0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar ()
  • medya (2)

1. the balm'ın birbirinden güzel ve kullanışlı balm jovi, nude tude, shady lady serisi ve nude tude'lerin arasında biraz geri planda kalmış çok fonksiyonlu bir palet. içeriğinde oldukça güzel tonlu ve toz yapıda bir aydınlatıcı ve çok kullanışlı mat bir siyah far/eyeliner, üç adet far ve bir tanesi yanaklarda da kullanılabilme özelliğine sahip olan 2 dudak renklendiricisi içermektedir.

30 ekim 2013 21:58

2. elimde zaten nude tude ve balm voyage paletleri olduğundan swap yapmayı düşündüğüm ama sonra kıyamayıp vazgeçtiğim güzel palet. bende volume 2 var. aydınlatıcısını göz pınarlarımda ve kaşın altında, siyah farı eyeliner'dan önce veya sonra ya da eyeliner yerine kullanıyorum. farların üçünün de rengi çok hoşuma gidiyor. bir sürü rujum olduğundan dudak ürünlerini pek kullanmadığım için onlar hakkında pek yorum yapamayacağım.

9 kasım 2014 00:12

3. Vol-2 si var bende. Dış görünüşü çok şeker ama içinin arkaplanı leopar desenli olunca acaip bir tezat oluşturuyor. Alakasız döşenmiş bir ev gibi. Keşke düz renk olsaymış arka plan. Eminim çok daha albenili görünürdü.

İçeriğine göz gezdirelim.

Aydınlatıcı: promiscuous pearl- Gümüş alt tonlu. O açıdan balm jovideki luminizer ile pek benzemiyorlar. Bunu sürünce daha beyaz, o daha sarıydı. 3.2 g

jjinxy jasmyne- mat siyah far. Eyeliner altına baz olarak kullananlar da var. Ama ben bu siyah farları öyle kullanamıyorum nedense... Bu da 3.2 g

3 tane de renkli farı var bu paletin.

1- manic maribel- altın ışıltılı açık karamel rengi olarak tanımlayabiliriz.

2- open to offers olwen- ışıltılı turkuaz mavisi

3- lavish latoya- parlak mor

( Bu sıralama ile göz pınarından göz kapağına doğru renk geçişi yapıldığında inanılmaz bir uyumu var. Normalde bu üç rengin bu kadar uyacağı aklımdan dahi geçmezdi)

Krem ürünler:

1- strawberry- çingene pembesi ruj/allık

2- nude - lip gloss , nemlendirme açısından gayet başarılı buldum.

5 nisan 2015 01:41


4. Bende de vol2 var ve çok memnunum. Farlarının pigmentasyonu çok iyi. Siyah farı eyeliner yerine kullanmayı ve diğer farları da ayrı ayrı sürmeyi seviyorum. Allık ve gloss'u da başarılı buldum.

9 ağustos 2015 10:23 ed.16 ağustos 2015 16:53

5. Vol. 2 versiyonu hayatımda edindiğim ilk kaliteli far paletidir, oradan sonra duramadım zaten. Promiscious Pearl en sevdiğim aydınlatıcı, keşke tek başına da satılsa. Jinxy Jasmyne harika bir siyah, simsiyah. Manic Maribel çok tatlış bir bronz, Promiscous Pearl ile harika bir ikili. Open to offers olwen ise yine simli bir petrol mavisi, rengi tarif etmekte zorlanıyorum ama çok çok güzel bir renk. Maalesef fazla kullanma fırsatım omadı, genellikle toprak tonları kullanıyorum. Lavish Latoya da çok güzel bir mor, patlıcan moru gibi koyu değil, biraz metalik. Kahverengi gözlerimi çok güzel gösteriyor. Bu beş fara ba-yı-lı-yo-rum! Çok yumuşak ve pigmentliler. Çok kolay sürülüp dağıtılabiliyorlar. Fakat alttaki krem renkler için aynı şeyi söyleyemeyeceğim, onları hiç beğenmedim. Lipgloss'u yine ara ara kullandım ama allık berbattı. Keşke palet sadece toz ürünlerden oluşsaymış.

28 kasım 2016 13:29

6. Tesadüfen bir palet ararken karşıma çıktı pazar the balmına benziyor palet ve hiç görmedim pazar malını bize reklam ile ne güzel aldırtmışlar.

2 nisan 17:00

7. tek bir paletim olsun ve her yere yanımda götüreyim, kullanışlı olsun diyorsanız tek geçeceğim üründür. farların renkleri çok güzel. hem ruj hem allık olarak kullanabileceğiniz tonlar da var. highlighterı var. üstelik aynası da var. ve hepsinden öte tasarımı çok şirin. tabi fiyatlar artıyor ama indirimde denk gelirseniz kaçırmayın.

17 ağustos 16:46