0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (0)
  • medya (2)

1. adı zaten kendini anlatan bir ürün. içinde salyangoz zü ve aloe vera var. tamamen şeffaf, buzdolabında beklemese bile sürüldüğünde insanı serinleten yumuşak bir jel. dün missha'nın ankamall mağazasından aldım kendisini.

menopozda olduğu için sürekli terleyen ve bu nedenle krem sürdüğünde daha kremi cilt emmeden terle dışarı atan bir yapısı olan anneme özellile aldım. çünkü cildi çok kuru, nemlendirici sürmekten bu ter meselesi yüzünden nefret ediyor ve krem kullanmıyor. ama kullanmazsa da kurak topraklar gibi çatır çatır olup kanıyor cildi. bu jelin ise çok çabuk emildiği ve yapış yapış bir his bırakmadığı yazılmış kullanıcı yorumlarında. gerçekten de jellerin ortak sorunu olan yapışkanlık durumu bunda yok kesinlikle ve çok ama çok çabuk emiliyor, emildiğinde de yumuşacık bir ten kalıyor geriye. annem için biçilmiş kaftan.

aynı şekilde kremin kurumasını beklemeye vakti olmayanlar, yazın güneşin altında yananlar, cildini suya doyurmak isteyenler için de mükemmel bence. kullanım alanı çok geniş; saçlar, yüz, vücut, güneş sonrası rahatlama, traş sonrası serinleme falan fıstık. çok da bereketli bir ürün gibi duruyor. kullanırken fazla miktarlara ihtiyaç olmadığını düşünürsek 285ml ürünün tüm vücutta kullanılsa bile birkaç ay dayanacağını düşünüyorum.

he, ben anneme aldım da, neden bu kadar yazı ortaya çıktı dersek: anneme aldım ama dünden beri bilfiil kullanıyorum. çok sevdim kendisini.

13 haziran 2015 10:11

2. uzun zamandır missha'da %30 civarı indirimle satılan, bugün itibari ile çok severek kullandığım koca kavanozumun bitmesi sonucunda siteyi kontrol ettiğimde indirimin kalktığını görmemle benin derin bir hüzne boğan çok amaçlı ürün. Şuanda indirimsiz fiyatı (link: http://missha.com.tr/urunDetay/Missha-Snail-Aloe-Soothing-Gel-1706-3.html 55,90 TL) bu fiyata kendisini yeniden alırmıyım bilmiyorum. Ben bu ürünü tüm vücuduma nemlendirici olarak uyguluyordum. ürün jel kıvamında ve jet hızında emiliyor. Vücutta kadifemsi sağlıklı bir his bırakıyor. Bu ürünü tüm yüzüne nemlendirici olarak uygulayan (link: https://youtu.be/y-QVqEGCCDI?t=5m19s youtuberlar) da var. Çok hafif ve güzel nem veren bir ürün olduğu için bana mantıklı geldi,, neden olmasın.

7 kasım 2015 12:14

3. güney kore'nin vazelini gibi bir şey. çok amaçlı kullanılıyor. saç bakımından, cilt bakımından tutun yorgunluktan şişen ayakları insani forma dönüştürmeye kadar birçok sorunun çözümünde yardımcı bir jel. fiyatı ebatına göre normaldir. özellikle yazın güneşe maruz kalmış ciltler için çok faydalı olduğu söyleniyor. ben uyku maskesi amacıyla yatmadan önce yüzüme sürüyorum. çabuk emiliyor ve yapışkan bir his bırakmıyor. diğer amaçlar için kullanmadım ama saç bakımında kullanan süslülerin mesajlarını bekliyorum. zira saçta nasıl uygulandığını anlamadım bir türlü.

6 aralık 2015 22:05 6 aralık 2015 22:06


4. alışveriş yaparken galeyana gelip her şeyi almazsa ölecek hastalığımdan mütevellit bende bu ürünün ikisi de var. snail iyi, kuru ciltliyim, sevdim. hemen emiliyor, nemlendirmesi günlük kullanım için iyi sayılır. ama aloe özlü olana çok da bayılmadım. gerginleştirici bir etkiden bahsetmiş kullananlar. onun için almıştım, öyle bir etki de görmedim.

13 ekim 2016 11:48

5. Hayatımda bir jelden bu kadar memnun kalabileceğimi asla düşünmezdim.Cildi çok güzel nemlendiriyor,lekelerin rengini açıyor.Ben gece yatmadan önce yüzümün her yerine uyguluyorum ve sabaha aydınlık bir ciltle uyanıyorum.Annemin yüzünde strese bağlı egzama var bu kremle %90 ı geçti.Kesinlikle tavsiye ederim.

17 ocak 17:59

6. Bir süredir nemlendirici olarak kullandığım jel.

Yüzüme jel yapılı olmayan bir ürün kullandığımda reaksiyon gösterdiğini farketmemle tamamen jel ürünlere yöneldim, missha da güvendiğim bildiğim bir marka olduğundan bunu satın almıştım.

Normal şartlarda yedi sülaleye yetecek kadar büyük bir kutuda bu ürün ama ıslak elimle tutmaya çalışıp yere çakmamla lömbürt diye döküldü içindekinin tamamına yakını ilk günden, ben de dibinde tutulanlarla idare etmeye çalıştım, bitti iki haftada aylarca kullanırım ben bunu ehe diyerek aldığım ürün.

Benden başkasını aslında hiç ilgilendirmeyen bu detayı da paylaştıktan sonra;

Missha’nın sitesinde çok övülen bir ürün bu, yorumlarda sivilcelerimi kuruttu yazan çok fazla insan olmuş. Bende öyle bit etkisi olmadı hiç, günlük rutinimin sonunda ve sabahları makyaj altına nemlendirici olarak kullandım. başta bir gerginlik hissiyatı veriyor ama geçiyor sonra bu his, makyaj altına da güzel bir baz oluyor. Bu açılardan beğenimi kazanan bir ürün oldu ama tabii ki bahsedildiği gibi mucize niteliğinde bir şey beklemeye hiç gerek yok. 

Daha fazla neme ihtiyaç duyduğum günlerde geceleri bepanthen plus kremle karıştırarak kullandım, böyle de memnun kaldım.

Temiz hissettiren bir ürün bu yüzden belki almaya devam edebilirim ilerleyen günlerde. Ama sitesinde yazanları okuyup yüksek beklentilere giren varsa memnun kalmayacaktır

21 ocak 12:42