yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  • girdiler (66)
  • medya (1)

  1. gratislere yeni gelen kişisel bakım markasıdır. geçtiğimiz hafta, güzelyalı gratiste kurulmuş bir standını gördüm ilk defa. ilgimi çekti inceledim baya, markanın esprisi şu: doğal içerik. ne kadar doğrudur bilemem. ben bir adet yüz temizleme jelini edindim denemek için gerçekten çok sevdim, sabah akşam kullanmama rağmen hiçbir reaksiyon göstermedi suratım. içerisinde küçük parçacıklar var ama narin temizliyor cildinizi yani öyle deli gibi bir peeling etkisi yok. aynı şekilde, tonikleri, maskeleri, diş macunları vs. var. benimle birlikte ev arkadaşım da aldı jelden ki o hayatımda gördüğüm en hassas ciltli insan ve harçlığının yarısını cilt bakım ürünlerine yatırıyor, öyle sorunlu bir cildi var. o bile baya sevdi ve suratına hiçbir şey olmadı kullandıktan sonra.

  marka şuan baya yeni, o yüzden internette pek bir içerik bulamadım (türkçe olarak) ama muhtemelen bloggerlara falan bir paket gönderilirse kısa zamanda ismini duyurur diye düşünüyorum. bu arada temizleme jeilinin fiyatı 17tl idi. diğer ürünlerin fiyatları da hemen hemen bu civarda.

  18 eylül 2014 17:40

  2. Şampuan ve yıkama jellerinde ammonium laureth sulphate bulunan marka.

  3 aralık 2014 23:04

  3. yüz temizleme köpüğü karma cildimi tamamen kuruttu.

  hiç bir şekilde temizleme hissi de vermiyor maalesef.

  tavsiye etmiyorum.

  ama her cilt aynı tepkileri vermez, bunu da göz önünde bulundurmak lazım.

  4 aralık 2014 17:47


  4. dudak nemlendiricisi koleksiyonuma en son eklenen marka. son zamanlarda kurumaya başladıkları için denemek üzere aldım. fazla katı geldi bana, kalıp gibi duruyor, dudakta yayılmıyor. sarı bir iz bırakıyor bir de. bilemiyorum altan.

  9 aralık 2014 09:50 9 aralık 2014 09:50

  5. hindistan menşeili cilt ürünleri, diş macunu, ağrı kremleri vs. üreten markadır. yaklaşık dört yıldır tanışırız bu markayla. hindistan seyahatimde aldığım ürünler eş dost talebiyle rutin hale geldi ve birçok ürünü deneyimleme fırsatım oldu. hala gidip geldikçe bircok ürününü alıyorum. türkiye'de satılan ürünleri inceleme fırsatım olmadı ancak hindistandaki ambalajlarda tavşan resmi mevcut ve deney yapmadikları yazıyor.

  *yüz temizleme ürünlerini bayılarak kullananlar var ben neem serisini kullanıyorum arada olumsuz bir yanını görmedim ama bir etkisi de olmadı.

  *diş macununu severek kullanıyorum. rengi ve tadı başlangıçta itici gelebilir.

  *gözaltı kremi nemlendirmek dışında bir etkiye sahip değil. kısa süreli aydınlık veriyor. düzenli kullandım ancak bir faydası olmadı.

  *dudak nemlendicisi vazifesini yapar başarılıdır.

  *nemlendirici yüz kremi ağırlık yapmadan nemlendirir. kullanan eş dost arasında en cok alkışı ve talebi bu ürün aldı.

  kendim kullanmadım ancak şampuanlarının da fanları var. zannediyorum türkiyeye gelmez ancak çok başarılı ağrı kremleri var tutulan ağrıyan yerlerinize (sırt boyun vb.) sürdüğünüzde gerçekten etkilidir. bu kremlerin en seveni 50 yaş üzeri annemin arkadaşları.

  sonuç olarak içeriği görece olarak temiz ve zararsız ürünler üretir. hindistan fiyatları gerçekten şaşırtıcı derecede ucuz. gratise gelerek yükümü bir nebze azaltmıştır.

  18 şubat 2015 13:55

  6. dudak nemlendiricisini doğal bir şeyler kullanayım düşüncesiyle aldım. hiç mi hiç memnun kalmadım. yeterince nemlendirdiğini düşünmüyorum.

  21 mart 2015 20:38

  7. İlk olarak bundan 5 sene kadar önce Hindistan'dayken tanıştığım ve orijini de Hindistan olan markadır. Bu ülkede her adım başı bulunan, Himalaya'ya özel dükkanlar vardır. Ayurvedik içerikleri tüm ürünlerinde bolca kullanırlar. Aslında ürünleri arasında, şu anda Türkiye'de bulunmayan medikal amaçlı kremler, gribal enfeksiyon merhemleri/jelleri, diş ve dişeti bakım sıvıları gibi şeyler de vardır. Hatta çok sınırlı olsa da bazı makyaj ürünleri bile bulunur çeşitleri arasında. Yani kısaca ürün gamları oldukça geniştir. Ayrıca Hindistan ve Nepal'de çok çok ucuzdur bu markanın ürünleri. Türkiye'deki fiyatların 10'da 1'i kadardır desem abartmış olmam herhalde.

  31 mart 2015 19:32 31 mart 2015 19:36


  8. Benimde ilk olarak hindistanda rastgele bir eczaneye giripte tanıştığım bir marka olmuştur. yaklaşık 5 sene kadar önceydi. ülkemizde de uygun olan fiyatları orada çok çok daha uygun. Gayet güzel vücut nemlendiricileri vardır. Birde Jovees markası vardır yine hindistan'ın benzer ürünler üreten o da gelse ülkemize keşke.

  18 nisan 2015 17:34

  9. gratis e gelir gelmez alıp denemiştim yüz toniği ve yüz temizleyicisini. Tonikten memnun kalmamıştım (normalden yağlıya dönük ciltler için olanı idi alırken cildime uygun olmadığına dikkat etmemişim) ancak yüz temizleme jeli mükemmel diyebilirim. kokusu temizleyişi çok güzel. Denemek isteyenlere yağlı ciltliler için olan temizleme jelini şiddetle öneririm!

  18 nisan 2015 20:17

  10. Yüz yıkama jelini denedim az önce. Yağlıya dönük karma cildimde suan için germe yada başka bir problem yaşamadım. Cildim suan yumuşacık, beğendim galibaa...

  2 günlük düzenli kullanım neticesinde , hoşgeldiniz minik ilginç sivilceler...

  30 nisan 2015 22:08 2 mayıs 2015 23:54