4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • oylar (8)
  • medya (1)

28. Fiyat/performans ürünü. Çok belirgin kirpikler seviyorsanız sizi tatmin etmeyecektir. Tek tek ayırıp tarıyor uzatıyor. Kıvırma ve hacim namına pek bir şey göremedim daha çok günlük kullanıma uygun. Akma bende yaptı ama gözlerim çok sulanır yani benimle alakalı olabilir.

11 mayıs 17:59

27. tek güzel yanı kirpikleri güzel taraması olan maskara. belirgin bir siyah renk vermiyor, uzatmıyor, kıvırmıyor. kirpikleri yapıştıran bir maskarayla aynı anda kullanılırsa belki işe yarayabilir.

25 nisan 19:53

26. Epey maskara deneyimlemiş biri olarak beğendim ama kalıcık konusunda zayıf. Maskara bazıyla etkisini ise gerçekten çok sevdim. Fırçası sayesinde tek tek ayırıyor, uzatıyor, hacim veriyor. Birkaç kat uygulayabiliyorsunuz. Bence biraz kuru bie yapısı var. Maskara bazı olmadan kısa sürede indi kirpiklerim fakat bazla kalıcılığını da dengelediğim için beğendim. F/p olarak tabiki çok iyi 8 lira gibi komik bir fiyata almıştım üstelik!

2 nisan 13:54


25. verdiği hacim ve uzunluk günlük makyaj için gayet yeterli olan rimel. çıkarması da kolay. fakat akma yapıyor, gün sonunda gözümün katlanma bölgesinde hafif siyah çizgi halinde akmış oluyor terlemişsem. yine de fiyatına göre çok iyi.

18 mart 17:41 20 mart 00:54

4

24. Fiyat performans açısından en başarılı bulduğum maskaramdır. Bittikçe alırım , günlük makyajım için aradığım uzun ve tek tek ayrılmış görüntüyü sağlıyor. A101 lerde 7-8 lira civarında bulabilirsiniz. 

11 şubat 00:36

23. Maxim eyesdan daha az dolgunluk veren çok güzel kıvıran ve tek tek ayıran mascara. Maxim eyesin kıvırması lancome hypnose ayarında, asla dökme veya zor çıkarma sorunuyla karşılaşmadım ancak kıvırmayı kirpikleri oldukça sertleştirerek yapıyor. Bu maskara ise daha günlük ve kirpikleri sertleştirmeden kıvırıyor. Mascaranın ucunun bir tarafı daha ince ve essence ilx e benziyor, diğer tarafı ise daha uzun, seviyoruz <3

5 şubat 08:24

22. İlk olarak kirpiklerimden bahsedeyim, karışık, kimi yukarı kimi aşağı bakan, uzun ama kıvrık olmayan (hatta kirpik kıvırıcıdan iki saniye sonra tekrar düşebilen) kirpiklere sahibim. Bu maskarayı golden rose’un kendi mağazasından 16 tlye aldım ama anladığım kadarıyla a101de daha ucuzmuş. Beklentim yoktu, henüz beş kez falan kullandım ama şuana kadar çok beğendim. Kirpiklerimi kıvrık tutuyor, simsiyah, uzatıyor. Çok az yapıştırıyor ama o da yeni açıldığından diye düşünüyorum. Umarım böyle devam eder çünkü fiyat performans açısından bakıldığında benden 10 puan alabilir

3 şubat 10:58 8 haziran 14:46


21. A101 de denk gelip fırça yapısı hoşuma gittiği için 7 lira gibi komik bir fiyata aldığım rimel. Silikon fırçalar işimi gördüğü için uygun fiyatlı silikon fırçalı rimellere şans veriyorum. Biraz maybelline lash sensational'ı andırsa da onun kadar başarılı bulmadım. Ama ayırması topaklanma yapmaması filan güzel ben serinin cat walk isimli rimeliyle beraber kullandığımda günlük makyajımda doğal ve tatmin edici bir görüntü yaratıyorum. Uygun fiyatlı maskara arayışında olanlar deneyebilir

26 ocak 13:18

5

20. beni olumlu anlamda şaşırtan ender makyaj ürünlerinden biri.

a101'deydi sanırım aklıma esti aldım ama daha kasadayken yahu ben bunu niye aldım diye söyledim kendi kendime. golden rose'un sadece ojesini kullanmıştım, o da çabuk kuruduğu için memnun değildim. neyse pahalı değil, beğenmezsem fazla kaybım olmaz dedim ama kullandığım anda yüzümde güller açtı mutluluktan.

kıvırıyor, uzatıyor, dolgunluk vermese de yapıştırmıyor, kirpikleri çok güzel ve doğal bir şekilde ortaya çıkarıyor. günlük kullanım için harika. kolayca çıkıyor ve bu performansa göre bayağı ucuz. yeni bitirdim, yine alacağım.

24 eylül 2017 20:45

19. bayılıyoruum. kirpiklerim sık ama kısalar olabildiğince doğal ama uzatıp ayıran maskaraları seviyorum bu maskara da tam olarak öyle. fiyatı da çok uygun kesinlikle denemenizi öneririm.

5 eylül 2017 16:53 21 aralık 2017 19:00