sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (17)
 • oylar (0)
 • medya (0)

1. bu aralar bütün youtuberlarda gördüğüm maskeler. yüzün farklı bölgelerinin farklı ihtiyaçları olduğunu bahane ederek en az 3 adet almamızı salık veriyorlar. (gizlinot: iyi taktik) her biri 100 lira. belli ki youtuberlara dağıtılmış, fakat kendileri videolarında bunu belirtmiyorlar. yoğun bir reklam var şu sıralar. sırf bu yüzden almayacağım, denemeyeceğim.

9 ekim 2016 19:33

2. The body shop'tan tüm bloggerlara 5i bir yerdee. geçenlerde lansmanında bloggerların hangi bölgeye hangi maskeyi uygulamaları gerektiğini belirten maske reçeteleri verilmiş. tabi ki lansmana çok yoğun olduğu için katılamayan diğer tüm bloggerlara da beşini birden yollamamazlık etmemişlerdir, onlar eksik mi kalsındır. herkesin elinde bu aralar bu maskeler.

asla inanılmaz bir farkları olduğuna inanmıyorum. ekim favorilerimde her kanalda izleriz, sonra da bi daha görmeyiz hiçbirini.

yani nyx'den sonra kesinlikle almayacağım dediğim markalardan biri de body shop benim için, çok indirime girmediği sürece. bir de utanmamışlar 100 lira demişler tanesine. yapsana öyle set bloggerlara dağıttığın gibi 5i bir yerde makul bi fiyattan. ama olmaz dimi nasıl çıkacak o bedava maskelerin parası sonra

9 ekim 2016 19:50 ed.9 ekim 2016 23:08

3. Ilk olarak mağazada görüp merak ettiğim ancak sonrasında youtuberlarda sıra sıra görünce yine midemi kaldıran ürünler. Almadım kullanmadım belki de iyidirler bilmiyorum ama gerçekten o reklam videolarını görünce insan alacağı varsa da vazgeciyor.

9 ekim 2016 23:39

4. Ee bunu yeni dagitilan bi setmis. ama melodi pazar rutinine ne ara eklemis anlayamadim :d

10 ekim 2016 00:25

5. Bütün youtuber ve bloggerlara The body shop lansmanında hediye olarak verildiğini farkettiğimden beri soğuduğum maskelerdir. En az 1-2 tanesi için alınabilir diye düşünüyordum fakat fiyat-performans ilişkisi açısından 100 lirayı kesinlikle haketmediklerini düşünüyorum. Ürünlerden bir anda buz gibi soğumasaydım HIMALAYAN CHARCOAL ve BRITISH ROSE alınabilirdi. Keşke Youtuber/Blogger'lara ücretsiz boy boy ürün göndereceklerine maskelerin fiyatlarını daha makul ve alınabilir tutsalarmış. %50 gibi bir indirim haricinde maskelerin türkiye pazarında o fiyatlarla çok fazla satılacagını düşünmüyorum açıkçası.

10 ekim 2016 10:27

6. beleşçi melodi başta olmak üzere herkesin elinde olan, artık tek maskenin yeterli olmayacağı teziyle ortaya çıkan marka...

10 ekim 2016 10:55

7. Şu an body shop'in satmak için tüm servetini reklama döktüğü maske. Yahu reklam yaparsın da alt tarafı bir maske için "şimdi yeni maskelerimizin ciltte uyandırdığı hissi resmedecek sanatçımız geliyor şak şak şak!" tadında tanıtımlar ne ya adafadada. Bi tane çizim sanatçısı gelmişti geçen haftalarda :d bloggerlara çerez niyetine dağıtılmasına hiç girmiyorum zaten. hayır ceo'nun kızı mı formüle etmiş ne olmuş, ne bu hırs "bu maske illa satılacak" tadındaki girişimler, sırf bu agresif reklam anlayışı yüzünden antipatimi kazanan maske. Bi de illa 3'ünü almam lazımmıs, hee oldu canım :)

10 ekim 2016 11:00 10 ekim 2016 11:03

8. her yerde görmekten bıktığım, bu sebeple bıktığım bir ürünü de evime asla almayacağım ürün :)

10 ekim 2016 15:48

9. her cilt tipi için çözüm önerileri sunan, 5 çeşit maskeden oluşan maske serisi, fiyatı 100 lira ise ki biri şaka desin gider glamglow alırım, şanım yürür.

the body shop sevimli güzel marka ama kendi kategorisinde, kusura bakmasın. glam glow istemedim mi gider peter roth thomas alırım da body shop almam.

10 ekim 2016 19:14

10. bana da hediye edildi bu maske, ama ablam tarafından, %100 vegan diyor araştırdığımda. Bu ilk hoşuma giden şeydi. Bendeki yeşil olan yani şu: (link: http://www.thebodyshop.com.tr/hımalayan-charcoal-ışıltı-veren-maske) HIMALAYAN CHARCOAL - TOKSİNLERDEN ARINDIRICI IŞILTI VEREN MASKE olanı. Öncelikle yüzüm hemen kızaran, alerjik bir yapıda. Daha önce de hiç maske kullanmamıştım. Bunun içerisinde yaprak taneleri var, ıspanak gibi. İlk sürdüm daha 1 dk geçmeden deli gibi yaktı yüzümü. Devam etti ama direndim yıkamadım tamamen kurumasını bekledim. Kolay çıkıyor zorlanmadan, ben ellerimle sürmüştüm fırça ile daha iyi olabilir ama diye düşünüyorum. Maskeyi banyoda çıkarttım, banyo sonrası yüzüm pul pul olur nemsiz kuru bir halde. Ama ilk defa bu maskeden sonra olduğu için diye düşünüyorum, pul pul değildi. Haliyle nem maskesini de merak ediyorum şimdi ama çok pahalı. Yarı fiyatına olsa verirm belki o parayı ama 100 tl? Bilemiyorum denemeye devam edeceğim. Bir de herkese göndermişler ya işte ben de öyle görüp ablamdakine atladım tabii. Yoksa hayatta almazdım ama itiraf edeyim ilk denememde beğendim gibi

10 ekim 2016 20:27 10 ekim 2016 20:32