3.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (44)
  • oylar (11)
  • medya (4)

44. en sevdiğim maskaram. ne zaman sürsem biri mutlaka soruyor . adında hacim geçmesine rağmen bence uzatma özelliği ön planda kesinlikle. 2 kat sürüyorum dökülme topaklanma yapmadı . %50 indirimde görünce yedekledim hemen( dolar da artıyo ühü ühü kesin zam gelir)

23 mayıs 21:40

4

43. hacim vermeyen ama uzatan ve biraz da kıvıran güzel bir rimel. akma dökülme yapmıyor. bunu tek başına kullandığımda kirpiklerim cılız gözüküyor ama essence i love extreme'in üstüne geçiyorum ve essence'in yapıştırdığı kirpiklerimi gayet iyi ayırıyor, tarıyor. bence indirimde şans verilebilecek bir rimel.

12 nisan 16:12

42. Alıp bir kenara koymuştum uzun zamandır da yeni aldığım maskaralardan ona sıra gelmiyordu . Bugün sabah bir sürdüm ki , kirpikler kıvrıldı ayrıldı uzadı Allah’ım hem de yapışmadan oraya buraya bulaşmadan ve kirpikleri ağırlaştırmadan. Böyle olunca insan düşünüyor , böyle bir ürün bulmuşum diğerlerini zorlamak niyeydi diye. Hacim asla vermiyor bunu da belirtmem gerekli.

12 nisan 14:28


41. kirpiklerim gür uzun ama düz de değil kıvrık da değil baya saçma bir kirpik yapısına sahibim, ilk kullandigim zamanlarda çok beğendiğim bir rimel oldu güzel kıvırdı ve uzattı ancak hızlı kurudu çok sık kullanmamama rağmen. yeniden alacağımı sanmıyorum çünkü maybelline lash sensationel daha uygun fiyatlı ve tek tek ayırma konusunda daha başarılı bir ürün bence 

2 nisan 11:37

40. Gerçekten çok güzel kıvırıyor. Verdiği kıvrıklık sanki mizacımı yumuşatıyor. Hacim vermesi ve uzatması ise beni tatmin etti. beğendiğim bir maskara oldu. İndirimli fiyatını da hak ediyor bence. 

28 mart 21:13

39. kıvırması ve doğal bir duruş sağlaması açısından başarılı bir maskara ancak ben hiç hacim alamadım. ıslak, kıvrık ve daha doğal kirpik isteyenler için özellikle günlük kullanımlar için ideal maskara.

9 mart 16:54

38. sevgililer günü indiriminde aldığım maskara.

 alalı iki hafta falan oluyor hala biraz ıslak ama çok fazla yapıştırmıyor ve güzel uzatıyor.ben kirpik kıvırıcıyla kullandığım için kıvırması hakkında pek bir fikrim yok ama kıvırdığım kirpiklerimi düşürmüyor en azından.

18 şubat 14:15 23 şubat 17:44


37. Renkli maskara seveni olarak bunun mavisini edindim fakat orta uzunlukta ve sık olan kirpiklerimi 3 kirpik haline getirmekten başka birşey yapmadı malesef. Bizimle değilsin babyroll.

17 şubat 20:16

36. Kirpikleri çok güzel kıvıran fakat sürmesi de bir o kadar uğraş gerektiren maskara.

17 şubat 18:30

4

35. Akma yapmıyor ki benim en önem verdiğim şeylerden biridir maskarada. Kirpiklerinizi çok güzel şekilde kıvırıyor. Açıldığında çok ıslak bir yapısı olmadığından kirpikleri yapıştırmıyor birbirine. Ben beğendim.

17 şubat 16:33