yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • medya (0)

  1. Bu ara yoga derslerine gitmek bana eziyet haline gelince yoga derslerine evde kendi çapımda devam edeyim dedim. Dört aydır evde kendi halimde yapacak kıvama da gelmişken hazır deneyeyim bir dedim. Bildiğim hareketlere yenilerini eklemek için araştırmaya başladığımda rastladım kendisine. Son iki saati videolarını izleyerek geçirdim. Yogayı kendi çapında yapan herkese faydalı olayım. Ben her videoda hatunun bacaklarına hayran oldum kaldım. O ne bacak o ne fizik. Yogayla yapmışsa aynısından istiyorum. Buyrun arkadaşlar youtube kanalı hatunun

  https://m.youtube.com/user/yogawithadriene

  24 haziran 2015 23:36

  2. ben bu kadına ba-yı-lı-yo-rum. yoga yapmaya bu kadınla baslamıstım. gercekten cok tatlı bir insan. insana güzel enerji yansıtıyor. izlerken yaparken mutlu oluyosunuz. hareketleri güzel gösteriyor, uygulaması rahat oluyor. yoga zaten harika bişey. yumuş yumuş kollarım öyle bi güçlendi ki uzun zamandır yapmıyorum ama hala aynı güçte duruyor. ben 30 günlük yogasını yapıyordum her gün birini yapıyodum işte. sabah ya da gece yapıyordum. sabah güne enerjik başlamak için iyi oluyor. gece de iyi bir uyku için iyi oluyor. gece gece de aklıma düştü şimdi, çünkü sırtım çok ağrıyor ve sırt ağrısı için yoga adlı videosunu yapacagım. siz de bi bakın, deneyin, yapın. yoga öyle bir sey ki, her sey yavas yavas oluyor, hayat tarzın haline geliyor, saglıksız beslenemiyosun mesela. yogi felsefesini falan da biraz arastırın, ben bedenime ne yapıyormuşum diyor insan. bu şekilde de insan hem kilo vermeye başlıyor hem de insan daha dinç hissediyor. neyse sonuç olarak adriene'e bu tatlış kadına bir şans verin :)

  14 ekim 2015 02:06

  3. youtube'da yoga ile ilgili bir kanal ararken keşfettiğim sonra geçenlerde (bkz: essie button)'ın da önerdiği, tatlı sesli, sakin, yaratıcı yoga eğitmeni. sanırım önceden mankenmiş, artık sadece yogaya eğiliyor. özellikle 30 days of yoga serisini tavsiye ederim, yeni başlayanlar için mükemmel bir kaynak.

  14 ekim 2015 07:58


  4. en en en en tatlış yogi benim için. sesi, şirinliği, dinginliği her şeyiyle yoga seanslarının gülü. yogaya başladıktan sonra devam etmemde oldukça etkisi vardır. arada espri falan da yapar, sıkılmazsınız

  15 ekim 2015 11:22

  5. youtube'da ki en sevdiğim yoga eğitmeni. anlatımı ve sesi sizi hiç rahatsız etmiyor. akışı çok doğal geliyor. yogaya ilginiz varsa iyi bir yoga mat edinmenizi tavsiye ediyorum. açıkçası ben klasik pilates &fitness mat'lerinden pek verim alamadım. bazı hareketlerde kaymamak için çok çaba harcamak zorunda kalıyorsunuz. iyi bir yoga mat geleceği güzel bir yatırımdır. ben alırken bu kadar para veriyorum ama inşallah iki günde sıkılmam demiştim. hala devam da ediyorum. ileri aşama hareketleri henüz yapamasam da bir gün neden olmasın.

  6 ocak 2016 22:53

  6. Yeni başladım eğer devamlılık saglayabilirsem 1 ay sonra önce sonra fotoğrafı atacağım ama 3. Seferde esneklik hissetmeye başladım, özellikle beginner 40 dakika olan süper kol gücü odaklı.

