yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • medya (0)

  1. gitmeyi düşündüğüm kadınlara özel spor merkezi. Fiyatları uygun geldi bana. Sahrayıcedid şubesine çok yakınım. hemde kadınlara özel olması daha iyi, çünkü dikkatim dağılmaz (gizlinot: hehehehe ).

  B-Fit sistemi; sadece kadınlara yönelik, 30dk lık istasyon çalışmaları yapmanızı sağlayan bir spor sistemiymiş. İstasyon çalışmaları kendi itme- çekme gücünüzle egzersiz yaptığınız hidrolik ekipmanlar ve üzerinde aerobik yapılan platformlardan oluşuyormuş. (gizlinot: sitelerinde bu şekilde açıklamışlar. )

  Fiyatlarının da uygun olduğunu savunuyorlar ki bencede öyle. daha fazla bilgiyi (link: http://www.b-fit.com.tr/Bizkimiz/b-fitSistemiNedir.aspx buradan) görebilirsiniz.

  gideniniz, bileniniz varsa yazın süslüler, aydınlanalım, aydınlatalım! (gizlinot: hehehe )

  17 eylül 2014 14:18 17 eylül 2014 14:19

  2. geçen yıl gitmiştim, hiç memnun kalmadım. çünkü gerçekten bilinçli bir çalışma olmadı. 30 dakika hoplayıp zıplayıp spor yaptığımı sanıyordum. bunun yerine tam teşekküllü bir spor salonu ve doğru bir egzersiz programı daha çok işe yarar diye düşünmekteyim.

  17 eylül 2014 14:22

  3. Kesinlikle zayıflatmayacak sistem.

  Şubesi açan bir tanidigimiza 3 gün konuk oldum inanin açın youtube bir video 30 dakika yapın hareket daha çok kilo verirsiniz. Kıyamam umut para baglamayin.

  17 eylül 2014 15:13 19 kasım 2014 20:35


  4. 1 hafta önce başladığım merkez. spor salonuna para saçıp sonra 2 kere gidip bırakmaktan daha mantıklı geldiği için tercih ettim. günde yarım saat olduğu için gözümde büyümüyor.

  oradaki insanları gözlemlediğimde genelde hepsinin memnun ve hevesli olduğunu gördüm. hocalar çok tatlı, hareketlerimizi gözlemleyip yanlış yaptığımızda uyarıp doğruyu gösteriyorlar. şimdilik memnunum.

  18 mart 2015 11:57

  5. Aylık üyelik ücreti olarak 115 lira isteyen kazıkçı zihniyet. Zaten kilo vermeye uygun değil sistemleri. Ama belki sıkılaşırım diyordum. Fiyatını öğrenince oryantal kursuna yazılmaya karar verdim. Hem daha eğlenceli.

  9 nisan 2015 00:34

  6. Üye olmadan önce gidip deneyebiliyorsunuz programlarını, mahalle aralarında bile bulunuyor şubeleri. Gidip denemiştim, yarım saatlik egzersizler yapılıyor her gün eğitmenler eşliğinde ama beni tatmin etmedi açıkçası ama bu kadar çok şubesi olduğuna göre memnun birileri.

  9 nisan 2015 09:24

  7. öğrenciyseniz güzel indirimlerden faydalanabilirsiniz. gittiğiniz şubenin iyi veya kötü olması tamamen orada çalışan hocalara ve şube yöneticisinden ne kadar çekindiklerine bağlı bence. 30 dk. yeterli değil denmiş, 30 dk. sonrasında hocanızdan size pilates hareketleri göstermesini isteyebilir veya ağırlık çalışabilirsiniz. ben son derece memnundum fakat bulunduğum yerdeki şube sadece 3 sene dayanabildi.

  13 nisan 2015 18:38 ed.24 ocak 2016 18:39


  8. 1 ay gittim. Ne ağırlık var ne koşu ne bi şey. Ama fena terletiyor. Her harekete 30 saniye falan düşüyor. Bir hareketi 30 saniye yapmanın biraz kondisyon geliştirme (gizlinot: uzun vadede) ve günlük hareket ihtiyacını karşılama dışında bir etkisi olamaz bence. b-fit'in işe yaradığı/yarayabileceği alanlar bence şunlar: çok hareketsiz kalmış kilo problemi olan kişileri terletip spora iyi bir başlangıç yaptırmak, çalışan ve sporu kilo vermekten ziyade sağlık için yapmak isteyen kişilerin günde 30 dk ile yorulmadan dinç hissetmelerini sağlamak, uzun süre spora ara vermiş ya da yeni başlayacak kişilerin kondisyonunu geliştirmek; spora ve sağlıklı yaşama alıştırmak, kadınlara istihdam sağlamak.

  Tanım: yukarıda saydığım şeyleri amaçlayarak gitmeyi düşünüyorsanız verim alabileceğiniz spor salonu zinciri. Yok ben koşçam, kas yapçam, ay benim karnım dümdüz olsun, kız kollarıma bak ne biçim sarktı falan diyorsanız maalesef yanlış adres :( sabahları koşuya çıkın ve evde pilates yapın on kat daha iyi ve hızlı sonuç alırsınız. (gizlinot: muhallebi kıvamında bir vücudum olmasına rağmen yapmıyorum)(gizlinot: ama her şeyi biliyomuş gibi konuşmakta üstüme yok)

  27 mayıs 2015 00:00

  9. 2 haftadır gittiğim ama pek umutlu olmadığım spor salonu. Maksat hareket olsun. Kollarım çok zayıf belki güç kazanır. Bana da 30 dakikada pek Bi değişiklik olacakmis gibi gelmiyor.

  Edit : fiyat bana çok uygun geldi, 3 aylik fiyati 268 liraydi anneler gunu kampanyası ile 3 aya 1 ay hediye ediyolarmiş, 4 aylık üyelik icin gayet iyi rakam bence.

  27 mayıs 2015 07:57 27 mayıs 2015 08:01

  10. deneme seansı için senelersenelerseneler öncesinde gitmiştim ve tansiyonum düşmüştü yarıda bırakmıştım.. manasız derecede 30 saniyede deliler gibi ordan oraya koşuyosun mantıkta yok yani bence.. ayrıca gerçekten zayıflanmaz oradaki aletlerle.

  27 mayıs 2015 22:40