yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  0.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (0)
  • medya (2)

  1. Flormarın pin-up serisinden krem aydınlatıcı. Benim ilk aydınlatıcım. Dolayısıyla piyasadaki muadilleriyle kıyaslama yapamayacağım ama fiyat performans oranını başarılı bulduğum bir ürün oldu. Tam nereye süreceğinizi bilmeniz gerek tabii, ben elmacık kemiklerime, üst dudağımın üstüne çok az, ve burnumun kemiğine ince bir hat halinde sürüyorum. Özellikle geceleri veya gündüz yapay ışıkla aydınlatılmış kapalı mekanlarda gayet canlı ve bakımlı gösteriyor cildi. Doğal ışıkta özellikle kışın kapalı havada pek fark göremedim yüzümde. Fotoğraflarda da daha iyi çıkıyor gibi geldi yüzüm. Aydınlatıcı olayını ancak keşfedebildim işte. Sabah yapılan günlük makyaj için çok da gerekli olduğunu düşünmesem de makyaj çantamda bulunduruyorum.

  10 ocak 2015 13:10

  2. az önce flormar siparişimle gelen bir diğer ürün. (gizlinot: diğeri de invesible pore instant )

  bunu da hemen denedim ve duruşuna bayıldım. simli olmamasına bayıldım. gün ışığında sadece aydınlık duruyor. parça parça simler parlamıyor. essense soo glow krem aydınlatıcıdaki simlerden ve fondoteni sürerken bozmasından baya müzdaribim. ayrıca benefitin girl meets pearl de bile daha çok ışıltı var. (gizlinot: o başka ama. sürmeden pembe sürünce altın ışıltıları pek güzel duruyor gece makyajlarında ) ama bunda öyle bir şey yaşamadım. yan yana sürdüğümde en doğal bu duruyor. benimde aradığım, günlük makyaj için parıltısız olanlarından olduğu için bayıldım.

  fondotenin üzerine pıt pıt yaparak elle uyguladım ve gayet kolay uygulandı. fondoteni dağıtmadı, bozmadı.

  fiyatı ise şuanda indirimde 7,5 lira. kesinlikle şanş verilmesi gereken bir ürün. yüzlerce lira vermeden en azından test edilmeli.

  7 temmuz 2015 13:30

  3. sıvımsı aydınlatıcı.2 gün önce aldım her şey iyi güzel ama benimkinde çok kötü bi koku var.acaba sorun benimkinde mi yoksa genel olarak mı öyle bilmiyorum,koku hassasiyetim çok yoktur ama bunu elime aldığım an geri kapatasım geliyor

  14 ağustos 2015 12:20


  4. (gbkz: the balm cindy lou manizer)'ın likit olanı gibi rengi. her iki ürünün de deneme ürününü denedim. yan yana elimde deneme imkanım yok ama elinde bu iki üründen de olanlar deneyip görseli ekleyebilirlerse çok daha iyi olacaktır karşılaştırma yapabilmek için.

  28 ağustos 2015 19:48

  5. Indirimden 5 liraya aldığım baz/aydınlatıcı. Ürünü önce bb kremimle karıştırıp sürüyorum, sonrasında 2 kat da burun kemiğime ve Elmacık kemiklerimin üstüne geçiyorum, şu ana kadar sağlayamadığım sağlıklı ve canlı cildi sağlıyor, mary lou da olduğu gibi yaldır yaldır parlamadan no makeup makeup Görüntüsü oluyor, gerçekten önerebileceğim bir ürün

  18 eylül 2015 18:56

  6. Ne sevdim , ne sevmedim diyebilirim . Eğer simsiz bir aydınlatıcı arıyorsanız tam size göre ama ben daha ışıltılı aydınlatıcıları seviyorum . sevmediğim başka özelliği ; ıslak görüntüsü biraz çabuk kayboluyor , 1 saat sonra sanki hiç sürmemişim gibi oluyor . ama yine günlük makyajımda daha doğal bir görünüm için kullanıyorum .

  25 eylül 2015 02:55

  7. flormarın pin-up serisindeki pembe alt tonlu aydınlatıcısı.indirimden 5 liraya edindim ve fiyatına göre gayet güzel bir ürün.gündelik için gayet uygun,içerisinde doğal ışıltılar var,ben genelde elmacık kemiklerimde 2 kat uygulamayı seviyorum.en kısa zamanda bb kremle karıştırıp kullanmayı düşünüyorum.kısaca beğendiğim bir ürün oldu.

  1 ekim 2015 21:42


  8. Malumunuz Flormar indirim yaptı mı tam yapıyor :) Ben de indirimden faydalanıp alıverdim bu aydınlatıcıyı. En beğendiğim özelliği simli değil de ışığı yansıtan ve doğal bir ışıltı katan yapıya sahip oluşu oldu. Kalıcılığı benim cildimde niyeyse çok uzun süreli olmuyor. Bu konuda (aydınlatıcımın kalıcılığını artırmak hususunda) tavsiyeleriniz varsa beklerim :)

  21 ekim 2015 20:07

  9. flormarın simsiz ve renk tonu düzenleyici iddiasına sahip sıvı aydınlatıcısı

  ürün aydınlatıcı olarak sünger veya fırça ile uygulamaya malesef çok müsait değil. parmaklar ile pıt pıt uygulandığında gerçek aydınlığını veriyor ancak bu sefer de kalıcı değil, düzenli tazelemek gerekiyor

  aydınlatıcı baz niyetine tüm yüze uygulandığında bende sivilce yaptı, bir hafta içinde aralıklarla 3 gün kullandım ve cildimin normalde hiç sivilcelenmeyen yerlerinde sivilceler patladı. ürünü kullanmayı kesince sönüp gittiler

  neutrogena vücut kremine karıştırarak kullandım. vucut kremlerine aydınlık birşeyler karıştırmayı seviyorum. yüzüme kullanamadığım aydınlatıcıların akıbeti bu oluyor genelde.

  ürünün ambalajından yana şikayetim olmadı. 2 yıla yakın bir sürede bitirdim. ürünün garip bir kokusu olduğunu da ekleyeyim

  özetle ben tekrar satın almayı düşünmüyorum

  22 ağustos 2016 09:05

  10. 2 hafta önce flormar' ın internet sitesinden 5 tl gibi komik bir fiyata aldığım aydınlatıcı. satıştan kaldırıldığını düşündüğüm için üzülürken sitede karşıma çıktı. yanına blur effect bb kremi de ekledim 2. gün elimdeydi kargo.

  ürün yorumuna gelirsem simsiz ve o kadar doğal ki evde hevesle ilk denediğimde bu da olmadı dedim. çünkü o ışıkta pek belli olmadı. ama dışarıdaki gözlemim daha tatmin edici doğru alana sürdüğünüz taktirde sağlıklı, doğal bir duruşu var. güçlü yapay ışıklarda da böyle. fazla fazla parlama bekleyenlerin beklentisini karşılamaz yani. pembe veya nötr alt tonluysanız günlük kullanım için bakılabilir. 3-4 saat gibi bir kalıcılığı var. pıt pıt yaparak parmaklarımla dağıttım sünger her şeyi emiyor.

  ayrıca ben de herhangi bir alerjiye, sivilceye neden olmadı. tabii bu kişiden kişiye değişebilir.

  7 şubat 2017 18:32