yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (0)

  1. Alisveris yapsam mi yapmasam mi celiskisini yasadigim site..

  19 ağustos 2014 12:38

  2. İlk bir iki fısta iyi gibi gelen, ama sonrasında alkol ve ekşimiş kokusu hissedilen parfümleri satan çakma parfümeri. Sakın ola almayın benden söylemesi

  2 eylül 2014 18:59

  3. Denediğim kokuları orjinallerine oldukça benzeyen doldurma parfüm sitesi. Genelde yorumlara bakarak satın aldığım için çok hayal kırıklığı yaşamadım. Şu an tedavülde olmayan bazı parfümleri de oradan bulabilmek mümkün olduğu için uzun vadede en azından o parfümlerim bittikçe almaya devam edeceğim. Bence şans verebilirsiniz.

  9 eylül 2014 10:29


  4. 2 senedir parfümlerini kullanıyorum ve çok memnunum yeni çıkan parfümün doldurmasını arıyorsanız parfüm evinde kesinlikle oluyor ve bi parfümün bolca çeşiti varsa onlarda oluyor o yüzden aradığım her şeyi buluyorum chanel isteyince belli başlı chanel çeşiti çıkaran klasik doldurma parfümericilerden değil

  kalıcılığı doldurma parfüme göre yüksek fakat gerçek parfüm kadar tabi ki kalıcı değil

  kokuları resmen birebir o konuda hiç sıkıntı yaşamadım

  ve öğlen verdiğim son siparişim ertesi gün öğlen olmadan 24 saat geçmeden elimde oldu (gizlinot: kocaelinden gönderiyorlar ben ankaradayım )

  genelde parfümünün markası ne sorusu çok soruluyor az sıkmama rağmen parfüm buram buram kokuyormuş arkadaşlarım öyle söylüyor buna dayanarak alış veriş dahi yaptılar

  son aldım chloe love bi harika çıktı akşam sadece 3 fıs sıktım gece uyurken resmen burnuma geldi kendime sarılıp yatasım geldi ertesi gün boynumda kokusunu hala hissediyordum

  20 ocak 2015 00:55 20 ocak 2015 00:57

  5. bir şans vermek için denemek istediğim fakat 2 ml'lik deneme boylarını kaldırdıklarını görünce denemekten vazgeçtiğim açık parfüm sitesi. denemek istememe etken de hiç bulunmayan parfümlerin burada olmasıydı. neyse artık buradan tek seferde 15 tane parfüm alacağıma gider deneyerek beğenerek 1 tane orijinal alırım daha iyi.

  22 şubat 2015 18:58

  6. 2 erkek ve 3 kadın kokusu aldığım site. kokulardan 2 sini zaten kullanıyor ve biliyordum. diğerleri ise hep aklımda olan, merak ettiğim kokulardı. 50 tl. üzeri kargo bedava olduğu için beğenmezsem en kötü oda spreyi olarak kullanırım diye düşündüm. eşime aldığım solo loewe ve kendi kullandığım narciso rodriguez for her birebir orjinaliyle aynıydı. eşimin burnu benden daha hassastır ve taklit ürünü hemen anlar, doldurma parfüme hep karşıdır. ama eşinmden geçer not almış görüyor.

  26 ekim 2015 10:32

  7. Replika desiger ve niche parfümler satan bir firma. Bazı parfümlerin doldurması hiçbir yerde bulunmadığından bir şans verip denemek istedim ve salı gecesi verdiğim sipariş bugün öğleden önce elime ulaştı. Öncelikle ilk artıyı şişelerin şeffaf değil renkli ve içine ışık geçirmeyecek şekilde olmasından aldılar. Biliyorsunuz güneş ışıgı ve ısı parfümü ciddi bozan iki etken. Üç de sample koymuşlar sağolsunlar.

  Aldığım iki parfüm kör alış oldu daha önce hiç denemediģim ama hakkında yerli yabancı ne varsa hatmettiğim parfümlerdi kokular da tam zihnimde oluşturduğum gibi çıktı o yüzden mutluyum. Chanel no.19 da gerçeğine çok benzemiş. Yani parfümör falan değilseniz ayırmak zor. Bir de diğer doldurmalardaki gibi alkol kokusu gelmedi bana bunda. Kalıcılık da iyiyse 10/10 verilecek bir iş çıkarmışlar derim, umarım iyidir.

  Bir de açık parfümlerin bazıları zamanla değişip ekşimsi-ağır bir hal alabiliyorlar. Bunlar da öyle olursa editlerim.

  16 haziran 2016 11:45


  8. Internetteki övgülerle gaza gelip gecen yıl 10-15 tane parfum bir okadar tester aldıgım, kesinlikle hicbiri orjinaline benzemeyen, ağır iğrenç koku salan site.ekşi sözlükte fln da epey reklamı yapılmış... reklamlara aldanmayınız. bir diger muadili d&p dir. Marc jacobs daisy disinda d&p den memnun kaldigim hicbir koku olmadı (orjinaline benzerlik, kalıcılık vs acisindan)

  18 haziran 2016 04:44

  9. İki senedir kullandığım parfüm sitesidir. Tüm parfümlerimi yorumlara bakarak aldım hiç de beni yanıltmadı. Bazı kokular gerçekten orijinaliyle birebir yalnız şişelerinin fısfıs mekanizmasında sorunlar yaşanabiliyor. Parfüm fiyatları alıp başını giderken denenebilir.

  9 mart 2020 21:49