yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (0)

  1. erkekler bile utanabiliyorken bi hatun kişisi olarak prezervatif satın aldığımı pek kuramıyorum kafamda.

  yok hayaller gerçeklerdeki hayaller kısmında bile yer alamıyor bu. belki çakma alyans takarak büyük bir avmde kadın kasiyerle filan mümkün olabilir. benim gibi 22 yaşında anca gösteriyosanız kılık kıyafet de önemli tabi.

  edit: bi gün prezervatif almayı deneyecek olursam gerçekten bunlara dikkat ederim. evet, o kasyeri bi daha nerde görücem? bunlara takılmak saçma ama ne yazık ki ben takıyorum işte. diğer yandan ped alırken utanan insanlar olabiliyorsa prezervatif alırken utananların olması çok da garip olmasa gerek. yine de yukardaki girdide tamamen kişisel endişelerimden bahsettim. sorunun çözümüne yönelik varsayımsal planım da yine kişisel endişelerimle şekillenmiştir.bilmiyorum belki fazla paranoyak davranıyorum ama dışarıdan olabildiğince normal görünmek isterim. tanımadığım insanlara karşı bazı konularda dikkat çekmemeyi yeğlerim açıkcası.

  şimdi böyle düşünüyosam bi de yalnız yaşamaya başlayınca iyice kafayı sıyırıcam belli ki :/

  edit2: düşünün ki sapığın biri bana kafayı takıyo. tecavüze uğruyorum sonra bakire değildim diye bi de ceza indirimi alıyor. uç bir örnek olduğu kabul. ama ne yazık ki ülkemizde yaşanabilecek potansiyele de sahip bunu kabul edelim. bu ülkede gece yemek siparişi verecekleri zaman sırf evde yalnız oldukları anlaşılmasın diye 2kişilik sipariş veren kadınlar var kızlar. ben "evlenmedim ama sevişiyorum" utancından değil kimse tarafından dikkat çekmeme adına böyle kendi çapımda taktikler düşünüyorum. paranoyakça olduğunun farkındayım ama gerçekten elimi kolumu sallaya sallaya prezervatif alamam biliyorum.

  26 eylül 2015 18:24 26 eylül 2015 19:20

  2. Gratis veya watsons'dan alınabilir genellikle kasiyerler kız oluyor.Benim bu yönde bir ilişkim olmadı ancak olursa tabii ki de almak zorundayım.Utanmak ya da ayıplanmak hamile kalıp -hatta- zorla evlendirilmekten iyidir değil mi? Cinsel hayatınız,partneriniz dışında kimseyi alakadar etmez.Garip garip bakış atanlar olursa 'bir sorun mu var beyefendi/hanımefendi?' şeklinde aksi bir tavırla bakışları yok edebilirsiniz.

  26 eylül 2015 22:20

  3. Ücra bir marketten ben de almaya çekiniyorum ama gratisten gayet rahat alıyorum. Bence cüzdanınızda bir ya da iki tane bulunmalı. Hem beklenmedik şekilde gelişen durumlar için iyi oluyor. Mesela o sırada erkeğin yanında bulunmuyorsa bunu önemsemeyerek ya bi şey olmsz diye ilişkiye girmek isteyebilir. Aktif cinsel hayatı olan kadınlar yanlarında taşımalı ve bunu sadece erkeğin görevi olarak düşünmemeli.

  31 mayıs 2016 00:35

  4. Eczane veya marketten kasiyerin cinsiyetine bakmadan alıyorum gerektiği zamanlarda. He ben evliyim ama evlenmeden önce de gerekli olduğu zaman alırdım yani. Herkesin bir anı bir anını tutmuyor. Eşim bana gidip marketten kadın pedi alabiliyor ben de bunu çekinmeden yapabilmeliyim. Hatta bazen bebeğim gece uyutmadığı zamanlarda değerini baya bir anlıyorum(gizlinot: keşke kullansa mıydık?)(gizlinot: Swh).

  Korunmaktan utanmayın süslülerim, korunmamaktan utanın. Hastalığı var hamileliği var. Hayır sevişmeye utanmayan insan korunmaya neden utansın ki. Bunda utanılacak ne var?

  8 şubat 23:37 8 şubat 23:43

  5. hiç utanmıyorum şahsen hatta bazen erkek arkadaşım çekinirse onun yerine ben alıyorum. ne olacak ki bir noktada ihtiyaç sonuçta.

  9 şubat 00:02

  6. ben de utanıyorum ama bu benim suçum değil. ne zaman alsam kasiyer suratıma bakıp ''oooo akşama fırında mercimek var demek'' tarzı gülümsüyor. belki de ben öyle hissediyorum bilmiyorum. ama o psikolojik baskı oluyor maalesef.

  9 şubat 01:44

  7. Evlilik dışı ilişki için konuşuyorum;

  Hani utanmamak gerekiyor da, ülkemizin bilinç yapısı bunu normal karşılayamayacağını düşündüğü için utanıyor.Tamam sonuçta kafa algısı değişmedikçe bu utanmada geçmeyecek. Ama bide şunu düşünmek lazım, toplum baskısından korunmayıp hamile kalınırsa o toplum baskısı seni ne yapar? Utanma oranlarını hesaplayın anacım. Yaşasın tam bağımsız ultra ince Durex!

  Bu bir moral,teşvik entrysidir.Çok ciddiye alınacak bişey yok bayanlar.

  9 şubat 09:10

  8. bir dönem orkid alırken çekinmekle eş değer durum.İnsanın doğasında olan durumlarda rahat olmak ve bilinçli davranmak gerekiyor

  9 şubat 13:16

  9. vallahi 3 yıldır aktif cinsel hayatım var her defasında utanıyorum :) doğal ihtiyaç tabi ki utanılması gereken bir şey değil ama yine de istemdışı kızarıyorum. genellikle hep sevgilime aldırıyorum zaten, ya da birlikte gittiğimizde ben uzakta başka şeylere bakarken o alıyor kasada da ben direk poşetlemeye başlıyorum . saçma ama böyle olabiliyor :)

  9 şubat 15:37