4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • oylar (6)
  • medya (1)

22. tek güzel yanı kirpikleri güzel taraması olan maskara. belirgin bir siyah renk vermiyor, uzatmıyor, kıvırmıyor. kirpikleri yapıştıran bir maskarayla aynı anda kullanılırsa belki işe yarayabilir.

25 nisan 19:53

21. Epey maskara deneyimlemiş biri olarak beğendim ama kalıcık konusunda zayıf. Maskara bazıyla etkisini ise gerçekten çok sevdim. Fırçası sayesinde tek tek ayırıyor, uzatıyor, hacim veriyor. Birkaç kat uygulayabiliyorsunuz. Bence biraz kuru bie yapısı var. Maskara bazı olmadan kısa sürede indi kirpiklerim fakat bazla kalıcılığını da dengelediğim için beğendim. F/p olarak tabiki çok iyi 8 lira gibi komik bir fiyata almıştım üstelik!

2 nisan 13:54

4

20. Fiyat performans açısından en başarılı bulduğum maskaramdır. Bittikçe alırım , günlük makyajım için aradığım uzun ve tek tek ayrılmış görüntüyü sağlıyor. A101 lerde 7-8 lira civarında bulabilirsiniz. 

11 şubat 00:36


19. A101 de denk gelip fırça yapısı hoşuma gittiği için 7 lira gibi komik bir fiyata aldığım rimel. Silikon fırçalar işimi gördüğü için uygun fiyatlı silikon fırçalı rimellere şans veriyorum. Biraz maybelline lash sensational'ı andırsa da onun kadar başarılı bulmadım. Ama ayırması topaklanma yapmaması filan güzel ben serinin cat walk isimli rimeliyle beraber kullandığımda günlük makyajımda doğal ve tatmin edici bir görüntü yaratıyorum. Uygun fiyatlı maskara arayışında olanlar deneyebilir

26 ocak 13:18

5

18. beni olumlu anlamda şaşırtan ender makyaj ürünlerinden biri.

a101'deydi sanırım aklıma esti aldım ama daha kasadayken yahu ben bunu niye aldım diye söyledim kendi kendime. golden rose'un sadece ojesini kullanmıştım, o da çabuk kuruduğu için memnun değildim. neyse pahalı değil, beğenmezsem fazla kaybım olmaz dedim ama kullandığım anda yüzümde güller açtı mutluluktan.

kıvırıyor, uzatıyor, dolgunluk vermese de yapıştırmıyor, kirpikleri çok güzel ve doğal bir şekilde ortaya çıkarıyor. günlük kullanım için harika. kolayca çıkıyor ve bu performansa göre bayağı ucuz. yeni bitirdim, yine alacağım.

24 eylül 2017 20:45

2

17. iyi ve uygun fiyatlı rimel arayışındaydım ve bu rimelin burada çok övüldüğünü görünce hemen gidip aldım. 3-4 aydır ara ara kullanıyorum ama pek sevemedim. akmaması sanırım tek olumlu yanı. benim kirpiklerime öyle aman aman bir hacim vermedi, kirpiklerimi istediğim gibi ayırmadı hatta birleştirip topak topak yaptı. bir daha alacağımı sanmıyorum.

17 ağustos 2017 01:13

16. Övüldüğü için gittim aldım. Fırça güzel. Etkisi normal. Ama terlemediğim ve ağlamadığım halde gözün altına akıyor. Hatta o kadar akıyor ki bi bakıyorum maskara yok. Normalde loreal, yves rocher rimel kullanırım. Hiçbirinde böyle bi sorun yaşamadım. Bence bizimla diyılsın bi daha kesinlikle almam.

14 mart 2017 13:55


15. Bu maskarayi bittikçe yenisi alinan ürünler başlığında gördüm ve internetten stalkladim resmen hakkinda hiç kotu yorum yok. Ustelik firca yapisi da lash sensational ile çok benzer. Fiyatı dersen 10tl altında... kısacası ben bu maskaranin neden daha ünlü olmadığını anlayamadım. Ustelik benden once yorum yapan 15 süslüden 15i de olumlu ve çok guzel yorum yapmışlar. Bence bu maskara yürür.

13 mart 2017 22:21

14. bu maskarayı a101 de tam da elimdeki maskaranın bittiği bir zamanda görmüştüm.fiyatı 7 lira gibi bir şeydi,alayım dedim.eve gidip denediğimde ise etkisine gerçekten bayıldım.kirpiklerimi tek tek ayırmış,uzatmıştı.birkaç sefer sadece uzun kıllı tarafını kullandıktan sonra dur ya şu kısa kıllı tarafı da kullanayım dedim.önce uzun kıllı tarafla kirpiklerimi tek tek ayırdıktan sonra kısa kıllı tarafla zigzag hareketlere 2.katı sürdüm ve o zaman dedim bu maskarayı böyle kullanmalıymışım diye gshdgds,yine uzun,tel tel ayrılmış kirpikler vardı ama kıvrık ve biraz da hacimli gözüküyolardı.1 tüp bitirince başka maskaralar da kullandım ama sonunda yenisini alabildim.bitirdikçe de almayı düşünüyorum.

27 ocak 2017 10:49

13. Bugün ilk kez kullandim ve etkisine bayıldım. Kirpiklerin yapismasini engelliyor ve kat kat uygulasan da agirlik yapmıyor. Kattığı hacim de hoşuma gitti. Gercekten fiyatina gore cok guzel bir maskara. Golden rose un bu silikon fırçalı maskaralarıni genel olarak begendim özellikle bu ve yeşil olanı.

22 ekim 2016 03:01