yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (8)
  • medya (2)

  1. Tesadüfen bir süslünün yorumunda bu aralar favorisi olduğunu görüp dayanamayıp aldığım kapatıcı. Kendisi hakkında pek yorum bulamadığım için aslında kör atış yapmıştım ancak çok memnun kaldım. Çizgilere dolmuyor, çabuk sabitleniyor, uzun süre kalıcı, göz altlarını kurutmuyor ve ince yapılı. Eğer çok sorunlu bir göz altınız yoksa, orta kapatıcılıkta bir ürün arıyorsanız size yetecektir. Belirtmek gerekir ki bu kapatıcı true match gibi aydınlatıcı bir kapatıcı değil. Alma nedenim de bu oldu zaten. Fiyatıysa ben aldığımda 21tl'ydi. Kısacası fiyat-performans olarak başarılı buldum.

  Edit: 20spf içeriyormuş.

  14 ağustos 2015 00:53 14 ağustos 2015 00:54

  2. neredeyse 1 senedir kullandığım ve inanılmaz memnun kaldığım ürün. Tüpü kesip krem kabına boşaltıp kullandığım hatta dibini sıyırdığım kapatıcıdır kendisi. Bazen BB kremle çok az karıştırarak kullandığım bile oldu. Çizgilere dolmuyor, kurutmuyor, ve benim için yeterli aydınlık görüntüyü veriyordu. Bu kapatıcıyı kullanmaya başladıktan sonra hangi ürünü denesem ya çok kuruttu ya rengi tutmadı ya da kıvamı beni tatmin etmedi. O yüzden bir daha alabilirim kendisini.

  22 eylül 2015 11:13

  3. Annem 2 numaraya tekabül eden rengini almış, şöyle bir inceleyim bakayim dedim, dokusu kadifemsi, turuncu alt tonlu, sanki koyu kalir gibi geldi bana ama tam tersi gozaltima sürünce hiç kendini belli etmedi. Yani kapatıcı sürülmemiş gözaltimla arada hiç fark yoktu. Kokusu çok güzel al parfüm niyetine sür o,derece. Crueltyfree olmadığı için ben zaten almazdim fakat buna dikkat etmesem belki şans verebilirdim..

  28 şubat 2016 20:13


  4. Bugün keşfettiğim ve indirimden yararlanarak aldığım kapatıcı. Ben ilk rengini aldım çünkü içlerinde en pembemsi renk oydu, deneyimime göre gözaltı morluklarimi en iyi notrleyen bu tarz somonumsu pembe renkler. Diğer renklerini de denememe rağmen en notrlenmis görüntüyü bununla aldım. Kapatıcı gerçekten pigmentli yani kapatıcı bir ürün. Kesinlikle çok hafif, çok güzel uygulanıyor ve hiç çizgilere dolma yapmıyor. 12 mllik ürün, fiyat performans oranı fazlasıyla şahane bir ürün. Gozaltinizda kapatıcı varmış gibi hissetmiyorsunuz hiç. Uzun zamandır aldığım en mükemmel ürün, ünlü olmamasına şaşırdım. Flormar aşmış.

  Mac pro longwear kadar örtücü olup da su gibi bir kapatıcı yapmak ve bunu 5 te 1 fiyata sunmak. Allahım mutluluktan uçuyorum. Çizgilere dolmuyor aga dolmuyor, gozaltima krem surmusum gibi bir rahatlık hissi veriyor. Morluk tamamen notrleniyor. Allahım flormar büyüksün. Flormari hiç sevmeyen ben artık markanın aşığıyım. Bir de kalem göz farı fırçasını aldım, o da ayrı bir efsane zaten. Teşekkürler flormar. Kuru ciltlere özel nemlendiricisinin de mükemmel olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Bu yerli malı yurdun mali herkes bunu kullanmalı.

  25 nisan 2016 02:34

  5. İndirimde koşarak gidip alacağım kapatıcı. Nasıl keşfedilmemiş şaşırdım. Mercimek tanesi kadarı 2 mosmor göz altını kapatmaya yetti. Rengi turuncu gibi duruyor elde ama yaydığınızda o şekilde durmuyor. Çizgilere dolma da yapmamış. Üstelik spf 20 içeriyor. Valla takdir ettim flormarı. İndirimsiz fiyatı 25 tl idi. Şu an elimde bir dünya kapatıcı olmasa direkt alırdım.

  29 nisan 2016 21:23

  6. Yüksek kapatıcılıkta, hem göz çevresinde hem bölgesel olarak yüzde kullanmaya uygun bir kapatıcı. Benim göz altları için favorim. Sabitlenme gerektirmiyor. Göz altlarında ışıl ışıl ve oldukça doğal duruyor.

  Benim altı yedi aydır en severek kullandığım kapatıcı. Fondöten kullanmak istemediğim günlerde yüzümdeki kızarıklıklar için de kullanıyorum. Ciltle hem renk hem doku bakımından oldukça başarılı bütünleşiyor.

  13 haziran 2016 17:06

  7. Stoklamak için bir sonraki indirimi beklediğim, keşfedilmemesine şaşırdığım ürün. Yapısı, kapatıcılığı, kalıcılığı bir çok ürünün üstünde. Çizgilere dolmuyor. Fiyat performans açısından gayet uygun. Sadece ürünün tüpte olması hoşuma gitmedi.

  13 haziran 2016 17:39


  8. ürünü elimde deneyip mağazadan çıktım 15 dk sonra kapatıcıyı sürdüğüm yer kıpkırmızı alerji oldu. normalde alerjik bi cilde sahip değilimdir, anlayamadım.

  22 şubat 2017 21:28

  9. hakkında hiçbir şey araştırmadan aldığım için biraz korkmuştum açıkçası ama memnun kaldım. yeni açılan bir flormar mağazasında indirimdeydi 10 tlye aldım kendisini. cildime uyum sağladı kapatıcılığından da memnunum şimdilik. rengi biraz açık olsun aydınlatsın istiyordum ama en açık olanı bile cildime biraz koyu geldi. beyaz ten hüzündür.

  1 ağustos 2017 00:52

  4

  10. Renk skalasını başarısız bulsam da kapatıcılığı on numara olan üründür.

  Çizgilere dolmuyor ve kalıcılığı gayet başarılı, Bayağı da uzun süre kullanabilecekmisim gibi hissediyorum.

  14 eylül 2018 21:01