yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (241)
  • oylar (120)
  • medya (2)

  241. yağlı ciltler için cildi germeden temizleyen bir temizleme jeli. kesinlikle la roche posay effaclar ile alakası yok. effaclar kullanırken yüzüm inanılmaz kurumuştu. sağlıksız duruyordu. bunda o sıkıntıyı yaşamadım. tek sorun kokusu. öyle kötü bir kokusu yok ama yüzümü yıkarken beni hafiften rahatsız ediyor. onun dışında hiçbir sıkıntısı yok, yağlı-yağlıya dönük karma ciltler severek kullanır.

  8 eylül 23:23 9 eylül 00:03

  5

  240. Karma cildime uyguluyorum kurutma yaşamadım çok memnunum

  25 haziran 00:50

  1

  239. Ben bu üründen memnun kalmadım. Kullandığım süre boyunca yüzümü o kadar çok kuruttu ki egzema gibi kabuk kabuk yaptı burun kenarlarımı. Ve cildim yağlıdır kolay kolay kurumaz. Ben de vücuduma kullandım boşa gitmesin diye. Bir daha satın almadım

  24 haziran 16:58


  5

  238. öncelikle çok bereketli bir temizleyici. 1 pompa yetiyor kesinlikle. kokusu da aşırı değil beni rahatsız etmedi. komodejenik de değil. nazik temizliyor kurutma falan yapmadı. sivilcelere kesin etkisi olup olmadığını daha tam anlayamadım ama yanında avene fluide spf de kullanıyorum. ikisini kullanmaya başladığımdan beri sivilce çıkartmıyorum, bunu farkettim. hangisiyle alakalı bilmiyorum ama ben tekrar alacağım. fiyatı da bereketli olduğu için iyi bence. tavsiye ederim.

  24 haziran 16:35

  237. bir kere denemiştim temiz içerikli bir üründü. başka ürünlerde denemek istediğim için devam etmedim.

  2 haziran 18:36

  5

  236. ilk defa ikinciye aldığım yüz temizleme jeli. cildim yağlı-karma ve hassas; akne, siyah nokta, beyaz nokta problemlerim var. yüzü biraz kuruttuğu doğru ama yine de nazik bir temizleme jeli. cildi tertemiz ve yumuşacık bırakıyor. cildinizi bununla temizleyip üstüne de yağlanmayı önleyici bir bakım rutiniyle devam ederseniz gün içerisinde gerçekten cildinizin yağlanması çok azalıyor. sabahları bununla yıkayıp üstüne niancinamide serum kullanıyorum mesela cildim gün içerisinde biraz parlasa da sağlıklı duruyor hatta arkadaşlarım yüzün çok güzel parlıyor diyorlar; yani öyle pis, yağlı bir görüntü oluşmuyor. düzenli kullanımda gözenekleri iyi temizlediği için cilt problemlerine iyi geliyor fakat yine de her gün yüzümüzde maksimum iki dakika duran bir üründen bu açıdan mucizevi bir etki bekleyemeyiz. tüm bu özelliklerinin de la roche posay effeclar temizleyicisine göre daha çok sevmemi sağladığını da eklemek istiyorum.

  kokusu var ama bence çok güzel kokuyor, beni rahatsız etmediği gibi cildimde de bir hassaiyet oluşturmadı.

  yüzümü ıslattıktan sonra biraz elime alıyorum sonra daha güzel köpürmesi için elime biraz daha su alıyorum çünkü az suyla köpürtmeye çalışınca köpük çok yoğun oluyor, öyle de güzel, temizlemesi açısından tabii ki bir fark olmuyor ama ben daha hafif köpüklü olmasını tercih ediyorum.

  tek konforsuz yanı ambalajı diye düşünüyorum. tüp şişede kullanıyorum ve az sıkınca çıkmıyor sonra siz kuvveti arttırınca da bir anda çok dökülüyor, ayarını iyi yapmaya alışmak biraz zaman alıyor. ayrıca sabah akam düzenli bir şekilde nohut tanesi kadar kullanınca yaklaşık bir buçuk ay kadar idare ediyor, fiaytına göre biraz hızlı bitiyor gibi.

  zaten temizleyiciden sadece kendi işini yapmasını bekleyen bir insanım. örneğin burada temizleyicim hem sivilceleri, lekeleri geçirsin hem yüzümü aydınlatsın hem de temizlesin diyen bir sürü süslü görüyorum ve arayışlarında da çok yol katedememişler gibi görünüyor. ben bir temizleyiciden sadece güzel temizlemesini ve kurutmamasını beklerim çünkü fazlasını vaadeden ürünlerin içerik listesi çok kabarık oluyor. bu temizleyici de bu beklentilerimi karşılıyor, üstüne bahsettiğim gibi artı olarak cilt problemlerini geçirmeye yardımcı oluyor hem de ieçrik listesini gayet basit tutarken. elimdeki bitince cosrx salicylic acid daily gentle cleanseri denemek istiyorum ama galiba bu temizleyiciye göre daha sert bir ürün, cildi daha fazla kurutuyor. özellikle regl olduğum dönemlerde cildim daha kuru ve hassas olduğundan yine bu temizleyiciye dönüş yaparım gibi hissediyorum.

  26 mayıs 21:59

  5

  235. Karma ve sivilceye yatkın bir cildim var devamlı olarak kullandığım temizleme jeli aşırı memnunum

  11 mart 01:24


  234. Sivilceleri söndürme konusunda cok etkili olmasa da sert bir temizleme yapmiyor dozunda bir temizleme yapıyor ve bence yağlı ciltler icin yeterli olabilecek seviyede

  5 kasım 2022 09:53

  233. Çok güzel temizlediğini düşünüyorum ancak yağlı bir cilde sahip olmama rağmen özellikle dudak ve burun kenarlarımda pul pul dökülmelere sebep olan, yağ dengesini sağladığını da düşünmediğim yüz yıkama jeli. Ama kokusuna diyecek söz bulamıyorum, böyle ferah ferah temiz temiz bir koku.

  15 eylül 2022 17:57

  232. beş yıldan daha fazla süre kullandığım cilt temizleyici. karma ciltler için ideal bir temizleyici. cilt tipim karma iken çok memnundum fakat cildim kuruya döndüğünde cildimi fazlasıyla gerip hassaslaştırdığı için bıraktım.

  10 aralık 2021 23:07