yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (92)
  • oylar (49)
  • medya (2)

  1. Kendisi ilk far bazim. Ya far bazları hep mi böyle? Goz kapaklarimi kupkuru yapiyor ve çizgi cizgi kırışmış gibi gösteriyor. Evet, fari cok iyi tutuyor. Gün boyu bozulmuyor ancak bu kadar kurutmasi hiç iyi degil bence. Yani düşünün ki bazı farlarimin rengi bu kuru yüzeyde kendini belli edemiyor. (gizlinot: normalde pigmentasyonu sıkıntılı olanlar icin tabi bu dediğim. )

  Eger uygun fiyatlı far bazı önerileriniz varsa cok mutlu olurum :)

  7 ocak 2017 17:07

  2. Bugün aldığım üründür. Burada gördüğüm yorumlardan sonra bir içime oturmadı değil ama benim yağlı göz kapaklarımda daha makul bir etki yaratmasını umuyorum hatta diliyorum. Kullandıktan sonra bu giriye yazacağım memnuniyet durumumu.

  27 ocak 2017 22:05

  3. Gratis indiriminden 12 ₺ gibi bi fiyata aldım. İlk far bazım tam olarak bişey bekleyerek almadım. Yağlı göz kapaklarım var far bi süre sonra aralara dolup parlıyor ve iğrenç bi hal alıyor. 1 haftadır her gün kullanıyorum ve bütün şikayetlerim kayboldu. Hatta sabah 10 dan gece 11 e kadar makyajlı olduğum bi gün farım gıdım dağılmamıştı. Üstteki yorumları okudum göz kapaklarımı kuruttu denmiş bende öyle bisey olmadı. Şimdilik memnunum :)

  28 ocak 2017 01:58


  4. önceden sürdüğüm farın yarısı uçup gidiyor, kalan kısmı da katlanma bölgesine birikiyordu. baktım idare edilecek gibi değil, bir tane kaptım bundan. 1 ayı geçkin süredir kullanıyorum ve bütün beklentilerimi karşıladı diyebilirim. Sabahın köründe sürdüğüm far akşam ben silene kadar oynamadan duruyor. göz kapaklarımı da kurutmadı.

  almadan önce bununla the balm put a lid on it arasında kalmıştım ama o gereksiz pahalı geldiği için önce buna (gizlinot: indirimden 12 tlye almıştım ) bir şans vereyim demiştim, iyi ki de vermişim. bitince kesinlikle tekrar alacağım.

  10 şubat 2017 19:43

  5. ilk denediğim far bazı. göz kapaklarını sanki kil maskesi sürmüşsünüz de kurumuş kadar kurutuyor. yetmiyor üstüne farı sürdüğünüzde pul pul yapıyor gratisten 21 liraya almıştım yanlış hatırlamıyorsam, ki wet n wild fiyatlarına göre pahalı bence ve verdiğiniz parayı da hak etmeyen bir ürün, baz kullanmasanız daha güzel durur far.

  30 mart 2017 19:40

  6. Oldukça koyu kıvamlı. Çok küçük miktarı iki göze yetiyor. Kokusu çok hafif. Krem renginde, göz kapağını eşitlemiyor. İlk sürüldüğünde ıslak görünüyor sonra matlaşıyor. Fazla kullanırsanız ya da sürerek uygularsanız pütürlü görünüm oluşabiliyor. Pıtpıtlayarak göz kapağıma yediriyorum. İlk sürdüğümde gerginlik hissediyorum fakat sonra azalıyor. Göz kapaklarımı kurutmuyor. Farın rengini belirginleştirmesi ve kalıcılığını arttırması çok başarılı. Ben silene kadar ilk sürdüğüm gibi kalıyor göz makyajım. İndirimde 12 liraya almıştım.

  ilgili medya:
  2
  21 mayıs 2017 20:49

  7. Sözlükte hakkında bu kadar az girdi olduğunu görünce şaşırdığım bence harika ve oldukça uygun fiyatlı far bazı. İndirim döneminde almıştım ve fazla bir beklentim yoktu ama kullandıkça bayıldım. Öncelikle bu far bazını gerçekten çok az miktarda uygulamak gerekiyor. Biraz fazla uyguladığınız anda pütür pütür olabiliyor. Ben çok az alıp göz kapağıma parmaklarımla yayıyorum bir dakika kadar kurumasını bekleyip pudrayla vs sabitlemeye gerek duymadan makyaja başlıyorum. Hangi farı kullanırsanız kullanın kalıcılığını ve pigmentini inanılmaz arttırıyor. Geçenlerde sabah yapıp çıktığım makyajı gece eve gelince temizlemeye üşendim ve öylece uyudum. Ertesi sabah gözlerime inanamadım çünkü farım gram bozulmamıştı ve yerinden kıpırdamamıştı. O zamandan beri favorimdir kendisi.

  7 ağustos 2017 00:33


  3

  8. ilk önce yapısı cok güzel kremsi bu yönünü oldukça sevdim ben. ilkten hafif renk veriyor gibi görünse de vermiyor ve kapatıcılığı vs yok. ve en güzel yönlerinden bir digeri de kalıcılığı cok iyi. 2 saatte uçan farı belki 5-6 saat tutuyordur öyle diyim. en kötü yanını da söyleyeyim bazı beklemeden direk farı uygularsanız iz iz kalıyor, bu iz kalma durumu önceki bazlarda yaşamamıştım ama bunda yaşadım o yüzden dikkatli olmak gerek süslüler

  3 aralık 2017 00:52

  9. Bir türlü kullanmayı başaramadım. Ama bence pigment yapıştırmak için kullanılabilir sadece göz kapağına. Çünkü normal far uygularken parça parça duruyor far koyduğum yerde kalıyor falan. 

  13 aralık 2017 19:30

  10. kırışıklıklara o kadar doluyor ki aman allahım. aynaya farı sürdükten sonra bi baktım ki oha! benim gözlere nolmuş böyle dedim bi daha far mar sürmicem. sonra aklıma geldi ki bunu kullanmıştım.

  beğenmediğim bi far bazı. indirimde liraya düşüyor.

  18 aralık 2017 13:12