yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • oylar (21)
  • medya (1)

  1. tadı ve kokusu dışında çok memnun kaldığım diş macunu. daha önce sensodyne true white kullanıyordum; indirime hiç girmemesi nedeniyle başka bir diş macunu ararken blackwood ile tanıştım. beyazlatmada kesinlikle true white'dan daha etkili. çok daha hesaplı ve bereketli ayrıca. aşırı türk kahvesi ve kola tüketimi nedeniyle canından bezmiş dişlerime ilaç gibi geldi. beyazlatırken dişlere zarar verip vermediği noktasında çekince yaşıyorum biraz. splat'ın sitesinde güvenli beyazlatma adı altında başka diş macunları da var ama ne derece etkili bilemiyorum. şimdilik bir sorun yaşamıyorum umarım uzun vadede de yaşamam.

  yalnız tadı ve kokusu gerçekten korkunç. külle diş fırçalamak gibi bir hissiyatı var maalesef.

  27 mayıs 2018 13:13

  2. Diğer diş macunlarından ayıran en büyük farkı diş etlerini kanatması değil resmen oyması oraya bir inşaat temeli açması. Kesinlikle önermiyorum dişlerinizin bir bir düşmesini istemiyosanız kullanmayın.

  27 mayıs 2018 16:13

  3. yıllardır süren sensodyn alışkanlığını bozduran, dişleri kısa sürede beyazlatan ve gerçekten temiz hissettiren; maalesef son zamanlarda kur nedeniyle zam üstüne zam gelen diş macunu. bunu kullandıktan sonra başka diş macunu kullanınca aradaki fark daha fazla hissettiriyor.

  6 ağustos 2018 11:24


  4. Kullandığım diş macunudur. Çok fazla köpürmez fakat beyazlığı kısa zamanda hissedersiniz.

  11 ekim 2018 20:22

  3

  5. Çok fazla tavsiye edildiği ve doğal içerikli olduğu için aldım. Yaklaşık bir haftadır kullanıyorum. Henüz öyle abartıldığı gibi bir etkisini göremedim maalesef. Diş macunu siyah evet, nane aroması diğer ürünlere göre daha az. Fırçaladıkça ürünün rengi açılıyor ve açık gri bir hal alıyor. Şimdilik diş hassasiyeti yaptığını söyleyebilirim. Bir süre daha kullanmaya devam edeceğim. Fiyat/performans açısından daha sonra değerlendirmeyi düşünüyorum.

  Edit: Diş macununu yaklaşık 3 ay kullandım ve bitirdim. Başlarda performansından pek memnun kalmasam da sonlara doğru severek kullandım. Beyazlatma etkisini 1. aydan sonra gözlemlemeye başladım. Hassasiyetim macuna alıştıktan sonra geçti, ama ilk kez böyle bir şey yaşadım. Şu anda performansına göre fiyatı biraz fazla. Mümkünse indirimleri takip ederek edinebilirsiniz.

  31 ekim 2018 21:25 21 ocak 2019 18:15

  5

  6. Bugüne kadar kullandığım tüm diş macunları arasında tadını en çok sevdiğim diş macunu. Beyazlatma gibi ekstra bir vaadi olmamasına rağmen gerçekten beyazlatıyor da. Bir de bilmiyorum herkeste oluyor mu ama ben çoğu diş macununun ağzımı kuruttuğunu hatta deli gibi su içme isteği uyandırdığını deneyimliyorum. Bunda bu tarz bir şey yaşamadım. Ayrıca ambalaj dizaynı da çok hoş. Bittikçe yenilediğim bir ürün. 

  ilgili medya:
  1
  3 kasım 2018 15:25 3 kasım 2018 15:25

  2

  7. Birkaç gün önce bitirdiğim diş macunu. Splat markasının diş macunlarını beğeniyorum, bunu kullanmadan önce mor ve pembe kutulu olanını kullandım ikisinden de memnun kaldım, yine bir gratis indiriminde çok beğendiğim markanın bu ürününe de şans vereyim dedim. Açık konuşayım, beğenemedim. Tadını hiç sevmedim özellikle. Benim bir diş macunundan beklentim dişlerimi beyazlatması, nefesimi ferahlatması. Beyazlatmasına 10 üzerinden 6 veririm ama ferahlatması maalesef sınıfta kaldı :/ Tüpü diğer kullandıklarıma göre daha inceydi fakat sabah akşam kullanmama rağmen bitirmem uzun sürdü. Bir daha tercih edeceğim bir ürün değil. 

  28 temmuz 2019 20:11


  8. ürünü hakkında yorum yapacak kadar kullandığımı düşüyorum. (gizlinot: 2 yıl) ilk kullanmaya başladığım zamanlarda dişlerimde oluşan kahve lekelerini temizletmiştim ve o zamandan beri kullanıyorum, yeni leke oluşumu olmadı. hatta o zamanlar dişlerimi de beyazlatmıştı. fırçaladıktan sonra ağızda ferah bir his bırakmıyor ama su içerken ağzınız yanmıyor ve kesinlikle susatmıyor bunlar benim için artı özellikler. ama son zamanlarda dişlerimi artık beyazlatıyormuş gibi gelmiyor ve dişlerimde hassasiyet oluştu. bu yüzden kendisiyle olan ilişkimize ara verip başka bir splat marka diş macununa geçme kararı aldım (gizlinot: henüz karar veremedim) temiz içeriği nedeniyle ben bu markayı kullanmaya daha çok devam ederim.

  4 eylül 2019 13:33 4 eylül 2019 20:45

  9. Eğer benim gibi bol naneli , insanın ağzını aşırı yakan ve susatan ürünlerden sıkıldıysanız tam size göre bir ürün. Market macunları diye tabir edebileceğim signal, colgate özellikle ipana bende çok fazla hassasiyet yarattığı için bu splat markasına şans vermek istemiştim. Siyah macunlar popüler olduğundan bir denemek istedim. Bu ürünü en fazla önerme nedenim beyazlatması. Benim dişlerim yapısal olarak güzel bir beyazlığa sahip değil ama bu macun sonunda kadar temiz ve beyaz gösteriyor. Bir diğer tavsiyem eğer bu macunu denemek istiyorsanız indirimde edinmeniz. Yarı fiyatına düşmesinin dışında ara sıra kendine has indirimi de oluyor. Tavsiye ettiğim bir ürün. 

  11 aralık 2019 00:27

  10. Blackwood diş macunundan opalescence kullanip tekrar blackwood döndüm. Çünkü opalescence damaklarimi aşırı yakıyordu. Evet çok güzel beyazlatiyordu dişlerimi ama nedense damaklarim inanılmaz yanıyordu ve mecburen splat blackwood kullanmaya devam ettim. Fazlaca çay ve kahve tüketen birisi olarak ben beyazlatmasindan oldukça memnunum. Benim dişlerimde etkisi anında belli oluyor. Tadı yok, kokusu yok, çok hafif bir nane ferahlığı sağlıyor o kadar. Siyah rengi fircaladikca griye dönüyor ve fazla köpürmüyor. Fırçadan ve lavabodan arınması biraz zor oluyor. Dişlerimde herhangi bir hassasiyet oluşturmuyor. Tanecikli yapısı yok, diş minesini aşındırmiyor. Splatin en sevdigim diş macunu bu. Severek kullanıyorum, bittikçe alıyorum.

  2 eylül 2020 23:54