l'oreal mega volume miss baby roll maskara

4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (33)
  • oylar (6)
  • medya (3)

33. kirpiklerim uzun ve düz. istediğim şey ise daha da uzatıp hacimli göstermesi

bu maskaraya gelirsek giden 30 tl'nin ardından ağlamak istiyorum. uzatması ne lash paradise ne de lash sensational ile yarışamaz. kirpiklerimi yapıştırdı. 2. katı süremiyoruz zaten. ben maskarayı sürdükten sonra üstünden başka fırçayla tarayarak geçiyorum bu sefer de maskara temizleniyor.

asıl üzücü noktası ise eğer hassas bir göz yapınız varsa uzak durun. benim gözlerimi hafiften yaktı ve bir göz kapağım biraz şişti. (gizlinot: far,eyeliner kullanmıyorum başka ürün yapmış olamaz)

16 şubat 23:01 16 şubat 23:03

32. Cidden çok güzel kıvırıyor kirpiklerim baya baya uzadı sayesinde. Kirpik kıvırıcı kullanmıyorum ona rağmen dümdüz kirpiklerimi kıvırıyor. Ama şöyle bir sorun var kirpiklerim az. Hiç hacim vermiyor bu maskara. İki kat da süremiyorum çok kötü duruyor. Yapıştırma olayını şöyle çözgüm, fırçadaki tüm maskarayı güzelce sıyırıyorum sonra kalanı sürüyorum kirpiklerime. Böyle yapınca da hacim olayı baya baya sıfır oluyor. Ama yine de bitince alırım düz kirpikli süslülere de öneririm.

16 şubat 22:47

31. hayal kırıklığı yaratan maskara oldu benim için. oysa fırçasının güzelliğini görünce dedim maskara stoklarına ekleyeceğim ürünlerden.

ama kirpikleri öyle bir yapıştırıyor ki ne kıvrıklığı ne de siyahlığını görebiliyorsunuz.

hacim beklentim olmasa da hiç mi bir şey değiştirmez kirpiklerde.

belki ben uygulamayı başaramıyorum ama bitirdiğim zaman almayacağım bir maskara.

16 şubat 21:33


30. ilk loreal maskaram. canım anamın sevgililer gününde bana aldığı hediye paketinden çıktı. çok güzel kıvrık bir fırçası var ve verdiği volüme bayıldım.

16 şubat 17:10

29. kıvırma, dolgunluk ve tek tek ayırma işini bu kadar bariz yerine getiren denediğim 2 maskaradan biri. maskara tavsiyesi konusunda kirpik yapısı çok önemli olduğu için, uzun ve kıvrık kirpikli biri olarak maskaradan beklentim dolgunluk verirken tek tek ayırmasıydı. ve benim beklentimi çok iyi karşıladı. 

bir tavsiye ; ben önce 1 kat baby roll sonra da üstüne 1 kat l’oreal volume million lashes kullanıyorum. muazzam sonuç ! 

6 şubat 13:01

28. sadece bana mi oldu bilmiyorum ama hem kirpiklerimde dökme yaşattı hem de alerji yaptı. bence hassas gozleri olan kişiler almadan önce bunu göz önünde bulundursun.

29 ocak 13:56 29 ocak 13:56

27. Düz kirpiklerime derman olan maskara. O kadar güzel kıvırıyor ki. Bu arada hacim vermiyor, kirpikleri yapıştırmıyor. Günlük kullanım için çok uygun bir maskara. Ancak dökülme yapıyor bende :( Sırf bu yüzden değiştireceğim. Tam da hayatımın maskarasını bulmuştum diyordum...

21 ocak 15:01


3

26. indirim zamanı biten max factor velvet volume maskaramın yenisini almak için gratis'e gittiğimde oradaki satış temsilcisinin aklımı çelmesiyle bu maskarayı aldım. tester'ını denememi istedi çok beğeneceksiniz diye ısrar etti, denedim ve sürdüğümde bayağı da beğendim. bir de yeni bir maskara denemiş olurum düşüncesiyle satın aldım. kullanmaya başlayalı çok olmadı ama kirpiklerimi çok yapıştırıyor. kıvırma ve hacim konusunda bir sıkıntısı yok tek derdim yapıştırması. en nefret ettiğim şeydir bir de. yeni alınmış olmasına bağlıyorum umarım kullandıkça yapısı oturur çünkü tester'ı sürdüğümde böyle olmamıştı. :(

15 ocak 18:40

25. en sevdiğim maskaram, hem hacim veriyor hem tek tek ayırıyor ama çok simsiyah değil açıkçası biraz azaldı o yüzden biraz topaklanma yapmadı değil ama hala severek kullanıyorum biterse bir daha alırım

9 ocak 22:40

24. Kirpiklerim dümdüz, orta uzunlukta ve siyah. Bir maskaradan beklentim kirpiklerimi kıvırması ve yapıştırmaması, dramatik bir görüntü ve uzunluk istemiyorum. Bu maskara ise şu ana kadar kullandığım ve kirpiklerimi en iyi kıvıran maskara oldu. Yapıştırdı mı? Biraz, ama yine de o kıvrıklık için kullanmaya devam edeceğim. Yalnız gözümde bir şeyler alerji yaptı maskaradan mı emin olamadım, burayı editlerim.

12 aralık 2017 21:27