yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • medya (0)

  1. Diş doktorumun beni ameliyat ederken uzun uzun anlattığı marka. Sanırım anne-kız işbirliği ile oluşturulmuş. Uçucu yağlarla tamamen doğal kaynaklar kullanılarak çok güzel ürünler üretiyorlarmış. deodorant, sivilce karşıtı ürünler filan. Doktorum da suratımdaki aşırı lekeli sivilceli hali görünce mutlaka bir bak öneririm ben kullandım çok etki etti dedi. Ben de instagram hesaplarından ulaştım ve sivilce lekeleri ile ilgili ürünlerini sorguladım. Roaccutane kullanıyorum ve ilk sorum buydu. Bu ilaci kullanırken bu karışımı kullanabilir miyim? Cevap çok beklenmedik bir şekilde kullanmamam gerektiğiydi. Hani bütün ürünlerini satmaya çalışan insanlar da değiller anladığım kadarıyla tam bir şifacı havasıyla yapıyorlar işlerini. Tedavim bittikten 3-4 ay sonra başvuracağım kendilerine. Simyaevi ürünlerini kullanan, bilen varsa bizi de detaylı olarak aydınlatırlarsa çok sevinirim :)

  17 temmuz 2018 23:28

  2. yaklaşık 1 yıldır hayatımda olan cici cici firma.

  ne zaman başımız sıkışsa 1 facebook mesajı uzaklığındalar. çok iyi niyetli ve canayakın insanlar. simya evi kalp ben.

  bir tek göz altı yağını kullanmayı beceremedim. onun haricinde denediğm her şeyden çok memnunum.

  dermokozmetiğe ağırdığım bütçe azaldı sayelerinde.

  20 eylül 2018 15:02

  3. sipariş vermek istediğim için ürün ve fiyat listesini yarım saat içinde mail adresime gönderen, ancak ürünlerde kullandıkları yağları nereden temin ettikleri yönündeki soruma dünden beri cevap vermeyen, bu sebeple siparişimi ertelediğim markamsı.

  cevap verirlerse güncelleme yapacağımdır.

  edit: güven verici bir cevap vermişler, oldukça da kibarlar. ben sipariş verdim. ürünlerini kullandıktan sonra tekrar başlığa yazarım.

  25 ekim 2018 10:09 26 ekim 2018 09:30


  4. çok efsane bir temiz kozmetik üreticisi, harikalar yaratan ürünleri var ve tümü temiz içerikli. özellikle immortelle yüz serumu çok iyi, yaşlanma belirtilerini bile hafifletiyor, cildi parlatıyor. bir süredir başka nemlendirici kullanmak içimden gelmiyor resmen. ayrıca göz çevresi serumu, kaş kirpik serumu, çatlak topuk kremi, kantaron merhemi gibi çeşit çeşit ürünleri var, bu saydıklarımın hepsini kullanıyorum ve bittikçe yenisini alıyorum. aşırı tavsiye ederim gerçekten  

  28 şubat 2019 10:57

  5. 2 yıldır başka hiçbir makaya ihtiyaç duymadan hayatımı günlük gülistanlık geçirmemi sağlayan marka. bütün ürünleri birbirinden efsane ancak ben gözenek sıkılaştırıcı toniklerine, gözeneklerimi inanılmaz derecede toparlamış olduğu için bayılıyorum.

  bir de immortelle'si var, özellikle yağlı ciltler için çok güzel bakım sağlıyor (yağlı cilt yağ ile nemlendirilir).

  sonra göz serumu var, epilasyon sonrası tüy çıkmasını geciktirici yağı var, kaş-kirpik serumu var.. var da var yani herkesin her ihtiyacına cevap verebilecek bir ürün gamı ve aşırı tatlı, bilgi dolu, her sorduğunuza cevap veren, gereken yerlerde bu ürünü kullanma diyen, doktorların görmesi gereken sağlık durumlarında yorum yapmayan, bu zamanda zor bulunur türden hem profesyonel hem samimi olabilen sahipleri var.

  seviyoruz merkez!

  18 mart 2019 17:44

  6. Simya evi, eczacı bir anne ve finansçı kızının girişimidir. E-posta ile bilgi almak isteyince ürünler hakkında bilgi veren, hatta kendi rutin ürünlerimi bitirdikten sonra kullanma tavsiyesini bile aldığım kişi olduğu için güvenilir bulduğumu söyleyebilirim. sorduğum ürünlerin kullanacak kişinin cilt yapısını öğrendikten sonra uygun olmadığını düşünüyorsa bunu dile getiren bir yöneticisi var. az öz ürün kullanımından yana izlenimi aldım. bu benim gerçek anlamda hoşuma gitti.

  gözenek küçültücü tonik ve Kaş ve kirpik bakım yağını kullandım. Ikisinden de memnun kaldığımı söyleyebilirim.

  ayrıca instagram hesabından verdiği bir kaç tarifi de yaptım. memnun kaldım. yağları halihazırda elimde daha önceden eczaneden alarak yaptığım yağlardan oluşuyor.

