yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • medya (0)

  1. kendilerinden yaptığım alışverişi minimum seviyeye düşürmeme neden olan durum. 2 haftadır ne watsons'a ne de gratis'e uğramıştım. bugün ise birkaç ufak tefek ihtiyacımı karşılamak amacıyla, rossmann'a da yakın olmadığımdan (olduğum takdirde bu ikisine de asla ama asla gitmiyorum, bu mağazalarda olan neredeyse her şey rossmann'larda da var) ve istediğim ürünler cosmetica'da bulunmadığından brandium'daki şubelerine uğramak durumunda kaldım. 2 hafta önce nasıl bıraktıysam her ikisi de o haldeydi. ne biten rujlar yenilenmiş, ne göz ve dudak kalemlerinin sayısı/renk çeşitliliği artmış, ne de çok talep gören ürünleri (wet 'n wild brulee, essence ve emily dudak kalemleri, golden rose velvet matte rujlar vb.) getirmek gibi bir çabada bulunmuşlardı. bu tip yerlerin istediğimiz ürünleri bulamayacaksak var olmalarının mantığı ne gerçekten anlamıyorum. oradaki bir görevliye de bu durumu söylediğimde stokların çok yakında yenileneceğini belirtti, bu "çok yakında"nın ne zaman olduğunu ise maalesef öğrenemedim. belki de bu benim gittiğim yere özgü bir durumdur bilemiyorum ama aynı durumu daha önce kadıköy ve metrocity'de de yaşadığımdan olmadığına da emin gibiyim. derdini seveyim dediğinizi duyar gibiyim ancak içimi dökebileceğim başka bir yer bulamadım, gereksizliğimi mazur görüverin.

  14 haziran 2015 19:19 14 haziran 2015 19:21

  2. Aslında buralara fazla uğrayan bir insan değilim ama sanırım büyük avmlerde pek geçerli olmayan durum.ve bir de watsons'ta.emin değilim ama ne zaman maltepepark yada nautilus mağazalarına uğrasam (ikisi için de geçerli,ki üstelik ikisine de indirim zamanı gitmeme rağmen) tüm reyonlar doluydu.hatta testerlar bile vardı ve manyak gibi mıncıklanmamıştı! aslında bu durum karşısında şok geçirdim çünkü daha önceki bir girdimde de bahsettiğim gibi gratis çok karman çorman ve stoklar tükenme derecesine gelmişti.bu durumu watsons'ın maltepe mağazasında ve nautilus'in mağazasında görmedim bu da benim watsons'a olan güvenimi yükseltti sanırım gratis'ten çok onu sevmeye başladım.gratis'in de maltepepark mağazası çok iyiydi.en azından düzenliydi ve stoklar vardı...

  Kısacası bence büyük avmlerdeki mağazalara gidin.

  14 haziran 2015 20:28

  3. sıkıntıdır. eskişehir'deki gratis ve watsonslarda durum öyle korkunç ki, piyasadaki ürünlerin %60'ı standlarda yok. olanların da testerları yok. anladığım kadarıyla mağazaların stok yenileme gibi bir dertleri de yok. mesela ben aylardır essence'ın şeffaf maskarasının stoğa gelmesini bekliyorum. çalışanlara her sorduğumda "haftaya gelecek." cevabını alıyorum. yıldım gari.

  15 haziran 2015 04:51


  4. çoğu watsonsda rimmel'in rujlarında kesinlikle tester olmuyor. Hatta aylardır aradığım 07 nolu kate moss serisinden olan ruju bir türlü bulamıyorum, hangisine girsem soruyorum. Ayrıca çalışanları da bilgisiz, bu rujdan artık yok mu diye sorduğumda cevap veremiyorlar. Watsons, otur sıfır...

  15 haziran 2015 20:51

  5. en çok aranan ürünleri getirmeme alışkanlıkları kullandığım markayı bıraktıracak yeminle. revlon, rimmel london, the balm genelde en sevilen markalar ve maalesef ki en çok tercih edilen ürünleri de en zor bulunan malzemeler oldu sayelerinde. loreal lumi magique baz bile bulunmuyor, delirtecekler beni. daha cevahir watsons ın nyx standında jumbo kalemlerin yenilendiğini görmedim, sanki stand kurulduğunda konmuş o kalemler oraya, her gittiğimde biraz daha eksilmiş buluyorum, tabiri caizse en kötü renkleri kalmış, yenisini bile koymuyorlar bence. markalarının alternatifi olmadığını düşünüyorlarsa her yönüyle tam bir bebek olan rossman ve idareli davranıldığında aslında az ama öz ürünle çıkılabilecek ( bu dediğime ben de pek inanmıyorum ama neyse ) sephora bile daha sempatik. canım kendinize gelin pls.

  15 haziran 2015 20:58

  6. insanı alışverişten soğutan durum ki bu durum bence o kadar da kötü bir durum değil. paranız cebinizde kalıyor. watsons'la gratis düşünsün.

  15 haziran 2015 22:36

  7. hadi indirim dönemlerinde mağaza bomboş oluyor, aradığımız ürünleri bulamıyoruz da normal zamanda da mağazanın boş olması bu iki mağazanın çok da matah olmadığını gösteriyor. bi rossmanda, yerel kozmetikçide ya da kipa, migros gibi marketlerde bile belli ürünlerin çeşitliliği hem daha fazla hem daha uygun fiyatlar hem de bindirip indirme yapmıyorlar fiyatlara... artık sadece vakit geçirmek için girip çıkıyorum pek alışveriş yapmamaya özen gösteriyorum.

  15 haziran 2015 23:52 ed.16 haziran 2015 07:20


  8. hayatımda hiç rimmel ruju görmedim.

  16 haziran 2015 14:16

  9. watsons değil belki ama gratis bu konuda artık gerçek bir marka. indirim zamanı ürün bulamıyorduk, şimdi indirim sonrasıda ürün bulamıyoruz.

  15 ocak 2016 19:17

  10. watsons yine iyi, gratiste stoklar geç değil hiç yenilenmiyor. hele brulee diye bir far var şehir efsanesine döndü. stokları bırakın testerını bile görmedim.

  15 ocak 2016 19:22