solgar female multiple

0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (0)
  • medya (0)

1. 2 haftadır kullandığım vitamin takviyesi, yalnız 2 günde bir alıyorum çünkü içeriği çok yoğun, karaciğeri ve böbrekleri yorabilir. Daha bir enerjik ve mutlu hissediyorum aslında kullanalı.

10 mart 2015 22:05

2. favori vitaminim içerik olarak çok güzel kadın vücudunun sağlığı için gerekli bütün maddeler var içinde fakat son bir kaç aydır stoklarda yok başka vitaminler kullandım o arada ama kısa sürede tekrar geleceğini duydum beklemedeyim heyecanla :)

29 şubat 2016 20:49

3. 3 haftadır (yazar: madfatcat)'ın yazdığı gibi günaşırı kullanıyorum. Acaba ağır mı geliyor diye paranoya yapıp ara verdiğim de oldu.

En net gördüğüm etkisi sabahları yataktan anında kalkacak kadar enerjik hissettiriyor. Hiç sabah insanı değilimdir, kullandığım süre boyunca erken saatte kendi kendime uyandım sık sık, çok şaşırtıcıydı. Akşamları da dinç hissettiriyor. Ben öğlen 2 gibi içiyorum ve nerdeyse 2 gün götürüyor beni. Bu arada kocaman ve sert bi hap olmasına rağmen suyla beraber dış yüzeyi kayganlaşıyor kolay yutuluyor, daha önce gnc'nin female ürününü kullanmıştım onu yutarken resmen boğazımı acıtıyordu bu öyle degil.

Ps: tabii ki berbat kokuyor

30 mayıs 2017 14:39


4. regl ağrısına resmen çözüm olan vitamin. Resmen hiç ağrım olmadan atlatıyorum bu dönemleri ve sanki kanamayı da azaltıyor ya da düzene sokuyor. reglin ilk iki günü huzursuz uyurdum akacak yatağa diye ama bunu kullandığımdan beri sakin sakin regl oluyorum oh mis.

Bir de Sabah hasta gibi uyandığınızda kahvaltıdan sonra bir tablet içmek halsizliğinizi alıyor. İlk kullandığım zamanda sabahları sanki daha iyi uyanıyordum ama çok sürmedi sanırım o psikolojik.

25 aralık 2017 17:19