yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (7)
  • medya (2)
  3

  7. Bu ürün bende 1 seneye yakındır var. Galiba ilk yağmur'un reelslerinde görmüştüm. 

  Cildime ilk sürdüğümde bir tık ağırlık hissettirdi. Üzerine fondöten uyguladım. Yaklaşık 4-5 saattir cildimde. Bu süre zarfında alnımı burun kenarlarımı yağlandırdı. Yanaklarımda böyle bir yağlanma yapmadı. Damlalık kısmı da bir tuhaf hatta bence ürünün kalın yapısına uygun deği. Ürünü içinden alırken çok zorlanıyorum. Gramaj olarak da küçük. Bunun yerine parlak bitişli güneş kremini önce uygulamaya tercih ederim. Ben gereksiz buldum. Tüm yüze uygulamak mutsuz edebilir.

  23 mart 23:40

  4

  6. serum ya da nemlendirme niyetiyle değil de fondotenle karıştırarak kullandığım ürün. ben verdiği aydınlığı çok beğendim. estee lauder double wear fondotenimle karıştırıyorum genelde. kullananlar bilir bu fondoten cilde oturur ve ne mat ne canlı görünür, kalıp gibidir. bir kaç damla bu ürünle fondoteni karıştırarak kullanınca aydınlık bitişli oluyor ve cildimi daha güzel gösteriyor. sim sim durma da yok. ben beğendim. sadece cildime sürdüğüm bir gün ise iş arkadaşlarım yaldır yaldır parlıyorsun demişti, bana o şekilde biraz yağlımsı bir bitişi oldu, o şekilde sevemedim. fondotenle karıştırarak kullanmaya devam edeceğim.

  ilgili medya:
  1
  23 ocak 16:36

  4

  5. Pastel'in skin serum adıyla satışa çıkan ama bence cilt serumu olamayacak ürünü. Aydınlatıcı niyetiyle kullanmak lazım. Denemek için makyajsız cildime uyguladım, üzerine bb cream veya fondöten gelince nasıl durur bilmiyorum. Yüzün tamamına değil, dış köşelere yani elmacık kemikleri, alın kenarları, kaş altına uyguladım. 

  Yapısı değil ama rengi ve ışıltısı bana mac strobe kremi hatırlattı, bu strobe kremden daha sıvı, krem değil likit aydınlatıcı gibi. Gün ışığında baktığımda çok güzel, canlı, doğal bir parlaklık verdi, fakat aynaya yaklaşıp inceleyince sarı simler alın kısmımda bir tuhaf durdu. Almasaydım da olur niteliğinde bir ürünmüş. Likit aydınlatıcı mantığıyla kullanırım muhtemelen, fakat kokusu ve yapısı biraz rahatsız etti, yapış yapış ve parfümlü bir hissiyat bırakıyor. Bana çok ufak gelmedi ürün, tüm cilde sürmediğiniz sürece uzun gider. Yazın dekolte bölgesine köprücük kemiklerine filan uygulanabilir, elimin üzerine sürdüm baya güzel durdu. 

  Az önce kamerada baktım, bu kadar güzel olamaz! Nasıl sağlıklı bir parlaklık! O sarı simler olmasa 10 puan verirdim de neyse. Sarı alttonlular daha çok memnun kalır gibi, bu simlerden dolayı. 

  Edit: ekleme

  17 mayıs 2023 20:15 17 mayıs 2023 21:13


  5

  4. daha önce bir watsons çalışanı deneyimlemem için ufak uygulama yapmıştı. o zamandan beğenip aklımda kalmıştı. 2 hafta önce falan aldım serumu. serum gibi sürülecek miktarı yok çabuk bitecek bir ürün. baz gibi kullanılabilir bence daha çok. güneş kremimin üstüne uyguladım ben herhangi bir sorun yaşamadım güzel bir ışıltı veriyor görünümünü sevdim. kocaman kocaman parıltıları yok. gün boyu kaldı yüzümde ve cildim kuru. yine alırım büyük ihtimalle epey beğendim. indirimsiz zamanı alınmaz o kadar para küçücük hemen bitecek şeye verilmez diye düşünmekteyim

  29 nisan 2023 13:41

  4

  3. Yorumlar ve tavsiyeler üzerine satın aldım. Öncelikle cildi nemlendirmede başarılı, içeriğindeki ışıltılar ile aydınlatıcı etkisi var. Üzerine makyaj yaptığımda gerçekten glow etkisini gördüm. Fakat boyutu çok küçük olduğu için kısa sürede bitecektir. Birkaç kullanımda yarıya indi zaten 14.4 ml yazıyor üzerinde. 

  12 mart 2023 14:19

  3

  2. Online alışverişte 2 adet testerı elime ulaştı. Akışkan kıvamlı, tamamen ışıltılı içinde inci rengi ve gold ışıltılar var. Makyaj altına baz gibi kullandım, yapışkan bir yapısı var. İlk etapta gayet hoş ama karma ve yağlı cilt için tüm yüze uygulanacak bir serum değil, 1 saat sonra aşırı yağlanmaya sebep oldu. Kuru ciltlilerin seveceğini düşünüyorum, üzerine sürülen fondöteni ışıl ışıl ve canlı gösteriyor. Makyajsız kullanımda cam cilt görüntüsü oluşturuyor.

  2 mart 2023 20:47 4 mart 2023 02:35

  3

  1. ukte: (yazar: edikos)

  bir kozmetik internet sitesinden yaptığım alışverişin yanında 2 tane testerı gönderilmişti. hemen küçük bir kavanoza koyup denemeye başladım. makyaj altına aydınlatıcı ama aynı zamanda cilt bakımı da yapacak bir serum olarak üretilmiş. yapısı adından da anlaşılacağı üzere serum gibi akışkan. içeriğinde hem altın hem de gümüş tonlarında minik simler var. ben gözenekleri geniş biri olarak sadece yüzümün yüksek yerlerine aydınlatıcı olarak uyguladım ve beğendim. tek başına da aydınlatıcı görevini yerine getiriyor, toz allık kullandıysam bir de üstüne aydınlatıcı sürdüğümde toz aydınlatıcıyı daha da bir parlatıyor. ben bu kullanım şekli ile gayet memnun kaldım, kavanozdaki ürün bitene kadar kullanacağım. ancak makyaj rutinimde böyle bir ürüne ihtiyaç duymadığım için gidip satın almicam.

  ilgili medya:
  1
  2 mart 2023 20:07