yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (164)
  • medya (14)

  1. ya bu kadını seviyor muyum sevmiyor muyum karar veremedim. instagramda ara ara takipten çıkarıp yine ediyorum filan çünkü sürekli ne kadar da orijinal bir şekilde evlendiğini, ne kadar da klasik türk düğünü yapmadığını, aman da düğün gibi "kekoca" bir şey yapmak yerine o parayla ülke ülke gezdiğini sürekli söyleyip duruyor. anladık bacım sakin ol. hani ben de aynısını yaparım ama durup durup öyle yapmayanları, abartanları, fırfırlı gelinlik giyenleri alttan alttan aşağılayıp durmam yani. banane milletten demek ki o öyle mutlu. bi de mesela bloğunda da, kanalında da kocam beni boşayacak ay çok alışveriş yaptım esprisinden gına geldi. tamam kocan var. bir de çok piyasa uslubu konuşuyor. sosyal medyada dönem dönem popüler olan deyişler, usluplar vardır. hepsini bu kadın da görebilirsiniz mesela. bu tavırları bana çok fazla gelmeye başladığında takipten çıkıyorum. ama güzel içeriklerini görünce de geri takip ediyorum asdfgh.

  neyse, yutup kanalını sevdim üstelik bana sesi çok dinlendirici geliyor. ürün yorumları da gayet samimi. en azından şimdilik.

  6 nisan 2017 16:21 6 nisan 2017 16:22

  2. Pazarlık yapan kırodur tweetini atmış vlogger. (link: https://twitter.com/Niyans/status/851720931265458176 tıhh tıhh)

  tabi ben de lansman lansman gezdiğim için herşeyi bedava alsam bana da kıro gelebilir belki. sonuçta sabahın 6'sında yollara dökülüp karda kışta 100km yol yapmak benim hobim değil.

  13 nisan 2017 13:36 13 nisan 2017 13:38

  3. youtube'da gördüğüm en itici vilogir, tiplere hallere konuşmalara bak hele, bu ne yau? tövbe tanrıma.

  https://www.youtube.com/watch?v=OaA3c62-c9w

  23 ağustos 2017 14:42


  4. Vegan olmakla gurur duyup hayvanlar uzerinde deneyler yapan markalardan gelen beles urunleri kullanmaya/ovmeye doymayan yutubir. azcik tutarli olun y e t h e r

  5 kasım 2017 13:16

  5. (yazar: rory) sayesinde başlığı gördüm ve şok oldum.

  kişi kendisine vegan diyorsa test yapan markaları neden tanıtır? onu eline bile alamıyor benim vegan arkadaşlarım.

  vegan değilim ama hayvan deneylerine tamamen karşıyım mümkün olduğunca inceleyip emin olup öyle alıyorum.

  otlar vs yemekle vegan olunmuyoru birinin ona hatırlatması lazım.

  5 kasım 2017 13:58 5 kasım 2017 13:58

  6. aşırı derece bağırarak ve sanki yutkunmadan konuşan, bi yutkunsa rahatlayacak gibi konuşan youtuber.

  seviyorum sevmiyorum bilemedim. Bi değişik. hep bi anca çok konuşarak açıyor videoyuyu. ve çılgınca kozmetik alışverişi yapıyor gibi.

  bilemedim.

  26 aralık 2017 10:32

  7. Favorilerini anlatırken heeeer ürün için "dünyanın en güzel ..." tanımını kullanmasa iyi kız aslında.

  Gelecekten gelen edit: ben bu kadini izledikce sevdim ve konusma tarzi daha az gozume batar oldu. Tabi bunda makyaji icin degil urun yorumlari icin izliyor olmamin etkisi buyuk. Makyaj icin izlesem coktan takibi birakmistim.

  26 aralık 2017 22:08 19 şubat 2018 23:25


  8. ilk defa denk geldim youtubeda. videoya konsantre olamadım farından dolayı. farı lap diye kondurmuş. videonun içine girip farı karıştırasım geldi o derece. makyaj kanalı olayı iyice zenginlerin eline düştü. makyaj yapmayı bilmiyom ama aşırı büyük makyaj koleksiyonum var beni izlemelisiniz kafasında bu kanal sahipleri. çoğu kişide o ürünleri alabilen kişileri ağzının suyunu akıta akıta izlediği için kimsenin gözüne batmıyordur eminim nasıl bir makyaj yaptığı. samimi olabilir ama daha far karıştırmadan bi haber olan kişide makyaj kanalı açmasın be kardeşim.

  3 ocak 2018 16:16

  9. ilk izlediğimde çok itici bulup zamanla sevdiğim hatta baya baya bütün videolarını izlemeye başladığım youtuber. hem yüksek hem uygun fiyatlı ürünleri incelediği, pr ürünlerinin yanında kendisi de bolca alışveriş yapıp bunları deneyip yorumladığı için bi de üslubu dolayısıyla oldukça seviyorum kendisini.

  bir marka inceleme videosu çekmiş, hakikaten de günlerce deneyerek, not alarak, uğraşarak ürünleri net bi şekilde kendince anlatmış. bu tarz inceleme videoları ''yılbaşına nasıl hazırlandım'' tarzı artık baygınlık getiren ve çoğu işe yaramayan videolardan daha az izlense de kesinlikle kozmetik severler için daha faydalı. markaya çok fazla ilgim olmamasına rağmen açıp izledim, helal olsun dedim cidden emek vermiş.

  bahettiğim video (link: https://www.youtube.com/watch?v=uXiO8Ug8-e4 i heart makeup marka incelemesi)

  1 şubat 2018 21:57

  10. Kendisini severdim ta ki 1-2 tweetini okuyana kadar. Bakmak isteyenler için görsellere ekliyorum.

  ilgili medya:
  1
  4 mart 2018 03:35

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar