yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • medya (3)

  1. İşk kez dün gratiste denk geldim. Aha peeling, saf vitamin C, leke karşıtı, bio bariyer, gözenek karşıtı, hyaluronik, bio hydration, red control olmak üzere toplam 8çeşidi var sitesinde gördüğüm kadarıyla. Ben c vitamini ve bio bariyer olanlarını aldım,  içerikleri gayet güzel görünüyor. Eğer işe yararsa çok güzel bir çalışma olmuş. Hem de bir Türk markası, desteklenmesi gerektiği için başlık açtım. Serumları kullandıkça ayrı başlıklarına da girdi girerim.

  3 aralık 2019 11:52

  2. Hyaluronik asit içeren serumunu çok merak ettiğim seri. Hyaluronik asitin cilde nüfuz edebilmesi için düşük moleküler yapıya sahip olması gerekiyormuş. Bununda sitesinde farklı moleküler ağırlıklara sahip hyaluronik asit formları içerdiği yazıyor. Fakat tam içerik bilgisine ulaşamadım. Bu seri şu anda yalnızca gratiste satışa sunulmuş. 30 ml fiyatı 68 lira.

  Cilt bakım rutinime hyaluronik asit eklemek istiyorum. İsteğim nemden ziyadr daha sıkı bir görünüm elde etmek. Hyalo4 skin krem alacaktım ama vazgeçtim. herbaderme şans vermek istiyorum. Yerli malı yurdun malı.

  3 aralık 2019 13:08 12 ocak 2020 20:28

  3. herbaderm iyi bir marka. sahibi de eczacı. başka ürünlerini kullanıp memnun kalmıştım. içerikler oldukça iyi oluyor. benim de bu seriden c vitamini serumu gözüme çarptı. %10 l-askorbik asit içerdiği yazıyor. 67 lira fiyatı. şimdilik bütçe ayıramadığım için almadım fakat böyle bir ürünün 67 lira olması gayet iyi fiyat performans açısından.

  ekleme: içeriğini okumuştum c vitamini dışında tek bir içerik vardı şimdi adıını hatırlamıyorum. c vitaminini çözdürmek için yani. çok sade ve basit bir içeriği vardı. ph değeri vs. konulara da dikkat edildiğini varsayarak epey güzel gibi.

  4 aralık 2019 11:08 4 aralık 2019 11:12


  4. C vitamini, Biobariyer probiyotikli ve aha peeling glikolik asit %8 ürünlerinin içeriğini beğendiğim serumlar oldular. Tr markasına da artık şarttı diye düşünüyorum. Doa gibi internet alışverişi sıkıntısı da yok. C vitamini içeriği: propanediol ve %10 c vitamini. Glikolik asitli olanın ki: Aqua, gliserin, propanediol, glikolik asit, xanthan gum, sodyum hyaluronate, hydroxyacetophenone, sodyum phytate. Biobariyer olan: aqua, alfa glukan olligosakkarit, xanthan gum, maltodekstrin, lactobacillus, polymnia sonchifolia root juice, hydroxyacetophenone, sodyum phytate.

  11 aralık 2019 14:20

  5. iki hafta önce gratis indiriminden 40 liraya c vitamini serumunu aldım. bundan önce doa kozmetiğin %5 c vitaminini kullanmıştım. doa kozmetiğin c vitaminini kullandığım dönemde aynı zamanda doa kozmetiğin cilt aydınlatıcı toniğini kullanıyodum. bu aralar herbaderm c vitamini serumuyla beraber de the ordinarynin glikolik asitli toniğini kullanıyorum. (bkz: the ordinary glycolic acid 7% toning solution) şu anda da cildimin aydınlığıyla ilgili övgü alıyorum(doğal bi hightlighter sürülmüşcesine aydınlık oluyo sabahları), doa kozmetikli ikiliyi kullandığım dönemde de alıyodum. açıkçası bu aydınlık c vitamininden mi tonikten mi tam emin olamıyorum. belki de beraber kullanımından. akşamları toniği, sabahları da güneş kremi altına c vitaminini sürüyorum. herbadermin c vitamini daha yağ gibi, üzerine güneş kremini uygulamak daha rahat. doa kozmetiğinki su gibi bi spreydi. bilemiyorum belki o zamanlar ilk defa kullandıgımdan etkisini daha hızlı görmüştüm gibi gelmişti. şu an aynı şeyi hissedemiyorum neyse bakalım daha iki hafta oldu kullanmaya başlayalı biraz daha kullanayım editlerim.

