yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (6)
  • medya (1)

  1. yahu ürün çıktı, çıkar çıkmaz sepete ekledim, ama ihmal ettim almayı. sonra rossmann'a yolum düşünce sordum, "yeni çıktı henüz gelmedi" dediler. bir baktım internetten şimdi tükenmiş. (gizlinot: böhüü) çok merak ediyorum, eğer etkili bir ürünse cidden çok seveni olacaktır. c vitaminli ürünleri uygun fiyatlı bulmak çok zor ve bu sadece 30 lira, eğer tekrar stoklarlarsa kesinlikle 1 numara olacaktır. merakla bekliyorum.

  12 şubat 2020 23:45 12 şubat 2020 23:47

  4

  2. 1 haftadır düzenli kullandığım c vitamini serumu.

  10 ml uzun ince ambalajda şeffaf hafif parfümlü bir ürün. Kokusu rahatsız edici değil zaten hemen gidiyor. Alt kısmı hafifçe çevrilince kilit açılıyor, uçlu kalem gibi bastırınca ürün geliyor. 2 pompası benim yüzüm için gayet yeterli. Ben ürünü sadece sabahları kullandım, gece kullandığım yeterince ürün varken dahil etmek istemedim.

  Ürün c vitamini ve hyaluronik asit içeriyor. Cildi nemlendirmeyi, daha dolgun aydınlık görünümü ve ince kırışıklıkların önüne geçmeyi vaad ediyor.

  Etkilerine gelince 1 hafta çok kısa bir süre ve cildimde şu an benim fark ettiğim bir değişim yok. İyi yanları kesinlikle sivilce yapmadı, ciltte ağırlık yapmadı hemen emiliyor. Yapış yapış bir his bırakmıyor, Sürdükten 1 dk sonra sanki hiç bir şey sürmemişim gibi hissettiriyor. Üzerine Nemlendirici sürülmesi gerekir çünkü nemlendirme konusunda benim yağlı cildime bile yeterli gelmedi.

  1 hafta olumlu bir etki için Erken olsa da herhangi bir irritasyona sebep olmamasından memnunum kullandıkça yorumlarımı ekleyeceğim.

  Ürün bittikten sonraki yorumlarımı da ekliyorum. Ürün yaklaşık 10 ml, dolayısıyla çabuk bitti. 1 ay kullandım yaklaşık. Ambalajı nedeniyle içinde kalıp kalmadığını bitmeden anlayamıyorsunuz, içinde kalanı göremiyorsunuz. Bence bu dezavantajı. Onun dışında üründen memnun kaldım, cildimi aydınlattı ve sivilce lekelerimin hafiflemesine yardımcı oldu. Daha önce yazdığım gibi çok bir nemlendirme etkisi yok. Onun dışında şu sıra evde kaldıkça asitlere merak saldığım için c vitamini kullanmıyorum ama tekrar alacağım bir ürün.

  5 mart 2020 21:26 29 nisan 2020 18:57

  1

  3. indirimden 30 tl civarına aldım. boyutu sadece 10 ml. ambalajı ürünün havaya temas etmeyeceği şekilde şırınga gibi tasarlanmış. her gün kullanarak yaklaşık 1 ayda bitirdim. jelimsi serum gibi bir yapısı var. sürünce ordinary ürünlerindeki gibi hafif köpürme olabiliyor. yapışkanlık hissi bırakıyor fakat yoğun değil. nem ve ışıltı etkisi var. ama c vitamini olarak etki beklememek gerekiyor çünkü içerisindeki c vitamini oranı anladığım kadarıyla %1 civarı(gizlinot: listede %1 konması gereken koruyucu içerikten sonra yer alıyor), içerik listesini ekliyorum. ben iki ay boyunca yüzde on kullandığımda bile izlerim tamamen kayboldu durumu yaşamadım, sadece bir ayda bu zaten mümkün değil.

  sonuç olarak c vitamini etkisinin görülmediği 20 günde biten bir ürün olduğu için biraz gereksiz gördüm, yakın fiyatta olan doa kozmetiğin serumundan daha güzel sonuç almıştım.

  20 mayıs 2020 02:45


  2

  4. ürünün fiyatı çok uygun olduğu için aldım. bir de genel olarak alman firmalarına güveniyorum en azından denetimden geçen firmalar hepsi ama üzerinde oran yazmıyor bu büyük eksi.

  kokusu beni rahatsız etti. seven de olur mutlaka benim sorunum genel olarak herhangi bir üründe parfüm olması. hiç bir faydası olmayan hassas ciltlere iritasyon yapmak dışında bi işe yaramayan birşey bence parfüm. ben saf, temiz, tüm içeriğin ve oranının yazıldığı bi ürünü ciddiye alırım.

  çok beklentisiz aldım, çok da bi faydasını görmedim açıkçası ama hiç c vitaminli ürünü olmayanlar için hiç yoktan iyidir diye düşünüyorum.

  23 mayıs 2020 00:20

  2

  5. Hayatımda kullandığım en gereksiz serum. Fayda görmeyi geçtim birkaç kez kullandıktan sonra sivilce çıkarttığına şahit olunca kendisini kovdum. Artık kariyerine el nemlendiricisi olarak devam ediyor. 

  Eczaneden e vitamini ampülü alıp sürmeyi bin kere tercih ederim. Zaten ettim de. 

  16 temmuz 2020 17:35

  2

  6. Her yerde C vit serumları görmeye başlayınca ben de isananın ürününe şans vererek bu furyaya katılayım dedim. Ürün 10 ml kalem şeklinde, arkadan bastığınızda uç kısmından ürün çıkıyor. Yaklaşık 2 basma tüm yüze yeterli.  Basma kısmını kilitleyebiliyorsunuz. Çantada vs taşımak için artı bir özellik. Ancak ben 2-3 gün kullanınca yüzümde sivilcelenme yaptı. Maalesef bu sebeple kullanmayı bıraktım. 

  8 eylül 2020 17:31