman hayal ettiğini düşündüğüm seviyeye gelemeyecek. Güzelliğine güveniyor haklı da olabilir ama günümüzde herkes iki tıkla bile güzel olabiliyor. Son olarak da kendini moda olan her şeyi yapmazsa olecek gibi görüyorum.

  Bir şey daha; her selfiesinde göz rengini ortaya çıkaracak shoplar yapıyor yoksa mavi gözlü olduğunu nasıl farkedecektik djjsdj

  25 nisan 2019 22:32 25 nisan 2019 22:36

  3. güzelliğinin farkında olan kız iticiliği

  9 mayıs 2019 09:49


  4. Burnunu fazla shopluyor. Saçını boyattığı kuaför salonu fotoğrafını paylaşmıştı orada gördüm shopsuz halini şaşırdım biraz. Aslında öylede güzelsin kız mina ne gerek var böyle abartı shoplara.

  Bide aurasızgillerden

  9 mayıs 2019 13:22 9 mayıs 2019 14:00

  5. bu kadar güzel olup bu kadar sıradan görünmesine anlam veremediğim güzel kadın

  9 mayıs 2019 13:42

  6. burdan görüp baktım ama aşırı aşırı bir güzelliği yok. yüzü çok uzun. olmamışlık burdan geliyor bence.

  tanım: gerçek bir aurasız

  9 mayıs 2019 15:04

  7. Nedense her gördüğümde bak bu kız çok güzel aslında ama neden wow dedirtmiyor diye sormama sebep olan, iç dünyamla beynimi karşı karşıya getiren hanım kız. Resmen güzel diye kendime telkinde bulunuyorum ama o sarışınlık ve mavi gözle bende dilan deniz etkisini bile bırakamıyor. Fiziği de düzgün aslında. Bilemiyorum. Neden böyle oldu?

  9 mayıs 2019 15:33


  8. Herhangi bir yerden takip etmediğim, süslüden gördüğüm blogger vs her neyse. Girdilerin çoğu bu kadın güzel mi değil mi üzerine. O yüzden fikrimi belirteceğim.(gizlinot: Çok gerekli olmasa da )

  Şimdi sorun şu ki, mavi göz sarı saç kombinasyonu ülkede nadir olduğundan, bir insan sarı saçlı mavi gözlüyse o insanı direkt çok güzel tribine sokuyoruz. Öyel olması gerektiğine kendimizi de karşımızdaki insanı da inandırıyoruz. Benim de vardı böyle bir arkadaşım. sırf mavi gözlü olduğu için çok güzel olduğunu düşünürdü. Halbuki hiç öyle değildi.   Neyse bu kadın da bence kendi klasmanında gayet vasat bir kadın. Yani onu kendi gibi bir sürü sarışın mavi gözlü insanın içine koysanız dikkat çekmez. Ki gördüğüm kadarıyla yüzünde müdahaleler de var. Sosyal medyada yayınlanan fotoğrafların da kırk filtreden geçtiğini biliyoruz. Bu haliyle bile bize ultra güzel gelmiyorsa pek de güzel olmadığını söyleyebiliriz. 

  Edit: ek olarak fotojenik olmayabilir. Bu yüzden fotoğraflarda güzel görünmüyor olabilir.

  10 mayıs 2019 14:41 10 mayıs 2019 15:51

  9. bu ve bunun gibi diğer instabloggerların çoğunun en büyük hatası kendisini takip eden insanları aptal yerine koymaları.

  - hiçbir yerimde müdahale yok

  - saçlarım doğal, boyasız

  - burnumda estetik yok

  - gözlerim kendi rengi

  * hayır şop yapmıyorum deli misiniz ayol hahaha

  vs vs vs. maşallah hepsi anadan doğma pür güzellik.

  mina hanım da trendhunter hesabında soranlara sürekli "saçım doğal boya yok ^^" diyip duruyordu ama kendi hesabındaki fotolarda açıkça görülüyor ki gayet de boyalı, işlemli artık her neyse.

  herkes aptal bir bunlar akıllı.

  11 mayıs 2019 02:14 11 mayıs 2019 02:46

  10. Hak edilmemiş, çaba gösterilememiş bir zenginlik daha. Ilk postlarını hatırlıyorum da...

  ilgili medya:
  1
  11 mayıs 2019 22:43 11 mayıs 2019 22:45