yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (3)
  • medya (2)

  1. The balm hit ürünlerini bu palete uygun olacak büyüklüklerde refill olarak satsa keşke, istediklerimizi seçip aynı fiyata kendi in the balm of your hand paletimizi oluşturabilsek. Zor bir şey de değil yani söylediğim, evirip çevirip aynı şeyleri satmak yerine azıcık yenilikçi olsalar yeter.

  Meet matte ador'dan seçilen rengi hariç elimde içindeki her ürün bulunduğu için almayacağım palettir.

  30 ağustos 2017 19:56

  2. Ih Cıks olmamış bu palet. İki tane boy'lu seriden allık. Balm jovi yüz yıl önce çıkmış hala ondan bi renk, her palette yer vermeseler ölecekler sanki. Aynı şekilde bahama mama ve mary lou da öyle. Her palette illa var. Hayır herkese yakışan tonlar da değiller neyin ısrarıysa?! Ben sarı alt tonluyum bir gazla down boy'u almıştım ama yakışmadı mesela.

  Annesiyle, kardeşiyle veya ev arkadaşıyla paylaşmak mantıklı olabilir ama tek kişi için almaya gerek olmayan bir palet olmuş.

  18 aralık 2017 22:28 4 ocak 2018 12:23

  3. bu güzel paleti bana erkek arkadaşım hediye ettiği için benim için yeri hep ayrı kalıcak sanırım. 

   eğer vol.1‘i bulabilseydim şüphesiz onu alırdım ama birkaç gratis gezdikten sonra bunu depoda bulabildik. keşke diğerini alabilseydim dedirten bi özelliği olmadı. gayet kullanışlı bi palet. rockstar paletinden alınan rengi o kadar güzel ki aşk yaşadım. şimdi o paleti arıyorum ama diğer süslülerin yazdıklarına göre üretimi durmuş, internet sitesinde olduğu için hala umudum var. 

  benim gibi özel günler dışında çok fazla makyaj yapmayan biriyseniz sizi hayal kırıklığına uğratmaz.

  28 mart 2018 01:29


  4. bu ürün hakkındaki ikinci girdim olacak. ilk yazımı yazalı bir seneyi geçmiş ve ben de daha iyi yorumlar yapabilirim diye düşünüyorum. fikrim de epey değişmiş bu süre içinde.

  kendisini şubat 2018'de almıştım. o zaman elimde, the balm nude tude, the balm nude beach, wet n wild'ın beşli küçük far paleti ve h&m'in seyahat paleti vardı.

  fakat kendisini aldıktan sonra elim başka bir ürüne gitmedi. mary lou aydınlatıcısını hem aydınlatıcı olarak hem de göz kapaklarıma baz olarak kullanmaya başladım. üç ayrı allık skalasının olması da gerçekten makyajda çeşitlendirme yapmamı sağladı. ki instain allığı da var içinde. bronzer'ını hem kahverengi far olarak hem de bronzer olarak kullanmaya başladım.

  içindeki far renkleri de gerçekten herkese uygun olarak dağıtılmış. kapalıdan açığa dört far rengi var. ki bunlar diğer far paletlerinden alınmış ve herkes tarafından sevilen renkler.

  "ben fazla ürün kullanmak istemiyorum, tek bir palet ile tüm makyajımı bitirmek istiyorum." derseniz, kesinlikle almanız gereken bir ürün. çünkü diğer ürünlerimi kullanmamaya başladım bir süre sonra. ve kesinlikle çok bereketli. uzun süreler kullanabileceğiniz bir ürün. fiyatı tabi ki diğerlerinden birkaç tık daha pahalı zengin bir içeriğinin olması sebebi ile. fakat sizi uzun süre idare eder ve şık makyajlar yapabilirsiniz. ki ben mezuniyet balosundaki makyajımı da yine bu palet ile yaptım. günlük makyajlar, ağır makyajlar... hepsini kaldırıyor. şu an piyasada mı bilmiyorum ama piyasada ise mutlaka edinmeniz gereken bir ürün olduğunu düşünüyorum.

  ilgili medya:
  1
  11 mayıs 2019 14:33 11 mayıs 2019 14:37

  5

  5. Benim gibi minimalist tarzı benimseyen süslüler için güzel alternatiflerden biridir. Henüz hiçbir ürüne sahip değilken aldığım Revolution'un 12'li mat far paleti (gizlinot: tebeşir tozu niteliğinde ) ve meşhur WetnWild Comfort Zone paletiyle deneyimsiz bir alışveriş tecrübesi yaşadım. Uygun fiyatlı olmaları artı yanıyken istenilen performansı karşılamıyorlardı evet WNW gayet iyi fakat tamamen ışıltılı ve mat far açısından eksikti.

  Sonra biraz daha bu işin içine girince, orayı burayı karıştırıp yorumları okuyup daha kaliteli, bir kere alınacak, uzun süre idare edecek içinde birden çok ihtiyacı karşılayabilecek bir palet arayışını girdim ve bu palet ihtiyacımı karşıladı. Önceden aldığım iki paletin parasını toplasan kendisine denk gelen bir fiyata almıştım 1 sene önce olsa gerek hala daha kullanıyorum herhangi bir bozulma vs olmadı.

  Marry Lou ve Bahama Mama zaten çokta uygun fiyata satılmıyor ve bitirmesi güç bir büyüklükte olduğu için bu çoklu palette minik boylarda olması en sevdiğim şey. Özellikle Mat Russo mükemmel bir geçiş rengi elim sürekli ona gidiyor. Gölge vermek için Mat Reed, allıklar ise soğuk alttonlu ciltler için açıktan koyuya güzel renk seçenekleri sunan pembe tonları. Allıkları ve bronzeri far olarakta kullanabilirken diğer iki ışıltılı renk ise gece makyajı için ideal.

  Kısacası cep dostu, ekonomik, kaliteli, şirin mi şirin

  5 temmuz 2019 16:02 16 temmuz 2019 01:04