4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (2)
  • medya (0)

1. Bayıldımmmmmmmm bu fondötene. Neredeyse her gün bu fondöteni kullanıyorum. Cildimde asla ağırlık yapmıyor.

4 mayıs 00:16

2. Yeni sephora fondöteni. 

14 clair light rengine sahibim ve oldukça açık bi renk ama ilk sürüldüğündeki hali biraz oksidize oluyo sanırım. (yine de piyasada açık renk bulmakta zorluk çekenler muhakkak bakmalı) 

Yapısını sevdim çabuk yayılıyo uygulaması kolay ve yüzde doğal duruyo ben burdayım diye bağırmıyo, saat ilerledikçe parlama yapıyo isminden de anlaşılacağı üzere ama ben yüzüme verdiği aydınlık ve sağlıklı görünümü sevdim. Bu aralar her makyajımda kullandığım bi ürün.  

29 haziran 13:56

3. uzun arayışlarım sonucu tenime uygun rengiyle beni kendine aşık etmiş fondöten.

10 clair light n rengine sahibim sarı alt tonlu beyaz ten rengime çok güzel uyum sağladı.

Kapatıcılığı orta ancak arttırılabilir kalıp gibi durmuyor. Doğal aydınlık bir bitişe sahip. Cilt tipim normal zaman zaman t bölgem parlar ama bu fondöten çokta parlatmadı.Kısacası çok memnunum ikinciye geçtim bittikçe almayı düşünüyorum.

7 ağustos 10:59 7 ağustos 10:59


4. açılııııın gızlaaar!!! Dün aldım bugün saatlerce denedim ve övgülerle geldim. Sabah resmen bi pompanın yarısı tüm yüzüme yetti. İlk artısı bununla başladı. Parmağımla sürdüm yaydım, süngerle güzelce dağıttım. Allahım gerçekten cilt gibi duruyor dedikleri olayı deneyimlemiş oldum hemde sağlıklı parlaklıkla beraber. Zaman geçtikçe iyice oturdu cildime ve kendi cildimde birebir oldu. Aşırı aşırı beğendim diyebileceğim harika bi ürün<3 reklam değil deneyimle sabit kızlar. Doğal incecik ve cilt gibi duran, yağlı değil çok canlı sağlıklı ışıltısı olan kalıcı bi fondöten. Canım bebeğim<33 indirim varken gidin bi deneyin kızlar 68₺ olması gerek. Renk skalasıda gayet iyi gibi.

20 eylül 16:43

5. Pek Beğenmediğim fondöten. gerçekten ilk kez sürüldüğünde bende de aman tanrım hissi yaratsa da 2. kullanımımda tamamen hayal kırıklığı oldu benim için. Nedenleri şunlar:

- parlama yapmayan bir fondöten bu çok güzel bir özellik ama cildin kuru bölgelerinde hemen kurulukları belli ediyor. Altına nemlendirici şart.

- biraz fazla sürünce miss fondöten oluyorsunuz. Yani yabancıların tabiriyle buildable değil. Biraz fazla sürünce cilt "merhaba ben fondöten kaplıyım" diye bağırıyor.

Özetle bu fondöteni kullanmak için cildinizde kuruluk olmaması ve yağlı bir cildiniz yoksa nemlendirilmesi şart. nemlendirilmiş ve peeling yapılmış ciltte az bir şekilde sürünce güzel duruyor gerçekten. Ama fondötenden beklentisi kapatıcılık olanlar için ideal değil üstte yazdığım sebepten dolayı. İyi bir yağlı cilt fondöteni olabilir. Pek tavsiye edebileceğim bir ürün değil.

20 eylül 23:38 20 eylül 23:42

6. severek kullandığım hakikaten glow etkisi veren ve insanı canlandıran, uzun süre kullanacağım fondöten.

yoğun olduğu için bir pompa yüm yüze yetiyor.

21 eylül 12:34

7. resmen yıllardır aradığım fondöten buymuş. hep sephora standının önünden geçip pek incelemezdim, iyi yorumları görünce şans vermek istedim ve bayıldım. asla ağırlık yapmıyor, capcanlı bir görünüm sağlıyor ve bence gayet kalıcı. fondöteni yüzümde çok uzun süre tutmamaya çalışıyorum bu yüzden aşırı uzun süre denemedim ama 4,5-5 saatin sonunda hiç oynamadan yüzümde duruyordu. verdiği sağlıklı ışıltıyı çok seviyorum. 21 ekim 2018’de güncel fiyatı 85tl idi. tek sorun 20 ml olması bence.

23 ekim 21:00 23 ekim 21:00


8. Günün ilk saatlerinde cildimi sağlıklı ve canlı gösterirken ilerleyen saatlerinde yüzümde kir ve yağ birikmiş gibi hissetmeme sebep olan fondöten. Ayrıca aşırı oksitleniyor. Bitince mat olan versiyonuna bakmayı düşünüyorum.

5 kasım 22:22