5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar ()
  • medya (1)

1. 3-4 yıl önce eyelinera yeni başladığımda kullanıp memnun kalmıştım. şimdi physicians formula faciasından sonra geri dönsem mi diye düşünürken, salak gibi l'oreal'in eyelinerını aldım. onun da yorumları süslü'de kötü... birazcık kullanayım, sonra body shop'a kesin dönüş yapıcam.

30 eylül 2014 19:57

2. yıllardır maybelline, loreal, yves rocher, clinique, lancome vb. markaların keçeli kalemden jeline kadar pek çok ürününü denedim sürekli bir arayış içindeyim. tbs'un kahverengi eyelinerını sadece rengi yüzünden satın aldım fakat aldığım günden beri diğerlerine elim gitmez oldu. göz kapaklarım yağlı ve bugüne kadar denediğim eyelinerlar arasında en az akan/dağılan eyeliner tbs oldu. ayrıca kendisi siyaha yakın yoğun bir kahverengi, maskara sürmeden eyeliner kullanıyorsanız ve kirpikleriniz kahverengiyse doğal görünüm için kendisine bir şans verebilirsiniz.

30 mart 2016 20:18

3. şimdiye kadar beğendiğim tek eyeliner. drugstore markaların çoğunun eyelinerlarını denedim. ama ya aktı ya sürmesi zordu ya rengi hoşuma gitmedi. bu eyelineri keşfettikten sonra bir daha hiç eyeliner aramadım ki bu da en az 2 sene ediyor. kalıcılık mükemmel, siyahının rengi kömür gibi ki bence siyah eyeliner öyle olmalı, sürümü kolay. mükemmel eyelinerimi buldum diyorum. kahverengi olanı da gayet güzel. biraz daha açık olabilirmiş rengi ama böyle de seviyorum tabiiki. yalnız başlığında 2 tane girdi olmasına çok şaşırdım. bu ürünü keşfetmemiş olmanız da şaşırtır beğenmemiş olmanız da şaşırtır kızlar. (gizlinot: swh )

20 ekim 2016 23:48 21 ekim 2016 12:32


4. sanırım şimdiye kadar kullandığım en güzel eyeliner. depomda balm’ın eyelinerı var bundan sonra ama sanırım tekrar tbs’den alırım bundan sonra merakıma yenik düşmezsem. gayet de güzel niye hala başka arıyorsam o da ayrı.

24 şubat 15:06

5

5. eyeliner sürmeyi beceremeyen, daha çok dipliner olarak kullanan bir insanım. benim için özellikleri şöyle:

fiyat: 25 liraya aldım, indirimdeydi. Drugstore kozmetik için 25 lira bence düşük bir ücret değil. yani bana kalırsa biraz pahalı.

doku: likit formda ama çok sıvı değil. elinize sürdüğünüzde suya dökülmüş mürekkep gibi dağılmıyor.

kalıcılık: silinmediği sürece kesinlikle çıkmıyor, topaklanmıyor, dökülmüyor. hatta elimde 9 yıl önce aldığım bir the body shop likit eyeliner daha var, dokusu aynı, hiç bozulmadı.

fırça: hafif kalın bir fırçası var, ince kuyruklar yapmaya pek müsait değil. Bunun için ayrı bir fırça kullanıyorum.

alerjik reaksiyon: benim gözüm her şeye tepki verir, binbir çeşit maskara denedim bu yüzden ama bu ürün kesinlikle reaksiyon yaratmadı. tekrar alma nedenim de buydu açıkçası, gözümde alerji yapan ürünler bana uykum gelmiş gibi hissettiriyor.

renk: siyahı çok güzel, epey koyu bir renk. mat değil fakat parıl parıl da görünmüyor. kahverengisine mağazada baktığımda gözüme koyu gelmişti, indirme girerse ve yirmi lira altında bulursam onu da alırım.

kısacası: alerji yapmayan, kalıcı, siyah tonda kalıcı bir eyeliner isteyenler buna bakabilir.

28 ağustos 11:57