sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (67)
  • oylar (34)
  • medya (3)
  5

  67. içindeki krem aydınlatıcıya bayılıyorum. az sürünce çok doğal ama isterseniz yoğun uygulayıp haterlarınızı kör edebilirsiniz. sim sim durmuyor kesinlikle. ilk aydınlatıcım, sleek türkiyeden çekilirken yapılan indirimlerden 45 lira gibi bir fiyata almıştım. iyi ki almışım! ayrıca o kadat kalıcı ki. sabah sürüyorum akşama kadar kalıyor.

  4 temmuz 16:34 4 temmuz 16:37

  4

  66. çok patladığı dönemde alıp seve seve kullanmıştım fakat şuan elim çok gitmiyor. günlük için şuan yaptığım makyaj için fazla geliyor bana.

  *ecliptic : paletteki tek krem ürün. soğuk bir lila rengi var. iki parmağım arasında ısıtıp o şekilde uyguluyordum. ürünü uygularken altındaki fondoteni kaldırıyor biraz. fazla kullanmamama rağmen en çok azalan ürün bu oldu. kremsi ve yumuşak olduğu için çabuk tükenebilir.

  *hemisphere : günlük makyajda asla kullanılabilir bir renk değil. uygulandığı zaman lila pigmenti çok net bir şekilde okunuyor surattan. yapısı diğerlerine göre daha sert ve biraz kuru.

  *subsolar : parlaklığı yeterli bir ürün. açık renk olduğu için koyu tenlilere fazla yakışmayabilir. kuru bir ürün ve ben fırça ile kullanmama rağmen üzerinde sürekli taşlaşmalar oluşuyordu. hafif taşlaşma olduğu zaman ise etkisini vermemeye başlıyor. ben minik bir bant parçasını üzerine yapıştırıp çekiyordum üstündeki sertleşmiş tabakayı almak için. böyle bir sorun yaşadıysanız siz de bu yöndemi kullanabilirsiniz.

  *equinox : en çok kullandığım ürün bu oldu ve bence paletteki en başarılı formül de buna ait. hem yumuşak hem hiç tozutmuyor. çok güzel renk veriyor ve parmakla uygulandığında bile tende çok rahat kayıyor. verdiği aydınlık etki çok olduğu için herkes tercih etmeyebilir. çok çok kuvvetli bir etkisi var.

  7 mayıs 23:58

  65. Günlük hayat için oldukça parlak bulduğum ancak özel günlerde elimin gittiği ürün. KAlıcılığı güzel, etkisini de beğeniyorum. Özel günler için drugstore ürün olarak en uygunu bu ürün bence.

  19 şubat 10:52

  2

  64. Yani çok övüldü, çok sevildi, aslında pigmenti de çok güzel ama kızlar bu baya baya sim ya. Renkleri gayet güzel onda kesinlikle sorunum yok, hatta yakından bakılmadığı sürece çok sim durmuyor. Lakin kalıcılığı mütiş değil ve gün sonunda o kafam kadar simcikler çok belli oluyor. Yüze dağılması da süs biber tabii. Sadece gözümde kullanırım artık, açıkcası hayal kırıklığına uğradım. Bir de salak gibi 'sleek türkiyeden çekilecek bir daha nerden bulacaksın kızım?' Kafasıyla gidip 3 krem bir toz aydınlatıcısını da aldım. Biri beni tokat manyağı yapsın istiyorum.

  18 şubat 18:08 18 şubat 18:20

  63. Sleekin ülkeden çekileceğini duyduğumda hemen bir tane kaptığım aydınlatıcı paleti. 1 yıla yakındır almak istiyordum ama okuduğum şehirdeki gratiste sleek markası yoktu. Aydınlatıcının testerını denemeyip hemen aldım ama yapısı fazla kuru, ben daha yumuşak aydınlatıcılarla daha iyi anlaşıyorum bu bir garip geldi çok tozutuyor. Evet içinde simler var ama parlaması çok güzel normal bir aydınlatıcıdan daha cok metalik gibi. Benim için sim önemli değildir ama doğal aydınlatıcıdan hoşlanan biriyseniz bakmanıza bile gerek yok :) ve kalıcığı altına krem yada likit bir ürün sürmezsem çok az bugün 4 saat sonra yüzümde yoktu bildiğiniz.nemli bitişli Bb kremin üzerine uygulamıştım birde direkt tene sürülürse kalıcığı dahada az olabilir. 

  1 şubat 19:48

  62. Toz olan üç rengi de büyük bir allık fırçasıyla karıştırarak dikkatlice geniş geniş elmacık kemiklerime uyguluyorum. Etkisi bence çok güzel. Açık ten rengine sahip olanlara çok yakışıyor. Ayrıca inanılmaz kalıcı, sabah sürüyorum akşam hala parıl parıl.

  22 kasım 2018 15:48

  61. bir süredir kullandığım, insanların ölüp bittiği ama benim çok da bayılmadığım aydınlatıcı paleti. içeriğinde üç adet toz, bir adet krem formda aydınlatıcı var. hepsi oldukça parlak ancak bence krem olan da dahil ciltle çok fazla bütünleşmiyor, doğal durmuyor. ancak parıl parıl parlamayı sevenlerin hoşuna gidecektir.

  19 ekim 2018 16:19

  3

  60. Geçtiğimiz yıl edindiğim likit olmayan türden ilk aydınlatıcım. Kullanırken dikkatli olmak lazım çünkü gerçekten çok parlak. Önceden günlük makyajımda elim hep buna giderdi ancak şimdi gece makyajımda kullanıyorum elmacık kemiklerime uygulayacaksam. Bunun dışında bence kaş altına ve göz pınarlarına çok yakışıyor. Bir de ben kullanırken fırçayla değil de ıslak süngerle hafifçe uyguluyorum bence bu şekilde kalıcılığı artıyor.

  13 ekim 2018 03:13

  59. Çok övüldüğünü görünce ve bir aydınlatıcıya ihtiyaç duyduğum için merak ederek 1 sene önce satın almıştım; fakat benim için tam bir hüsran oldu. Kuru cildime asla iyi gelmedi. Fırçayla, süngerle, elimle birçok şekilde denedim, her defasında dağılmamış pul pul bir görüntüyle karşılaştım. Her sürdüğümde de çevremdekilerden kötü tepkiler alınca tamamen vazgeçtim kullanmaktan.

  Elveda Sleek :(

  2 ekim 2018 15:51

  58. yağlı ciltli biri olarak, dün satın aldığım ilk aydınlatıcı paleti. panda gayet güçlü duruyor ancak bugün uygulayıp evde pırıl pırıl parladıktan sonra çıkıp 4-5 saat sonra eve döndüğümde bir gram bile kalmamıştı yüzümde. bu nasıl iş anlamadım.

  30 eylül 2018 01:39 30 eylül 2018 13:21