0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. 3-4 yıl önce eyelinera yeni başladığımda kullanıp memnun kalmıştım. şimdi physicians formula faciasından sonra geri dönsem mi diye düşünürken, salak gibi l'oreal'in eyelinerını aldım. onun da yorumları süslü'de kötü... birazcık kullanayım, sonra body shop'a kesin dönüş yapıcam.

30 eylül 2014 19:57

2. yıllardır maybelline, loreal, yves rocher, clinique, lancome vb. markaların keçeli kalemden jeline kadar pek çok ürününü denedim sürekli bir arayış içindeyim. tbs'un kahverengi eyelinerını sadece rengi yüzünden satın aldım fakat aldığım günden beri diğerlerine elim gitmez oldu. göz kapaklarım yağlı ve bugüne kadar denediğim eyelinerlar arasında en az akan/dağılan eyeliner tbs oldu. ayrıca kendisi siyaha yakın yoğun bir kahverengi, maskara sürmeden eyeliner kullanıyorsanız ve kirpikleriniz kahverengiyse doğal görünüm için kendisine bir şans verebilirsiniz.

30 mart 2016 20:18

3. şimdiye kadar beğendiğim tek eyeliner. drugstore markaların çoğunun eyelinerlarını denedim. ama ya aktı ya sürmesi zordu ya rengi hoşuma gitmedi. bu eyelineri keşfettikten sonra bir daha hiç eyeliner aramadım ki bu da en az 2 sene ediyor. kalıcılık mükemmel, siyahının rengi kömür gibi ki bence siyah eyeliner öyle olmalı, sürümü kolay. mükemmel eyelinerimi buldum diyorum. kahverengi olanı da gayet güzel. biraz daha açık olabilirmiş rengi ama böyle de seviyorum tabiiki. yalnız başlığında 2 tane girdi olmasına çok şaşırdım. bu ürünü keşfetmemiş olmanız da şaşırtır beğenmemiş olmanız da şaşırtır kızlar. (gizlinot: swh )

20 ekim 2016 23:48 21 ekim 2016 12:32


4. bebeğim oldun daha ilk günden <3

3 yıldır sadık bir şekilde the balm schwing eyeliner kullanıyorum. belki 10 şişe bitirmişimdir. artık çok sıkıldım, yapısı da fırçası da sinir etmeye başladı. yeni eyeliner ararken internette bu ürünle ilgili iyi yorumlar okudum, bir şans vermek istedim.

ilk kez dün denedim ve aşık oldum!!! öncelikle bendeki rengi kahverengi; oldukça koyu güzel bir kahve. fırçası, sürümü muhteşem, uygulaması çooook kolay sağa sola bulaşmıyor. duruşu mat. kalıcılığı 10/10. akma kokma olmadı gün boyu (10-12 saat boyunca). eyelinerı çekerken ayrı, gözümden çıkarırken keyif aldım çünkü çoook kolay çıktı. schwing yüzümün her yerine bulaşmadan çıkmazdı, bunu temizlemem resmen 1 dk sürdü, reklamlarda yüzünü fıyt fıyt iki pamuk darbesiyle temizleyen kızlar gibi oldum.

bundan sonra bizimlasın body shop aylaynır. <3

14 nisan 2017 11:11

5. sanırım şimdiye kadar kullandığım en güzel eyeliner. depomda balm’ın eyelinerı var bundan sonra ama sanırım tekrar tbs’den alırım bundan sonra merakıma yenik düşmezsem. gayet de güzel niye hala başka arıyorsam o da ayrı.

24 şubat 15:06