l'oreal mega volume miss baby roll maskara

5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • oylar (2)
  • medya (3)

20. Kısa ve düz olan kirpiklerimi efor sarfetmeden belirginleştirip, bi güzel şekil veren maskara. Bu kadar beklemiyordum ben de . Yapışma da yapmıyor kat kat sürünce. Ben beğendim şahsen. 

25 kasım 17:04

19. Aşkımdır. Kurban olduğumdur. Fırçasının tek teline zarar gelmesini istemediğimdir. Bebeğimdir. Yahu dünya üzerinde böyle bir maskara varmış ve benim bundan süslüsözlük araştırmalarım sonucunda haberim oluyor! Öncelikle hepinize teşekkür ederim saygıdeğer canım süslüler. Her mecrada ve her fırsatta yakındığım kısa, hacimsiz, seyrek kirpiklerime derman buldum koşun! Kapın! Siz de alın! Benim inatçı kirpiklerime sen mi daha inatçısın ben mi diyerek nasıl onları kıvırıp kaşlarıma değdirdi, nasıl onları dört katına çıkardı ben hâlâ inanamıyorum. Ayrıca kolayca temizlendi, bir tek kirpiğim kopmadı. Görsele karşılaştırmalı fotoğraf da ekliyorum. 

edit: ilk denediğimde gözümde fazla durmadan sildiğim için kolay silinmiş sanırım, şu an biraz uğraştırıyor. Ama hâlâ benim piremsesim ^^

18 kasım 20:33 - 2 aralık 23:40

18. İlk katta Meh dediğim maskara. Fakat 3. Katta kesinlikle en sevdiğim maskaralardan biri oldu. Uzunluk ve hacim veriyor, ve sanki hafif birbirine yapıştırıyor ama örümcek bacağı gibi değil. Tam kararında.

11 ekim 13:40

17. normalde kirpik kıvırıcıdan sonra tüm rimeller kıvırıcı etkimi bozup aşağı düşürdüğü için ya sadece rimel sürer ya da sadece kıvırırım . Bu maskaranın kıvrılmış kirpiklere etkisini merak ediyorum . Güzel yorumlar gördüm , ilk isim kıvırıcı kullanıp bu ürünü test etmek olacak , sonra editleyeceğim burayı .

24 eylül 15:09


16. ben bu rimeli bir süredir kullanıyorum ve çok beğendim. öyle ki, bitince yenisini almayı düşünüyorum. kirpiklerimi tek tek uzatıyor ve hacimlendiriyor. fırçası da güzel. miss manga'dan da aynı şekilde memnun kalmıştım sonra max factor ve maybelline'e geçmiştim. onlardan da memnunum ancak baby roll güzel. bitince tekrar alacağım. verdiği tek tek ayrılmış kirpik görüntüsünü sevdim. indirim falan kovalamak gerekiyor yalnız. loreal'in maskaraları 50 tl falan. %50 indirime girsin artık.

24 eylül 14:27

15. -uzatıyor

-kirpikleri kıvrık gibi gösteriyor

-fena değil derecesinde dolgunluk veriyor

ama alalı 1.5-2 ay olacak hala yapısı ıslak. kaçak kat çıkmak istediğimde kirpiklerimi yapıştırmaya başlıyor macun gibi ve kirpik uçlarında topaklanıyor. şu ana kadar aldığım en pahalı maskara (indirimde 26 liraydı sanırım), ama lash sensationalı tercih ederim diye düşünüyorum. olur da yalnızca cf ürünlere geçmek gibi bir karar alırsam da fırçalarını kullanabilirim. bunu bi daha almam sanırım, yine de iyi bir maskara.

16 eylül 12:46

14. Hiç memnun kalmadım bu üründen ben. Kirpiklerim her konuda orta denebilecek bir vaziyette. Ne uzunluk ne de dolgunluk verdi. Asıl vadettiği şey kıvrık tutmak ama kirpiklerim aşırı düz olmadığı için zaten bu konuda da kendini diğerlerinden ayrıştıramadı benim için. Azıcık kirpiğim var gibi göründü. Hiç sevmedim süslüler. Ayrıca öyle bir fırçası var ki sürerken resmen kirpik dibinize batıyor iğne gibi. Başka maskarayla karıştırarak kullanacağım artık. Unutmadan bu sıcak günlerde dökülme akma falan yapmadı kendisi.

16 eylül 12:39

13. Kıvırıyorum diyen her maskaraya yaptığımı yaptım ve atladım üzerine. Kıvırıcısız bile kıvırdı. Henüz çok ıslak biraz yapıştırıyor. Hacim de fena değildi. Benim kirpiklemde uzatma göremedim ben. Uzatsaydı iyiydi.

6 eylül 11:34

12. uzatma ve kıvırma konusunda çok iyi. hacim vermede ortalama bence. açtığımda l'oreal'in denediğim tüm maskaraları gibi ıslak yapılıydı. açtıktan sonra bir süre açık bıraktım ve sonrasında yapısı ıslak gelmedi, onun etkisi sanırım. kirpiklerimi yapıştırmıyor şu an ama yapısı ıslak kalsaydı yapıştırırdı belki de. normalde maskalar toz toz gözaltlarıma dökülür ama bu hiç akmadı. beni üzen bir yanı oldu : 2-3 tane kirpiğimi döküyor çıkarırken. kirpik dökülmesiyle ilgili bir süslünün yazısını görmüştüm bugün. önce dalinle yıkıyormuş ve sonra hafifçe siliyormuş. maskaradan vazgeçmek istemediğim için bu yöntemle gözlerimi temizlemeye başlayacağım o derece sevdim.

5 eylül 20:38

11. Bugün gratis indiriminden aldım, ilk geldiği andan beri almak için pusuda bekliyordum denilebilir. Makyajımı aildikten sonra evde kirpik kıvırıcı kullanmadan denedim ve omg. Gerçekten efsane bi maskara yapmışlar. Tek katta verdiği hafif ıslak siyah görüntü, kirpiklerimi tek tek ayırması ve yukarı kaldırması, çok abartılı olmamakla birlikte doğal duran bir hacim vermesi. İlk sürüşte aşık oldum iyi ki almışım tam aradığım maskaraymış. Bundan önce maybelline falsies black drama kullanıyordum onun iki katta verdiği etkiyi tek katta vererek kalbimi çaldı. Maskara arayışındaysanız alın, aldırın. Sırf kabının ciciliği bile almaya teşvik ediyor insanı.

24 ağustos 19:29