yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • medya (0)

  1. Küfürlerin en büyüğünü hak eden erkek (?)tır.

  29 nisan 2016 21:10

  2. Ben de ona ettiğim için gayet normal bi durumdur bence. Ayrıca Funda Mentaloğlu "s*ktirgitli aşklar" kitabında çok güzel bi cümle kurmuş.

  -Bence aşk küfrün yakıştığı önemli bir kurumdur.

  Edit: eksileyen arkadaşların hepsi piremses olduğundan; küfür çok ayıp ee kaka kaka. Aaa hiç yakışır mı bizim gibi kızlara küfretmek :)))

  29 nisan 2016 23:53 30 nisan 2016 02:21

  3. alışınca etkilemiyor çok.

  30 nisan 2016 00:42


  4. hiç ama hiç hazzetmediğim şey. çok prenses olduğumdan değil. fakat bana kendimi arkadaşlarından farksız hissettirdiği için yoksa ben de yeri gelince argo konuşan, küfreden insanım <3

  ama onun ağzından benimle konuşurken (bana ithafen değil) küfür çıkınca kendimi onun erkek arkadaşları gibi hissediyorum. tuhaf ama midem bulanıyor.

  herkes arkadaşlarıyla konuşurken dilediği gibi konuşsun fakat beraberken seviyeyi bozmamak gerek sonra ilişki arkadaşlıktan farksız oluyor bana kalırsa.

  bana bir şeyler anlatırken değil de ithafen küfretse ağzının ortasına çarparım zaten o apayrı ve kabul edilir bir şey asla değil.

  30 nisan 2016 07:28

  5.

  şiddetin en ağır türüdür bence.

  Hatta şöyle bir örnek vereyim, ne yazık ki etrafımda bir sürü kadın hem fiziksel hem de sözlü şiddet görmüş durumda.

  Küfür yiyenlerin hepsi "keşke kalkıp vursaydı da bana o küfürleri etmeseydi" diyor.

  yazık, dayağa bile razılar o lanet cümleleri duymamak için.

  Ne kadar can yakıcı olduğunu tahmin edebiliyorum.

  Bir kere duyduğunuzda burnundan getirmezseniz eğer devam edecektir vermeyin fırsat şunlara.

  Sinirliyken ediyor sadece diye de boşuna kendinizi kandırmayın, kendinize boşuna eziyet etmeyin.

  30 nisan 2016 11:47

  6. Benim bi arkadaşım vardı liseden.. Bu kız baya bildiğin aynı lisemizden bi çocukla çıkıyordu çocuk o cool gözüken aynı zamanda asiret tiplemeli çocuklar var ya ondandı. E biraz da zengin. Nerden ne sebeple olursa olsun olmamalı tabi. Okulun çıkış kapısına doğru gittim bunlarda erkek kız. Oğlan dışarda okuldan kaçmış bizim kız da içerdeydi. Lan senin mk falan dedi. Neymiş işte bizim kız kaçtığını mı ne onunla ilgili birine birşey mi demiş ne. Sonra kız ağlaya ağlaya helak olmuştu.Oğlum sen daha 11. sınıf falansındırr bide ya. Tabi bunlar bide 2 sene daha çıkmıştı. Her ne olursa olsun bence oradaki kadın figürü nün altta kalması yada kendine bunları dedirtecek potansiyelinin olmasından kaynaklı. Sen kimsin de bi kıza küfür edersin ya şerefsiz!!!

  30 nisan 2016 13:59

  7. Benim de bir arkadaşım vardı. Erkek arkadaşından tonla hakaret yerdi ama amk gibi değil. Soruyu çözemez embesil derdi erkek arkadaşı, geç kalır salak derdi hatta arkadaşlarının yanında zekası yetmiyor işte ya derdi. Kötüsü, kız bunlara hiç tepki göstermez, iyice siner doğru diyor aslında bile derdi. Herkes onların ilişkisi de böyle derdi. İki aşık arasında bu çok normalmış. Aşk ınsanların bütün kusurlarına katlanmakmış. Kelimeler çok önemli değilmiş. Ben bunu anlayamazmışım.bunu ancak aşıklar anlayabilirmiş.Öyle ilişki olmaz olsun. Sevgilim bana küfredecek ve ben aşk diyip çenemi kapayacağım. Ya? Bunun normal olması gibi hastalıklı bir görüş var toplumda. Yapılacak şey ilk hakarette taşaklara geçirilecek bir adet diz ve ağız sıcaklığında yüze atılacak ağız dolusu tükürük.

  tanım:anlatım bozukluğu içeren tamlama. Çünkü sevgilisine küfreden erkek değildir. Penis ve bir çift testis taşıyan bir mahluktur. Düzeltelim.

  not:hala çıkıyorlar. Ben ise aralarını bozduğum gerekçesiyle kendilerinden uzaklaştırıldım. Kıskanıyormuşum. Tabi lan manyak mısın?

  Edit:bu kategoriye iki tarafın da birbirleriyle argo sözcükler kullanarak konuşmasını katmıyorum. Insanin agzi bozuk olabilir, ama asagilama amacli olan icin, iste orada dur dostum.

  30 nisan 2016 14:34 30 nisan 2016 14:49


  8. etti ve ayrıldım (gizlinot: swh)

  terk edilmesi gereken erkektir. kim var senin karşında ya?

  30 nisan 2016 17:14

  9. küfürden genel olarak haz etmeyen biri olarak, sert tepki vereceğim erkektir. küfür kişinin karakteri ve eğitilmişlik seviyesi hakkında çok şey söyler bence. yeri gelir, bir olay olur ve tepki olarak küfür edilir, bu tamamen ayrı bir şey ama her konuşmada küfür kullanmak bana oldukça basit geliyor.

  ayrıca bu kişi annesine, babasına yüzlerine karşı küfür edebiliyor mu ki size edebilsin? bir ilişkide sevgi kadar saygıda önemli diye düşünüyorum.

  30 nisan 2016 18:09

  10. Evet böyle bir erkek türü mevcut. Bunlar ya size aşık(!) Olurlar ama reddedilirlerse size ağzına geleni söylerler ya da bunlardan biriyle bi birlikteliginiz olur ama iyi ama kötü sevgilisinizdir size ölüp biterler(!) Ama ayrıldığınızda o sanki o değildir yine ağzına geleni söyler iyi ki ayrıldım dersiniz. Ben neyse ki böyle tipleri çevremde en son ergenlikte gördüm ama bunlardan ne yazık ki karşınıza her yaşta çıkabilir. A bir tane tip daha vardır bu reddenilince ya da sizden ayrılınca değil ilişkiniz sırasında da çok olağan bir biçimde devamlı küfür eder. Hani bazen çok sinirlenirsinizde kendi kendinize bi ağız dolusu küfür eder içinizdeki bütün kötü enerjiyi bosaltirsiniz ya bunun gibi ayda yılda bir olan bi durumdan bahsetmiyorum. Devamlı olarak küfürlü konuşan erkekten bahsediyorum. Arkadaşlarıyla konuşurken sizinle konuşurken.. bu da en az azonce tip kadar rahatsız edicidir. Uzak durun efenim.

  30 nisan 2016 19:46