yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • medya (0)

  1. origins retexturizing pink clay mask.Cildimi toparlıyor,aydınlatılıyor.Hafif peeling yapıyor biraz gözenekleri azaltıyor.Çok güzel temizliyor.Fiyatı hariç her şeyi favorim.

  20 haziran 2018 03:59

  2. Purederm snail mask:Kuru cildime çok iyi gelen yaptığım anda cildimdeki o aydınlığı ve yumuşaklığı çok seviyorum.Gratiste 5tl olması gerek indirimde daha ucuza geliyor.

  20 haziran 2018 04:12

  3. Suratımı cayır cayır yakmasına rağmen, ben böyle hard maskelerden, gıcır gıcır yapan temizleyicilerden hoşlandığım için Glamglow youthmud diyeceğim.

  İyi yorumların yanında, çok kötü yorumlar falan da almış bu maske,insan tavsiye etmeye korkuyor. Ama ben bi zararini görmedim. Sivilce falan yapmadı bende. Tahriş de etmedi.

  Fiyatını bir çok insan gibi ben de fazla bulduğum için seyahat boyunu alıyorum. haftada bir veya iki haftada bir, azar azar kullandım 3-4 ay yetti. Hem küçük boyunda kuruma riski de olmuyor. 

  20 haziran 2018 04:42


  4. Dermaceutic mask 15. %15 glikolik asit içeriyor. Akne lekeleri ve siyah noktalar üzerinde çok etkili. 

  20 haziran 2018 06:59

  5. ilk maskemi geçen hafta yapmış biri olarak henüz bu konuda bir otorite değilim ama skinfood un maskelerini çok beğeniyorum :) Sanırım devam ederim kullanmaya

  20 haziran 2018 10:39

  6. Çok maske yapan biri değilim, arada bir aklıma eserse kağıt maske alırım değişik değişik. Onları uygularım.

  Ama sürülen türde olanlardan pek edinmedim şimdiye kadar. Geçmişte bir iki defa aldım, ben üşendiğimden kullanamadım kardeşim kullandı hepsini.

  Neyse geçenlerde kasa arkasından fiyatı düşünce bir tane maske kapıverdim. Himalaya tazeleyici meyve maskesiymiş (papaya ve elma içeriyormuş) . Temizleme, sıkılaştırma ve gençleştirme vaat ediyormuş. Sıkılaştırma ve gençleştirme olayı hakkında yorum yapamam. Zaten yaşım itibariyle henüz aradığım vaatler bunlar değil. Ama 4-5 kullanımımdan edindiğim tecrübelere göre güzel bir ışıltı veriyor. Böyle sanki renginiz açılıyor uygulamadan sonra. Yeteri kadar da nem veriyor, temizliyor. Herhangi bir tahriş etme durumu da yok. Normal fiyatı 10-15 lira arasındadır herhalde. Yani bu fiyata iyi bir performans bence. Bitene kadar kullanırım belki yenisini de alırım. Bu arada normal ve kuru ciltler içinmiş maske.

  20 haziran 2018 14:22 20 haziran 2018 14:25

  7. himalaya herbals arındırıcı çamur ve neem özlü maskeler bir süredir favorim. derinlemesine mi temizliyor bilmem ama gözle görülür derecede temizlendiğini hissediyorum. ikisinin de kokusundan çok hoşlanmıyorum ama katlanılmaz değil. sonrasında verdikleri ışıltı da çok güzel. uzun bir süre kullanacağım kesin.

  20 haziran 2018 15:10


  8. skinfood c vitamini ve centella asiatica maskeleri. sheet ya da az kullanımlık maskelerden çokça denemiş biri olarak diyebilirim ki bir tek skinfood maskelerinde net bir fark gördüm. c vitaminlisi kullanımdan sonraki birkaç gün yüzüme gerçekten aydınlık kattı. arkadaşlarım bile fark etti hatta. centellalı maskesi de sivilcelerimin kızarıklıklarını gözle görülür bir şekilde hafifletti. indirimlerde kesinlikle stoklamaya çalışacağım.

  20 haziran 2018 20:12

  9. kil maskesini tek geçerim :)

  yüzden arındırması zor olduğundan duştan önce veya o gün üşengeç değilsem duştan sonra uyguluyorum her hafta.

  en sevdiğim ise mecitefendi markasının nar çekirdeği yağlı kil maskesi. şu tekli paketlerde olanlardan. hem içeriği olsun, hem verdiği etki olsun gerçekten çok güzel. gözenekleri arındırıp sıkılaştırıyor. daha sonra da yüzüme nemlendiriyorum ve kendimi dokunmaktan alamıyorum, yumuş yumuş oluyor. :)

  20 haziran 2018 21:56

  10. (gbkz: l'occitane aromakoloji arındırıcı yüz maskesi)

  Uzun bir süredir bunu kullanıyorum fiyatı miktarına göre biraz pahalı ama ben cildime harcadığım paraya acımam diyorsanız denemenizi tavsiye ederim.(75 ml tüp şu an indirimde yaklaşık 103 tl ) Karma cildimin yağını dengeledi yumuşacık yaptı. Normalde yüzümü arındırıcı bir maske yaptığım zaman yüzüm normal olarak gerilir ama bunda öyle bir his olmadı. Kokusu da nasıl desem hafif otumsu (gizlinot: swh) doğalımsı.

  Bir diğeri de (gbkz: dermalogica)nın yağlı ciltler için olan yine küçük tüpteki maskesi. Kokusu bana biraz keskin gelse bile rahatsız edecek düzeyde değil. Verdiği hissiyat o yağı dengelemesi ve sivilce lekelerimin rengini açması üzerine müptelası oldum. Zaten bu markayı çok severek kullanıyorum bu zamana kadar bana kötü gelen bir ürünü olmadı.

  21 haziran 2018 14:14