yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (4)
  • medya (2)

  1. ürün ambalajında da internet sitesinde de kullanım talimatına ulaşamadığım saç maskesi. satış temsilcisinin banyodan önce sür sonra yıka talimatı pek tatmin etmedi açıkcası:) sadece ucuna mı süreyim, diplerine de sürebiliyor muyuz soruma da cevap alamadım zaten. yves rocher müşterilerini bu konularda zaten bilgili diye düşünüyor olabilir ama yine de üstüne yazsa fena olmazdı hani

  16 kasım 2013 00:38

  2. yves rocher'nin fransızca sitesinden edindiğim bilgilere göre aşağıdaki şekilde kullanılması tavsiye edilen, silikon içermeyen shea yağı katkılı ürün:

  1. ürünü şampuanlanıp durulanmış ıslak saçlarınızın tamamına sürün (2 dakika)

  2. ürünü saç diplerine parmaklarınızla masaj yaparak iyice yedirin (2 dakika)

  3. tercihen, saç köklerinizin ve saçınızdaki pulların kapanmasını sağlamak için, soğuk su ile durulayın (1 dakika)

  5 aralık 2013 16:19

  3. fifiri ve süslüsözlük sayesinde doğru kullanıp bir şans daha vereceğim saç maskesi. ben kendimce banyoda tüm ıslak saçıma yedirip bir müddet bekletmiş sonra durulamıştım. hatta dalgınlığıma gelip üstüne bir daha şampuanlamıştım. yine de iyice durulayamamışım ki herhalde ertesi gün feci bir kepeklenme oldu. o günden sonra da kullanmadım ürünü bir daha (kepekler de bir sonraki banyoda kayboldular). bakalım bir kez daha kullanacağım. yine aynı şey olursa kendini çöpte bulacak artık.

  5 aralık 2013 21:39

  4. kullanıp çok da ahım şahım olmadığını düşündüğüm maske. banyoda şampuanlandıktan sonra saçımın ortalarından uçlarına doğru maskeyi uyguladım. maskeleri içindeki çeşitler yağlar vs olduğu için gözenekleri tıkayabileceği düşüncesiyle saç diplerine uygulamayı doğru bulmuyorum. 5 dk değil, hatta 15 dk falan bekletip duruladım. her hafta da düzenli kullandım. saçları yumuşatıyor, ama onarma etkisi aman aman değil bence.

  31 mart 2014 13:04

  5. Saçlarımın çok kuruduğu bir dönemde, indirimine denk gelip çantaya attım. içerisinde jojoba, karite yağları içeriyor. Ayrıca paraben ve silikon bulunmuyor.

  Saçları uzun olanlar bu maskenin kendilerine uzun süre dayanmayacağından endişe edebilirler, haklılar. Ancak yine de uygun fiyata, güzel içerikli bir ürün. Değer mi? Bence değer. İndirimde stok yapılabilir.

  ıslak saçın tümüne uygulanıp 2-3 dakika bekletilmesi gerektiği yazıyor. Ben daha fazla bekletiyorum. Kokusu çok hoşuma gitti bunu da belirtmek isterim.

  Uyguladıktan sonra oldukça memnun kaldım. Hem yumuşaklığı, hem saçlarımın hafifliği beni oldukça tatmin etti. Bir diğer artı özelliği ise bukle belirginleştiriyor olması. Şans verilebilir bir ürün.

  17 ağustos 2014 12:16

  6. Şimdi ben bu maskeyi haftada bir saç diplerine sürmeden sampuanladigim ve duruladigim hafif nemli bıraktığım saçıma sürüp 15 dakka filan bekliyorum yoğunluğu saç uçlarına veriyorum. Alerji yapmıyor saç diplerine sürmedim nem dengesini bozmak istemiyorum o yüzden diplerine etkisini bilemiyorum. Ama kokusu ve saçlarıma verdiği nem güzel. Birtek ambajindan ürünü almak sıkıntı özellikle dustayken birtek onu beğenmedim

  4 eylül 2014 13:41

  7. çok güzel, şekerimsi bir kokuya sahip bir saç maskesi. genelde saç maskelerini saç kremi gibi saçlarımın kolay taranmasını sağlamak için kullanıyorum, verdiği nem iyi değil, kolay taranmasını da sağlamadı ve kokusu da saçta pek kalmıyor maalesef. bloglardan okuduğum kadarıyla çok beğenen olmuş, ancak benim sadece bitsin diye kullandığım bir ürün o kadar..

  24 ocak 2015 03:16

  8. neredeyse her markanın saç maskesini denemiş benden geçer not alamamış ürün. saçları çok kuruttuğunu düşünüyorum. sık kullanıma uygun değil.

  11 nisan 2015 20:49

  9. şampuanı ve bakım yağı ile birlikte kullandığım, boya yüzünden yıpranmış saçlarımı toparlayan maske. haftada 2 kere saç kremi gibi kullanıyorum fakat dipten uca sürüyorum. biraz bekledikten sonra durulayıp çıkıyorum. saç kreminin o yağlı yumuşak hissinden ziyade temiz ve kolay taranan saçlarım oluyor.

  kutusundaki haliyle hemen bitiverecekmiş gibi dursa da gayet uzun ömürlü. düzenli kullanımda 3 ay kadar gidiyor. (gbkz: yves rocher)'in genel olarak saç ürünlerinin hepsi uzun süre kullanılan ürünler ve sağlıklı içeriğe sahipler.

  13 nisan 2015 12:46

  10. Bir kutu bitirdiğim ve marketten alacağınız herhangi bir saç kreminden/maskesinden farkı olmayan maske. Kokusu çok güzel fakat durulandıktan sonra asla kalmıyor. Her saç maskesi kadar yumuşaklık veriyor. Onarıcı bir yanı da yok. Bir daha alacağımı sanmıyorum.

  12 ocak 2017 23:24