0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar ()
  • medya (0)

1. 2 haftadır kullandığım vitamin takviyesi, yalnız 2 günde bir alıyorum çünkü içeriği çok yoğun, karaciğeri ve böbrekleri yorabilir. Daha bir enerjik ve mutlu hissediyorum aslında kullanalı.

10 mart 2015 22:05

2. favori vitaminim içerik olarak çok güzel kadın vücudunun sağlığı için gerekli bütün maddeler var içinde fakat son bir kaç aydır stoklarda yok başka vitaminler kullandım o arada ama kısa sürede tekrar geleceğini duydum beklemedeyim heyecanla :)

29 şubat 2016 20:49

3. 3 haftadır (yazar: madfatcat)'ın yazdığı gibi günaşırı kullanıyorum. Acaba ağır mı geliyor diye paranoya yapıp ara verdiğim de oldu.

En net gördüğüm etkisi sabahları yataktan anında kalkacak kadar enerjik hissettiriyor. Hiç sabah insanı değilimdir, kullandığım süre boyunca erken saatte kendi kendime uyandım sık sık, çok şaşırtıcıydı. Akşamları da dinç hissettiriyor. Ben öğlen 2 gibi içiyorum ve nerdeyse 2 gün götürüyor beni. Bu arada kocaman ve sert bi hap olmasına rağmen suyla beraber dış yüzeyi kayganlaşıyor kolay yutuluyor, daha önce gnc'nin female ürününü kullanmıştım onu yutarken resmen boğazımı acıtıyordu bu öyle degil.

Ps: tabii ki berbat kokuyor

30 mayıs 2017 14:39


4. ekşi sözlükte solgarın aslında günde 3 tablet alınmasını önerdiğini ancak sağlık bakanlığının türkiyede "günde en fazla bir tablet alınır" ibaresine izin verdiğini, bu yüzden böyle yazıldığını ve solgar türkiyeyi arayarak bunu teyit ettiğini okumuştum.

burdaki girdilerde içeriği yoğun olduğu için gün aşırı alınması önerilmiş. amazonda ürüne baktığımda ise günde 3 tane aınması öneriliyordu. yorumlarını okuduğumda da herkes günde 3 tane alındığını yazmıştı ve etkilerinden son derece memnunlardı. bazıları iki tanenin kendileri için yeterli geldiğini belirtmişti. bir yorumda üyenin kız arkadaşının düzensiz regli için günde 4 tablet aldığını ve reglinin düzenli hale geldiği yazıyordu.

sonuç olarak tanımına gelirsek, kafamda deli sorular oluştuğundan almayı biraz daha ertelediğim multivitamin desteğidir.

6 ocak 22:37