  23 kasım 2016 22:12

  7. ramazan öncesi 30 days of yoga"yı her sabah uyandığımda işe gitmeden önce yaparak uygulamıştım. 3 hafta kadar ara verdim ve bu süreç içinde yeniden boyun sırt ağrılarımı hissetmeye başladım.

  3 gündür saat 6 da kalkıp "revolution 31 days of yoga"yı yapıyorum. ve kendimi çok iyi hissediyorum. hayatımda yer edinmesi gereken bir aktivite. ve sabah yapmak çok daha iyi geliyor vücuduma.

  adriene biraz daha az konuşsa daha mutlu olucam. duymalı ingilizcem olmadığı için sıkıntı yaşıyorum (gizlinot: okumalı/yazmalı ingilizcem var :( )

  21 haziran 2017 08:48


  8. (yazar: womaninamartiniglass)'ın meşazını aldım ve güçlü bir karın kası için challenge'ı kabul ettim. ilk yogalarımızı yaptık. kendimi tüy gibi hafif hissediyorum. gözünü kapa diyor ama hareketleri kaçırırsam diye panikten ilk dersi gözüm yarı açık olacak şekilde tamamladım. çünkü kolunu ger diyor ama ben destek alıp geriyorum o havada germiş mesela. o tarz temel hareketlere alışana kadar gözü açık takip etmekte fayda var. kendimi hep suyun üstünde sırt üstü yatıyormuş gibi hayal ettim gözümü kapatınca. inanılmaz rahatlattı.

  beleş ruja ilk sürüşte aşık olan samimiyetsiz bloggerlar gibi davranmak istemiyorum. 10. gün falan yorumumu yazarım adriene ile ilgili. şimdilik gayet faydalı ve takip edilebilir buldum. 31 ocak'ta tamamlamanın haklı gururunu yaşamak dileğiyle. bırakmayı düşünmüyorum çünkü (yazar: womaninamartiniglass) ''bırakan taylor swift'tir'' dedi. kafama sıksa daha iyiydi asla bırakmam...

  1 ocak 2018 23:08 1 ocak 2018 23:26

  9. bu kadına bayılıyorum. çok güzel yoga öğretiyor, rahatlatıyor. her seviyeye uygun videosu var. insanlara öğretmek için yapıyor bu işi, yogada ne kadar iyi olduğunu diğerlerine göstermek için değil. her hareketi güzel güzel anlatıyor. bizimlesin adriene.

  14 mart 2018 23:03

  10. melek hatta mesmelek yogi. diğer fırsatçı yogilere karşı biz mazlumların yanında duran son altı günde katıldığım derslerle bel ağrımdan eser bıraktımayan ve bu sayede sevap pointleri çling çling toplayan güzel ablamız. sesi rahatlatıyor, direktifleri ile hareketleri yanlış yapmak neredeyse imkansız. 6 günde öyle bir kıvama geldim ki 30. günün sonunda nasıl olacağım merak ediyorum.

  instagramda hep kafasının üzerinde duran, king pigeon pose yapan ablaları görüp ''la ben daha öne eğilemiyom ne headstand'i'' deyip yogaya hem özenir hem başlayamazdım. bir de rahatsızlığımdan dolayı yanlış hareket eder kendimi daha kötü yaparım korkusu da vardı. ama adriene sağolsun yoga'nın headstand'den ibaret olmadığını; gücün, kuvvetin, zindeliğin yoga'nın her hareketinde barındığını gayet güzel gösteriyor.

  ve sanırım vücut güçlendikçe zihin de güçleniyor. normalde anksiyete sahibi bir insanım, ama son günlerde insanlara verdiğim tepkilerden sonra erkek arkadaşım yoga antidepresan gibi geldi sana dedi. gerçekten kötü düşünceleri sifon çeker gibi akıtıyorsunuz beyninizden. (gbkz: swh)

  gerçekten kendisine minnettarım. hatta bununla ilgili bir mail de atmayı düşünüyorum kendisine, dünyanın bir ucundaki bir insana bile ne kadar faydası oldu bilmeli..

  24 ağustos 2018 01:05