  25 mayıs 2019 23:53

  7. ilginç bir şekilde sitesinde hiçbir ürünü hakkında hiçbir bilgi olmayan yerli doğal kozmetik firması. bir ürünün içinde zibilyon tane yağ var. ama o yağın ne için müşteriye sunulduğu yazmıyor. o yağların birleşimindeki yararlar, zararlar, o yağların nelere iyi geldiği hiçbir şey ama hiçbir şey yazılmamış. sağlık bakanlığına kayıtlıymış da ondanmış. bunca yerli doğal kozmetik firması var. hiçbiri sağlık bakanlığına kayıtlı değil de bi' burası mı kayıtlı? insanların işi gücü yok, tek tek mesaj atsın sorsun da öğrensin yani. insan gerçekten hayret ediyor.

  4 temmuz 2019 22:38


  8. buhurdanlıkta kullanmak için karışım yağlardan araştırırken buldum kendilerini. şu dönemde popüler olan diğer doğal ürünler satan yerlerden az çok alışverişim oldu kimi ürünü gönderir bilgi bile vermez, kimisi çok laf kötü üründür, kimi soruya yanıt bile vermez derken burada iyi niyetli bir oluşum sezdim. sorularınıza verdikleri cevaplar tatmin edici. şimdilik göz için bir ürünlerini aldım, yorumsuz bir şekilde gözlemliyorum kullanırken. etkisi olursa diğer ürünlerini de denemeyi düşünmekteyim.

  5 aralık 2019 23:46

  9. sparkles göz serumu ve gül hidrolatını satın alıp kullanmaya başladım.

  kedim sol göz altıma tırnak attığı için fito krem kullanıyorum. bu yüzden sparkles'i kullanırken yalnızca sağ gözüme uyguladım. hemde aradaki farkı gözlemlemek istedim. 10 gün kadar geçti. arada bir fark yok. ayrıca sürülümü biraz zor, uygulamayı bilyesi ile yaparsam kızarıklık oluşuyor. parmağımda uyguladığımda hemen kuruma yapıyor.

  gül hidrolatından memnun kaldım. yüz temizliğinden sonra fısfıs ile yüzüme uyguluyorum. cildimde bir tepkime/alerjik reaksiyon oluşmadı. buzdolabında saklıyorum. ancak şimdiden şişenin yarısını gördüm. ilk günler kullanım hatamdan kaynaklı çok gitse bile bir şişe ortalama 1 ay gider gibi duruyor. gül hidrolatı için 60 TL aylık olarak bütçe ayırmak bana biraz fazla geldi.

  bu ürünleri kullanmadan önce diğer ürünlerini de almak istiyordum ancak deneyimledikten sonra vazgeçtim.

  1 nisan 2020 10:40

  10. Çok janti ve kaliteli görünen bir marka ve sorularınıza instagram üzerinden hemen dönüyorlar, ilgililer. Immorttelle cilt bakım setini aldım yaklasık bir hafta önce. Her gece masaj yaparak cildime uyguluyorum ve iyice yediriyorum. Göz cevresi için olan serumu begendim bir sıkıntı yaşamadım. Cilt serumu ile alakalı da evet sabahları cildim dingin ve dengeli uyanıyorum , evet eski yaglanması kalmadı, gözeneklerim küçüldü ancak yanak alın ve çene bölgelerinde büyük sivilceler çıkmaya basladı , öyle böyle değil hergün bir tanesi sönüyor yeni bir tanesi çıkıyor, çıbanımsı ağrılı sivilceler ki hiç sivilce problemi olmayan bir insanım. Sanırım cildim yağlı diye fazla geldi. çok üzülüyorum çünkü sivilce problemi dışında cildime gözeneklerime iyi geldigini düşünüyordum :( şimdi bir süre kulanmayı kesicem haftada bir yada ikiye düşürücem. gelişmeleri yazarım yine buraya.

  ****10 gün sonra: malesef bugun uzulerek ürünü kullanmayı bıraktim. Bana yaramadı ve yüzumdeki çıbanlar geçmedi. Ama firma dediğim gibi cok ilgili ve sorun çikarmadan iade aliyorlar.

  7 ekim 2020 14:00 18 ekim 2020 19:32