yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (31)
  • oylar (30)
  • medya (1)
  1

  31. herkes bir ara överken sırf denemek için aldım tam bir rezalet maskarayı ilk açtığımda aylardır açıkmış gibi kuruydu topaklanıyordu ve Maksimum 2 saate dökülme yapıyordu .hayatım boyunca kullandığım en kötü maskara.

  11 şubat 02:15

  30. bayılıyorum bu maskaraya valla başka maskara kullandığım zaman elim hep bunu arıyor.

  31 ağustos 2023 18:43

  5

  29. Ne maybellineler, ne paradiselar,ne macstacklar yerini tutabilir. İlk başta kıvam sorunu olsa da kenara atıp 1 ay sonra tekrar denediginizde ilginç bir şekilde aşık oluyorsunuz. Verdiğim her kuruş helal olsun. Hem hacim hem uzunluk. Daha nasıl yaransin bu çocuk size

  28 ağustos 2023 00:01


  5

  28. trendyolda indirim kuponuyla iki tanesini 30 TLye almıştım. Topaklanma yapmıyor, akmıyor, akşam kolayca siliniyor, severek kullanıyorum ve bereketli bi ürün kolay kolay bitiremedim

  9 ekim 2021 17:27 9 ekim 2021 18:49

  2

  27. Ben de bu ürünü çok büyük beklentilerle aldım. Fırçasının yapısı itibariyle bir hacim beklentim yoktu ama uzunluk ve tek tek ayırma bakımından beni tatmin edeceğini sanıyordum. sadece burda değil pek çok yerde övülen bir maskaraydı. amasına gelecek olursak önceki girdilere hiç katılmıyorum. daha sürerken panda gözüne döndü gözlerim. Daha önce hiçbir maskarada bu kadar bulaşma yaşamamıştım. önce diğer maskaraları sürdüğüm gibi sürdüm üst kirpik dibim maskaraya bulandı. sonra aşağıya bakarak sürmeye çalıştım yine sonuç hüsran. belki alt kirpikler için idealdir dedim yok yok yok. yeni açmama rağmen yapısı da ıslak gelmedi. sanki açmışım 1 ay sonra kullanıyor gibiydim. acaba benimkinde mi bir sorun var bilemedim. birkaç gün geçtikten sonra tekrar deneyeceğim.

  Ekleme: Topaklanmayı unutmuşum.

  5 mayıs 2021 11:37 5 mayıs 2021 11:42

  3

  26. Kirpiklerimi döke döke bırakmadığı için bırakmak zorunda olduğum ama mükemmel bir etki yaratan bir maskara. Tam bir cellatına aşık olma durumu yaşatıyor. Uzatması ve kıvrıklığına olan tutkumdan dolayı tekrar almak bile istiyorum.

  4 nisan 2021 20:41

  25. indirimdeyken 20 küsür tlye almıştım. kıl fırçaları sevmiyorsanız uygun fiyatlı maskara arıyorsanız deneyin derim.

  12 mart 2021 22:12


  24. Tavsiye etmelere doyamadığım, deneyenlerin de hep memnun kaldığı, ne yazık ki şimdilerde pek uygun fiyatı kalmamış maskara. Uzun ve kıvrık kirpiklerimi tek tek ayırıp uzatıyor, akma dökülme yapmıyor. Gece makyajı yaptığımda birkaç kat sürüyorum, asla topaklanma yapmıyor, tam bir takma kirpik etkisi yaratıyor. Temizlerken de lash sensational gibi hayatı sorgulatan dakikalar yaşatmıyor, ben çift fazla bir temizleyiciyle çok rahat çıkarıyorum. Yeni maskaları denemeyi sevdiğim için bir ara almayı bırakmıştım, ama indirim dönemlerinde internette hala 20 lira civarında bulunabilen tam bir f/p ürünü olduğu için bu maskaraya geri döneceğim. 

  26 aralık 2020 16:56

  4

  23. Günlük kullanıma gayet uygun bir maskara. Kirpiklerim düz ve orta boy. Tek tek ayrılmış uzun görüntüyü çok seviyorum ve bu maskara beklentimi karşılıyor. Elinizi gözünüze çok götürmezseniz akmıyor. Fırçası oldukça ince ama kıvırıcıyla birlikte tek tek ayırma ve uzatma konusunda başarılı buluyorum. Fiyatına göre performansı gayet iyi ben indirimde 20 tl'ye almıştım.

  24 temmuz 2020 22:42

  22. melis kocal'ın önerisiyle aldığım 9ml'lik maskara. bir hande erçel kirpiği değil ama uzun ve gür kirpiklerim var, hani herhangi bir rimel sürdüğümde bir takma kirpik etkisi, bir bülent ersoya dönüşüp allah allahh diyecekmişim gibi bir his yaratıyor sadşsekfos bu uzun görüntüden ve maskaradan çok hoşlanıyorum ama bol bol da sürmem yani kirpiklerimin düzgün taranmış olması yeterli. normalde kıl fırça seviyorum, uzun süredir golden rose infinity lash kullanıyordum, sonra herkesin memnuniyetine güvenerek maybelline lash sensational kullandım, en son denemek için bunu satın aldım.

  nasıl tanımlayacağımı bilmiyorum ama nokta gibi çıkıntıları olan düz plastik bir ucu var. suya oldukça dayanıksız ama zaten waterproof olmayan herhangi bir maskaradan bunu beklemiyorum, kolay temizleniyor. kullandığımda kirpiklerimi asla ayıramıyorum, düzensiz bir şekilde birbirine yapıştırıyor ama hacimli bir görüntü veriyor mu veriyor, herhangi bir kaş fırçasıyla üzerinden geçtiğimde düzeliyor ama o sırada dökülme yapıyor o yüzden tekrar taramak istemiyorum. aslında son hali güzel oluyor cidden ama oraya gelene kadar ohooo... bu yapışık görüntüden memnun kalmadığım için diplere sürmeden sadece uçlarını tarayarak renk verme amacıyla kullanıyorum. diğer bir eksisi ise normal kullanımda ciddi şekilde dökülme yapması. yani 20 yaşındayım, kullandığım 3. farklı maskara, dökülme ne demekmiş bununla öğrendim. eskaza elim kirpiğime mi geldi, hemen hem göz kapağımda hem elmacık kemiğimde siyah siyah noktalar. sadece uçlarını taradığımda ise zaten azıcık sürdüğüm için dökülme gözlemlemedim.

  dökülmeseydi tekrar satın alırdım, bu şekilde karantina döneminde evde kendimi iyi hissetmek için makyaj yaptığımda kullanıyorum. onun dışında çok özenmek istemediğim ders çalışmak için kütüphane vs. gibi yerlerde kullanırım, bir daha satın almam.

  edit: bu arada kullanmaya başlayalı yaklaşık iki hafta falan oldu, ilerde kıvam alır ve verdiği hisse göre fikrim değişirse editlerim.

  29 haziran 2020 00:05 29 haziran 2020 00:14