5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • oylar ()
  • medya (1)

1. Uzun zamandır kullandığım saç serumu. Ben siyah ambalajlı olanını kullanıyorum. Kuaförlerde ve bazı kozmetikçilerde satılıyor. On iki lira gibi bir fiyatı vardı sanırım. Üç şişe bitirdim.

Daha kıymeti anlaşılmamış süper ürünlerden sadece bir tanesi.

Bir damla kuru saç uçlarını açıyor, Islakken de, fönden sonra da özellikle düz saçta acayip yoğun ve parlak etki veriyor.

Elseve melseve hikaye.

Eğer uçları kuru, yıpranmış, ışıltısını yitirmiş, dolaşan saçlarınız varsa gidin bunun siyah olanını alın.

1 mart 2015 01:27

2. (link: http://www.kuafortoptan.com/morfose-keratinli-sac-serumu-100-ml-332.html Şuradan) alabileceğiniz saç serumu. Siteden alışverış yapmadım ama baya uygun fiyatlı gözüküyor.

1 mart 2015 02:00 1 mart 2015 02:02

3. şu ana kadar denediklerim arasında en sevdiğim saç bakım ürünü. ben saçlarım nemliyken, sadece saç uçlarıma uyguluyordum ve daha sonrasında tarıyordum. saçlarım çok kolay bir şekilde açılıyordu, kabarmıyordu ve güzel kokuyordu. bunun yerine şimdi elseve'in yağını aldım ama bunun kadar sevemedim onu.

1 mart 2015 18:58


4. 2 şişe bitirdim ve devamını kullanmaya devam edeceğim.saçlarım gür ve kıvırcık düzenli kullanımda uçlardaki kuruluğu giderdi çok memnunum tanıdıklarıma tavsiye ettim onlar da çok memnunlar

1 eylül 2015 21:05

5. beyaz olan silk serumu müthiş yumuşatıyor saçı.. mucizevi yağ falan hak getire..

11 ekim 2015 15:00

6. Siyah ambalajlı ürünü ufak bir kozmetikciden çalışan önerisiyle almıştım. Kesilmekten başka çaresi olmadığını düşündüğüm saçlarımı gerçekten toparlamıştı.

13 aralık 2015 18:24

7. Bir kaç yıl önce annemden araklamak suretiyle tanıştığım, saç bakım ürünü. Memnun kaldım mı? Valla fazlasıyla. Fiyat olarak gayet makul. Kullanımı da kolay. Çok bereketli. Çok az bir miktarı saçı yumuşatmak, elektiriklenmeyi engellemek adına yeterli oluyor. Saça hoş bir parlaklık katmakla birliktw güzel bir kokusu var. Deneyin derim.

9 ocak 2016 22:10


8. bunun beyaz ambalajlı olan silk serumu müthiş birşey..

o kadar serum denemiş ve saçı yanık bir süslü olarak kesinlikle tavsiye ediyorum..

inanılmaz bir yumuşaklık sağlıyor..

10 ocak 2016 00:58

9. turuncu cam şişede olanını epey bir süredir kullandığım serumdur. ben bu serumlardan mucize beklemediğim için beni memnun eden bir ürün oldu. duştan sonra nemli saçıma kullanıyorum, elektriklenmeyi büyük ölçüde engelliyor, kokusu da güzel. hepimizin bir dönem çok sevdiği extraordinary oil'ın bir iki tık altında diyebilirim ama kötü değil. sürekli farklı ürün arayışında olmasam tekrar alırdım. cam şişede olmasını da ayrıca seviyorum, elseve'in mucizevi yağını plastikte üretmeye başladıkları için bu ürüne yönelmiştim. kısacası problemli, boyalı, aşırı kuru saçlarınız yoksa, elektriklenme için uygun fiyatlı bir ürün arıyorsanız şans verebilirsiniz.

13 ocak 2016 16:13

10. ablam 2 hafta önce siyah keratinli olanı arkadaşının önerisiyle almıştı.

bana da denemem için bir kaba böldü. 2 haftadır kullanıyorum.

kokusunu çok çok beğendim, saçları yapış yapış yapmadan gayet başarılı yumuşatıyor,nemlendiriyor. ufacık bir miktarı tüm saçıma yetiyor. fiyatı da uygunmuş.

elimdeki sample bitince hiç macera aramadan bulduğum yerde kapıcam. zira denediğim saç yağları,serumlar (genellikle gratis/watsonslarda olanlar) arasında en beğendiğim bu oldu. boyadan yıpranan,tiftikleşen saç uçlarım kendine geldi.

bulursanız tavsiye ederim süslüler

2 ekim 2016 18:09