0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. cildinde kızarıklıklar, kılcal damar çatlakları olan ve özellikle roza hastalığına sahip kişiler için üretilmiş bir güneş koruyucu. yapısı biraz kalın ama yüze yedirmesi kolay, beyaz kalıntı bırakmayan bir ürün.

Ben renkli olanını kullanmıştım, cildimle pek uyumlu bir renk olmasa da fazla sırıtmadı (gizlinot: bir dahaki sefere renksizini tercih ederim). ciltteki kızarıklıkları nötrlemesi için renkli çeşit üretmişler ama bu konuda başarılı olduğunu söyleyemeyeceğim. onun dışında bir hassasiyet ya da sivilce durumu yaşatmadı bana.

tüm solante güneş koruyucuları gibi terleme, yüzme, kurulanma durumları dışında günde bir kez kullanılması yeterli olacak şekilde üretilmiş. ayrıca nemlendirme gücü yüksek ve antioksidan içeriğe de sahip bir ürün.

4 nisan 2015 02:35

2. güneş kremini kiloyla tüketen ve roza hastası biri olunca bu güneş kremini büyük hevesle aldım daha bir kaç gün önce. alırken çok sevinmiştim çünkü ürün baya battal boy. fakat şimdi nasıl bitecek diye kara kara düşünüyorum. şöyle ki kuru - karma bir cildim var baya kuruya dönük. hayatımda şu ürün yağlandırıyor demişliğim yoktur ama bu güneş kremini sürdüğümde güreşten çıkmış pehlivan gibi oluyorum. yok böyle bir parlama. kaç seferdir deniyorum emmesi için güneşe çıkmadan baya önce sürüyorum ve uzun uzun yediriyorum ama yok yapısı sıvı olmasına rağmen sanki tam emilmiyor anlamadım. belki benim cildim kustu bilemiyorum ama durum bu süslüler. denemeden para gömmeyin ürün bitecek gibi değil.

bende renkli olanı mevcut bu arada genel bir renk eşitleme yapıyor ama kapatıcılık beklemeyin. çatlak damarlarım, güneş lekerim falan gözüküyor.

30 temmuz 17:59