yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (87)
  • oylar (58)
  • medya (4)

  1. Rimmelin orta kapatıcılıkta, doğal bitişteki fondotenlerinden biri. Ciltle kısa sürede bütünleşiyor ve asla yapay bir görünüm vermiyor. Kuru, normal, karma ya da yağlı her türde cilt tipine uyacağı fikrindeyim zira benim yağlı ama şu sıralar karmaya dönük cildimde üzerine hafif bir transparan pudrayla aşırı bir parlama yapmadan günü kurtarmamı sağlıyor. Koku hassasiyeti olanları rahatsız edebilecek derecede yoğun kokulu ama bence muhteşem bir koku bu. Şişesi pompalı ve gayet hijyenik. Öyle uzun saatler kapatıcılık beklemeyin 5 -6 saat idare edecek tam bir günlük fondoten.. Çok ama çok seviyorum bittikçe mutlaka yenileyeceğim ürünlerden biri.

  20 temmuz 2014 00:05

  2. drugstore olduğuna inanamadığım fondotenlerden biri. yapısı, duruşu herşeyiyle çok güzel bir ürün. wake me up ile değişmeli kullanan biri olarak bu kesinlikle çok az ağırlık yapıyor. parlaması da pudrayla kontrol altına alınabilecek cinsten. renk olarak da ikisinin de trdeki en açık rengine sahibim ve wake me up kesinlikle daha turuncu. bunun rengi daha nötre kaçan sarı alttonlu.

  yaz kış keyifle kullanınız. (gizlinot: ne övdüm be )

  30 ağustos 2014 01:23

  3. üçüncü şişesini bitirmek üzere olduğum fondöten.

  yüzünüze sürdüğünüzde yapay durmaması, verdiği hafif ışıltı çok güzel. biraz problemli bir cildim olduğu için tek katta kapatılıcığı az gelse de, ikinci katı sürdüğümde ortadan biraz daha fazla bir kapatıcılık elde etmiş oluyorum.

  bence çok yağlı ciltler için uygun değil ama karma ciltler için uygun ve gayet hesaplı bir alternatif.

  17 aralık 2014 19:02


  4. karma ciltli olmama ve pudrayla sabitlememe rağmen parlama, belirli bölgelerde kusma yapmış fondötendir. matlaştırıcı bir ürünle karıştırıp kullanabilme niyetindeyim.

  27 ocak 2015 17:26

  5. Karmadan yağlıya dönük cildimde, özellikle de T bölgemde inanılmaz parlama ve yağlanma yaptığı için uzun süre disko topu gibi gezdikten sonra kullanmayı bıraktığım fondöten. Ancak kuru ciltlilerin bayılacağını düşünüyorum. Hem kusurları iyi derecede kapatıyor hem de yüzü ışıl ışıl, aydınlık ve sağlıklı gösteriyor, fiyatı da oldukça uygun. Yağlı ciltliler uzak dursun, kuru ciltliler koşup watsons'dan bir tane kapsınlar bence.

  27 ocak 2015 17:32

  6. 100-ıvory rengini kullandım; sarı alt tonlu, orta kapatıcılık sağlayan, hoş kokulu ve uygun fiyatlı fondötenler arasında favorim olan fondöten. Uygulaması fırça ya da süngerle hatta elinizle bile oldukça kolay fakat mat bitişli olmadığı için kış ayları için daha uygun olduğunu düşünüyorum.

  15 mart 2015 23:01 ed.26 mart 2015 23:44

  7. Hakkında hiç yorum okumadan aldığım fondötendir. Sabah ilk denememi yaptım kendisiyle.

  -Anammm kokuyor mu bu? Oha bildiğin parfümlü bu!!

  Evet aynen yukarıdaki tepkileri verdim.

  Fondöteni uygulayınca cildim parıl parıl parıldıyordu. Sonrasında pudra ile sabitledim ve matlaştı neyseki. Fondötene gelince bence günlük kullanıma çok uygun. Ayrıca benim cildime (karma cilt) oldukça oturdu, çok doğal göründü. Gün içerisinde de diğer fondötenlerim kadar t-bölgemde parlama yaptı. Başarılı buldum kendilerini.

  24 mart 2015 18:47


  8. Hakkında hiç bir bilgim olmadan, sadece tester'inin elimde bıraktığı glowy görüntüyü beğenip 100 ivory rengini watsons indiriminden edindiğim fondoten. Eve gelip daha ambalajını açmadan bir kaç blogta beyaz tenliler için ivory renginin çok köyü geldiğini okuyarak pişman oldum, hatta hazır daha açmamışken değiştirsem mi diye de düşündüm. Iyiki de yapmamışım. 4 gündür düzenli kullanıyorum ve görüşlerim inanılmaz olumlu yönde.

  Bir drugstore urününden beklenmeyecek kadar kaliteli bir bitişi var. İlk sürüste yağlı gibi geldi ama 3 4 dakika içinde cilt ile bütünleşiyor.Cildimi çok sağlıklı gösterdi. Oldukça beyaz tenli biri olmama rağmen 100 ıvory rengi bana cuk diye oturdu. Yapısı biraz sıvı ve hafif. Yüzümde hiç ağırlık yapmadı. kapatıcılığı bana yetti ama genel olarak orta kapatıcılıkta diyebiliriz. Sünger veya fırçayla uygulamada memnun kalmadım, ama elimle uyguladığım çok güzel ve doğal gözüktü. Gün içinde kapatıcılık anlamında bir tazeleme yapmam gerekmedi ama 5 6 saat sonra yanaklarımda hafif parlama yaptı. Zaten glowy bir bitişi var ama bu parlama glowy'nin biraz üstündeydi :) gün içinde parlayan yerlerin üzerinden çok hafif bir kere daha geçince matlaşıyor.

  Ben çok memnun kaldım. Henüz 4 gündür kullandığım için cildimde bir olumsuzluğunu gözlemleyemedim. Sivilce vs sorunu yaparsa bu yazıyı editleyip son durumu bildiririm.

  10 mayıs 2015 00:34

  9. Bende 200 numarası olan fondoten. Aslında 100 ivory daha uygun olurmuş ama ilk fondotenim olduğu için tecrübesizim. :)

  Fondoteni günlük hayatımda kullanmıyorum, özel günler için aldım. Ancak günlük olarak da gayet başarılı olduğunu düşünüyorum. Kapaticiligi orta, yuzunuzde cakey bir görüntü oluşturmuyor kesinlikle.

  Karma cildimde risk alarak pudrayla sabitlenmedim. Buna rağmen birkaç saat pek parlamadan idare etti. Fiyatı da çok uygun. Gayet memnunum.

  20 eylül 2015 19:42

  10. Drugstore fondotenler arasında en başarılı bulduğum ürün.

  Mayıs ayında satın aldıktan sonraki deneyimlerimi yukarıda uzunca anlattığıma göre, yaklaşık 5 aylık düzenli kullanımım sonucunda en ufak bir olumsuz düşüncemin oluşmadığını bildirmek isterim. Sivilce, yağlanma vs yapmadı. Çevremdekiler cildimin çok sağlıklı parladığını söylüyorlar (yağlanma parlaması değil de, fondotenin verdiği hafif glowy görüntü) ve her allahın günü bolca uygulamama rağmen dışarıdan makyaj yapmamışım gibi algılanıyor.

  Özetle : tam bir no makeup makeup look fondoteni. Doğal duran, ıslak bitişli ve cildi bozmayan bir ürün.

  Ay çok seviyorum vallahi kendisini <3

  22 eylül 2015 17:03