yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (4)
  • medya (2)

  1. Yves rocher'nin bana hediyesi olan maskaradır kendisi. Uzunca bir süre kullanmadım, bir kenarda durdu. 1 hafta önce elime geldi ve bir denedim. şaşırtıcı derecede çok memnun kaldım bu rimelden. ilk katında kirpiklerimi tek tek ayırdı, uzattı ve hafif bir dolgunluk verdi. gerçekten başarılı ve şaşırtıcı bir ürün. ayrıca gün boyu rüzgara, yaşaran gözlere ve yağmura direndi. bir akma bulaşma yapmadı. günlük kullanım için uygun bir rimel bence. tek kusuru var o da alt kirpiklere zor uygulanması.

  23 şubat 2015 00:27

  2. Yves Rocher'den denediğim ikinci maskara. İlki mascara volume elixir idi. Hediye olarak gelmişti ve şu ana kadar kullandığım en iyi rimeldi. Kısa ve seyrek kirpiklerime neredeyse takma kirpik takmış etkisi yaratmıştı. Çalışanın tavsiyesiyle bu sefer de volume vertige aldım. Fırçanın bulunduğu hazne rimeli muhafaza ediyor ve diğer göze uygularken tekrar rimel kabına sokmanız gerekmiyor. Kirpikleri güzel bir şekilde ayırıyor ve uzatıyor. Ancak çok hacim verdiğini söyleyemem. Genel anlamda bundan da memnun kaldım diyebilirim. Ancak bir volume elixir kadar etkili olamadı benim gözümde. Özellikle indirimlerde alınıp denenebilir.

  8 kasım 2015 15:48

  3. Kıl fırçalardan sonra plastik fırçayı yadırgamış olsam da iyi kötü bir serüven yaşadık bu maskarayla. Normal sıklık ve uzunlukta fakat dümdüz kirpiklerim var, kirpik kıvırıcı kullanmayı sevmediğimden vaat ettiği kıvırıcı özelliğinden artı besleyici olmasından dolayı aldım. Gelelim ürüne: Plastik dişler kısa ve benim kirpiklerimi hiç öyle tel tel ayırmadı, özellikle sabahları acelem olduğunda ciddi manada mücadele verdim. Fakat hoş bir dolgunluk veriyor, tüm dikkatin gözlerinizde olacağı şekilde değil ama doğalın bir tık üstünde ve buğulu bakışlar sağlıyor, bunda uzatıcılığının da payı büyük. Sürdükten sonra kirpikte çabuk kuruyor, bu benim için iyi. Kıvırma özelliği eh işte, ucundan. Alma amacım kıvrıklık olduğundan beklentimi karşılamadı fakat fena değil, günlük makyaja uygun olduğunu düşünüyorum. 1 yıla yakın kullandım, sonlara doğru kuruma başladı - bence baya iyi dayandı ama son dönemlerde kirpiklerimi aşırı döktü. Yine de seni suçlamıyorum bebeğim, miadın dolmuştu. Tekrar alır mıyım, hayır. Beni tatmin edemeyen kıvırma yeteneğini kabullensem bile ben dışarı maskara sürmeden çıkmayan biriyim, yves rocher markasını da zararsız göründüğünden dolayı tercih ettim fakat içeriği öyle değilmiş sanırım. Kabını da attığım için emin olamıyorum fakat gönlüm high impact'e bir şans vermekten yana.

  14 kasım 2015 15:37


  4. Kokusuz rimel arayışımda karşıma çıkan, kokmayan maskara. Bir buçuk-iki ay içerisinde bitirdim diyebilirim. Etkisi bende çok hafif oldu. Tek tek ayırdı. Çok güzel uzattı ama o ismini aldığı volumeden eser yoktu. İnce kalem çektiğim veya kalem çekmeden sadece açık renk far sürdüğüm günlerde çok güzel durdu. Kalın ve koyu eyelinerlara uygun olduğunu düşünmüyorum. Fondan ayrılmıyor, kayboluyor.

  15 ocak 2016 13:45

  5. Güzel maskaradır. Tek tek kaldırır kirpiklerinizi, temiz maskaradır, bulaşmaz, topaklanmaz.

  28 ekim 2016 22:31

  6. Tam 3 yıl önce kullanmıştım bu rimeli. Öncelikle kokusuz ve içeriği daha temiz olduğu için gözlerinizi yakmıyor ve kirpiklere daha az zarar veriyor.

  Ben fırçasından dolayı seviyordum (fırçasında hazne var). Kirpikleri tek tek ayırıyor, çok fazla dökülme yapmıyor. Ancak benim kirpiklerimin volume ihtiyacı var, çok fazla dolgunluk vermedi. Takma kirpik etkisi için değil de günlük kullanılabilecek güzel bir maskara.

  Sakın içine yağ vs damlatmayın ben ne mantıksa yarıya kadar kullandıktan sonra içine 1 damla badem yağı dökmüştüm maskaranın yapısı sakız gibi olmuştu, kullanamamıştım.

  29 ekim 2016 15:02

  7. fırçasının iriliğinden dolayı sürümü zor, kolay akan, göz altlarına dökülen ve kıvırdığım kirpiklerimi kıvrık tutamayan hiç sevemediğim maskara.

  2 kasım 2016 10:46


  8. Dönüp dolaşıp aldığım mascara kıvırması ve verdiği hacimden memnunum.tek tek ayırıyor örümcek bacağı şeklinde olan görüntüden hiç hoşlanmıyorum bu yüzden kendisini seviyorum.gün içinde akma gibi sorunla karşılaşmadım çift fazlı temizleyici ile kolayca temizleniyor.drugstore , clinique ve kikodan çok fazla mascara denedim ama beklentimi karşılamadığı için yoluma kendisi ile devam ediyorum 

  28 kasım 2017 16:57

  2

  9. Ürünü bitirdim atmadan yorumlamak istedim. Benim kısa ve düz kirpiklerim için çok sevmediğim bir maskara oldu. Günlük kullanıma uygun çok belirgin kirpik istemeyenler için ideal olabilir. Akma, bulaşma yapmadı. Ama zaten hep biraz kuru gibiydi. Hafif bi uzatma ve dolgunduk dışında bi etkisini göremedim. 

  29 ekim 2020 04:50

  3

  10. yıllar önce parfüm yanında hediye gelerek denediğim maskara. alt kirpikler için daha ideal gibi dursa da kirpiklerimi çok güzel kaldırıyordu. ama 1-2 saat içinde dökülme gibi de tarif edemeyeceğim sanki 3 gündür gözümde rimelle uyuyup uyanmışım etkisi veren bir şeyler yapıyordu. o yüzden ki tekrar satın almadım.

  29 ekim 2020 12:47