yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (42)
  • oylar (37)
  • medya (12)
  3

  42. Be01 rengi maalesef bende çok fazla kırmızımsı durdu. Pembeye yakın doğal bir renk olduğunu düşünmüştüm ama kiremit rengi oldu. Bence bütün renklerinin içinde çok fazla kırmızılık barındırıyor. Yapısını çok sevsem de rengini sevemedim

  10 temmuz 15:26

  41. Rd05 ve cr03 renklerini büyük umutlarla almıştım ama nedense o doğal görüntüyü yakalayamadım, belki dudaklarımın renksiz olmasıyla ilgilidir.

  Bu ruju pıt pıt dudağıma dokundurduktan sonra parmağımla yayarak uyguluyorum ancak özellikle cr03 renginin duruşu bana çok fosforlu geldi. Yemek yedikten sonra da hemen çıkıyor, malesef kalıcılığının benim için herhangi bir rujdan farkı yok. Bu fiyata değdiğini de düşünmüyorum.

  Yerli markalarımız şöyle çeşit çeşit lip tintler çıkarsa da biz de denesek keşke

  17 haziran 19:32

  40. Almayın, o kadar para etmez, dudakta harita harita duruyor, dağıtmak lazım kalıcılığı da çok kötü missha beni hayal kırıklığına uğrattı

  15 haziran 11:06


  39. cr01 ve or01 renklerine sahip olduğum mus kıvamlı ruj.

  dudaklarım muhtemelen anemik olmamın da etkisiyle neredeyse tamamen renksizler. dudaklarımda herhangi bir makyaj ürünü kullandığımda amacım yalnızca ölü görüntüyü almak oluyor, o yüzden ne dudaklarımın tamamına makyaj ürünü kullanıyorum ne de aşırı mat yapılı ürünler kullanıyorum. ruj varmış görüntüsünden kendi yüzümde hoşlanmıyorum. bu ruj bu konuda beklentilerimi tamamen karşılayan bir ürün oldu. özellikle cr01 rengi gradyan kullanım ile tam olarak istediğim görüntüyü sağlıyor.

  başlıktaki diğer süslülerin de bahsettiği üzere rujların rengi missha'nın sitesinde görünen renklerden bir tık daha koyu ve kırmızımsı. bu sebeple or01 rengini dudaklarımda değil de allık olarak kullanıyorum. yanaklarınız yeterince nemliyse rujdan minicik bir nokta ile parmaklarınızı kullanarak oldukça doğal duran bir pembelik elde edebiliyorsunuz.

  tint özelliği ise benim kullandığım 6-7 aylık sürede gördüğüm kadarıyla başarısız denebilir. özellikle cr01 bu konuda kötü diyebilirim, or01 biraz daha iyi ama yine o tonlarda herhangi bir rujun bıraktığından bir tık fazla renk bırakıyor.

  şekerli ve meyveli bir kokusu var. şekerli kokuları sevsem de meyve notalarıyla beraber olduklarında benim hoşuma gitmiyorlar o yüzden kokusundan pek hoşlanmıyorum ama koku beğenisi oldukça öznel bir şey o yüzden bunu olumlu veya olumsuz bir özellik olarak değerlendiremem. kalıcılık konusunda ise yine herhangi bir ruj gibi. yemek yiyince biraz çıkıyor. tutkal gibi dudaklara yapışan mat ruj beklentisi ile yaklaşmamak lazım. yapısının dudakta kendini hissettirmemesi ise gerçekten büyük bir artı. cr01 rengini elimdeki bittiğinde tekrar almayı planlıyorum.

  22 mayıs 01:08

  38. Elimde RD01 ve RD04 renkleri bulunan harika ürün. Son yıllarda makyaj konusunda bir sadeleşmeye gitsem de kırmızı ve kiremit tonlarda rujlardan vazgeçemiyorum. Yine de o aşırı ruj görüntüsünü de sevmiyorum. Bu ürünü satın aldığımdan beri elim başka ruja gitmiyor. Bazen fırçayla uygulayıp daha yoğun bir görüntü elde ediyorum, bazense sadece nemlendiricimi sürüp dudaklarıma birkaç pitla bu ürünü yayıp çıkıyorum. İlginc bir şekilde diğer mat rujların yaptığı gibi dudaklarımı da kurutmuyor. Aldığım ilk Missha ürünü olmasına rağmen oldukça memnun kaldım.

  4 mayıs 17:32

  5

  37. Tek kekimeyle bayıldım ba yıl dım. Böyle bir yapı olamaz. Efsane bir ürün. Cidden hayatımın rujunu cidden sonunda buldum. Beaulisin ruju için de demiştim bunu ama bu ondan bile incecik yok gibi resmen. Hani bildiğiniz yok. 

  Yapısı o kadar ince ki! Kesinlikle dudağınıza bir şey sürdüğünüz bile anlayamazsınız. Yapısı köpüklü daha doğrusu silikonsu. 

  Kalıcılığı da bence çok başarılı. Maskeye bulaşma hiçbir şekilde yapmıyor. Tamamen sabitleniyor. Silinirken de eşit şekilde silinip adı üstünde tint gibi renk bırakıyor.

  Tümm renklerini almak istiyorum resmen. Elim hep gidiyor bu ürüne. 

  Bendeki rengi, medyaya ekleyeceğim, çok canlı bir turuncu şeftali. Tam aradığım şeftali rengine baya yakın. 

  Çok çok tatmin oldum. Bana hediye geldi ama kesinlikle diğer renklerini alacağım ve elimdeki rujlar azalınca bu seriye toptan yöneleceğim sanırım.

  ilgili medya:
  1
  25 nisan 17:42

  5

  36. Ben hayatımda bu kadar güzel bir likit ruj kullanmadım abartmıyorum. Sürüp dağıtırkenki o yumuşak kadifemsi his olsun sonra dudağımda oturudugundaki renk olsun bayıldım. Ayrıca asla kurutmuyor. Bundan sonra tek gerçeğim sensin juicy pang. Sapık gibi ruj koklattırdın üstüne.

  18 şubat 10:01


  35. gerçekten dudağınızda hiçbir şey yokmuş gibi hissettiren ruj serisi. genel olarak renkleri kırmızı alt tonlu, gradyan sürdüğünüzde taze kan emmiş gibi görünebilirsiniz ve ben o görüntüye ba-yı-lı-yo-rum. oldukça pigmentli ve kalıcılar da.

  5 şubat 21:24

  5

  34. dudağınıza hiçbir şey sürmemişsiniz gibi hissettiren, genel olarak kırmızı alt tonlu mat ruj serisi.

  bol pigmentliler, yapıları ve renkleri efsane. aşığıyım bu serinin.

  3 şubat 16:12

  33. normalde ruj sürmekten pek hoşlanmam ama övgüleri görünce bu ürünü denemek istedim. renk konusunda da beyaz-buğday tenliler için be01 sıkça önerilmişti, en çok satan renk o olduğundan dolayı ben de o rengi tercih ettim. ilk satın aldığım günden beri dışarı çıkarken elim hep buna gidiyor. yapısı çok hafif, duruşu çok doğal. ben hafif sürüp parmağımla dağıtarak kullanıyorum. 4-5 saat rahat kalıyor ve varlığını unutturuyor. bardağa bulaşmıyor yemek yedikten sonra bile silinmediğini görüyorum. alın aldırın, fiyatına değdiğini düşünüyorum. renk olarak da yine be01 stoklarda olduğunda deneyin derim.

  30 ocak 12:00