  3 ocak 2020 14:40 3 ocak 2020 14:46

  6. Herbaderm superserum serisinden c vitaminli ve leke karşıtı serumu yaklaşık bir 2 haftadır kullanıyorum. Aslında bu ikisi serumu dönüşümlü olarak kullanıyorum. Benim cildim karma,yanaklarım normal,alın ve çene bölgem biraz yağlı. Cildimde gözle görülür bir leke sorunu yok. Sadece yanaklarımın dış kenarlarında 2 yıl önceden kalan çok hafif sivilce izleri var bir kaç tane. Aslında bunları alırkenki amacım leke görünümünü hafifletmekti. Akşamları yüzümü la roche posay effeclar jelle temizledikten sonra avucuma 3 damla c vitamini,3 damlada leke karşıtı serumdan damlatıyorum. İkisini avucumda ısıttıktan sonra yüzüme,özellikle leke olan yerlere tamponlayarak bastır çek yöntemiyle yediriyorum.  Arkasından hiçbir nemlendirici sürmüyorum. Çünkü c vitaminli serumun yapısı diğerlerine göre biraz daha yağlı,yoğun ve tok. Leke karşıtı serum ise daha çok emilsiyon kıvamında daha süt gibi. İkisinide ayrı ayrı kullanmak yerine aynı anda kullanıyorum. Ertesi gün başka bir serum kullanıyorum. Bu şekilde bir rutin oluşturdum kendime. Sabahları mutlaka +50 spf içeren güneş koruyucusu mutlaka sürüyorum. Gözle görülür etkisini yazmak için erken ama 2 haftadır sanki daha bir aydınlık hissediyorum cildimi. Lekelerimde hafifleme gözlemlemedim,belki bunun için daha uzun süre kullanmak gerekir. Sadece genel olarak aydınlanma yaşadım. İçeriği gayet güzel ve indirimde uygun fiyatlı ürünler. Tam olarak 2 ay kullanıp editleyeceğim.

  15 ocak 2020 11:45

  7. Bugün indirimden aha peeling olanını 49tlye aldım. Siyah noktalara,cilt rengini eşitlemeye, kırışıklıkları hafifletmeye yaradığı yazıyor. Kullandıkça burayı güncelleyeceğim.

  10 şubat 2020 22:39 10 şubat 2020 22:41


  8. hyaluronik 3d serumunu neredeyse bitirdim. vaatleri şöyle; kırışıklıkları azaltmak ve daha sıkı ve dolgun görünüm sağlamak. üzerinde doğal içerikli olduğu yazıyor. kokusu yok gibi. ben sabah ve akşam yüzümü tonikle sildikten sonra kullanıp cildim ürünü emdikten sonra nemlendiricimi sürerek kullandım.

  cildim yazın yağlıya dönük ama bu kış özellikle çok çok kuru ve sivilceye yatkın. ürün cildimde herhangi bir reaksiyona sebep olmadı, bu açıdan sevdim. kırışıklığım yok, olmaması için önlem olarak ve cilt bakımıma hyaluronik asidi eklemek için almıştım. serum arayışı içindekiler bir şans verebilir. yalnız oldukça çabuk bitti, küçük şişesiyle pek bereketli bir ürün değil.

  12 şubat 2020 00:40

  9. bu serinin C vitamini serumunu indirimden aldım ve bir süre kullandım. çok memnun kaldım. kullanmaya da devam ediyorum. bence şans verilmeli. bu seriden hyalüronik asit de almayı düşünüyorum. kullandıkça editlerim.

  18 şubat 2020 18:15

  10. Bu fiyata c vitamini serumu olur mu diye beni düşüncelerden düşüncelere salan serumdur. Kararsızım.

  5 nisan 2020 17:55