yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (4)
  • medya (1)

  6. son bir aydır düzenli kullanıyorum. gözeneklerimi küçülttüğünü gözlemliyorum ama yalnızca etkisi kullandığım zamanlarda geçerli. eğer ki bir gün kullanmazsam gözeneklerimin tekrar eski halinde olduğunu fark ettim. bir de bu ürün losyon gibi neden serum şeklinde bir paketleme yapıyorsunuz diye yetkililere sormak isterim. ürünü almak için ekstra çaba sarf ediyorum.

  1 nisan 03:09

  5. Arkadaşımda kalırken kullanma fırsatım oldu. Gerçekten kalitesini ilk kullanımda anlayabilirsiniz. Cilt pürüzsüz ve kadife gibi oluyor. Fiyatı keşke daha uygun olsa :(

  2 nisan 2023 14:37

  4. aylar önce denebunu'dan 10 ml'lik boyunu satın almıştım. son 2-3 haftadır da kullanıyorumdur. düzenli kullandım, kahverengi lekeler üzerinde en ufak bir etkisi yok benim üzerimde. kullanımı konforlu, verdiği his güzel, hafif de aydınlık ve eşitlenmiş bir cilt veriyor ama o kadar. herhangi bir soruna sebep olmadı cildimde.

  yapısı serum değil de krem gibi. ben zaten jel-su yapılı serumları sevmiyorum o sebeple beğendim o yönden. bereketli de bir ürün, zaten her uygulama için 1 damla öneriliyor.

  sadede gelirsem 30 ml'si eczane fiyatıyla neredeyse 950 lira olan bir ürün için, bana göre performansı sınıfta kaldı. iyi ki o parayı vermemişim dedim. işte samimi yorumum budur. teşekkürler denebunu...

  26 mart 2023 19:28


  5

  3. Ilk kullanimdan itibaren gercekten cildim yumusacik kadife gibi oldu. Komedon ve sivilceye cok meyilli cildim ama hic sorun yasamadim aksine oldukca purussuzlestirdi

  3 mart 2023 07:58

  5

  2. Niacinamide en sevdiğim içeriklerden biri. 1 aydan fazla bir süredir kullanıyorum. İlk başta sabah-akşam kullanıp daha sonrasında kullandığım farklı serumlarda olduğu için şu an sadece sabahları kullanıyorum. Yapısı hafif losyonumsu, akışkan olmadığı için damlalığa birazcık zor geliyor. Akneye eğilimli karma bir cildim var bende asla sivilcelenme yapmadı. Ciltte hafif nemli ve kadifemsi bir his bırakıyor içerisinde hyalüronik asit de bulunduğu için nemlendirmesini de çok sevdim. Sabah- akşam kullanıma uygun ve göz çevresine de uygulayabiliyorsunuz. Göz çevreme de uyguluyorum ve aydınlık görünmesine yardımcı olduğunu söyleyebilirim. En iddalı vaatlerinden birisi de bir haftada koyu leke görünümünde gözle görülür azalma sağladığı. Bir de lekelerin tekrarlanmasına karşı da etkisi varmış.Koyu lekem yok ama akne lekelerim ve cilt tonu eşitsizliklerim vardı, çok kısa sürede açılma gördüm. Regl döneminde çıkan sivilcemi bile çok kısa sürede silikleştirdi o sebeple vaatlerini yerine getirdiğini düşünüyorum. Ben çok sevdim, sürekli elimin altında bulunmasını istediğim ürünlerden birisi oldu. Bu arada içerisinde parfüm var ama kokusu beni asla rahatsız etmedi,ilk defa parfümlü bir ürünü beğendim. 

  3 kasım 2022 16:40

  4

  1. Kendi uktemi ben doldurayım :)

  Serumu 1 aydır kullanıyorum. Koyu leke karşıtı, cilt tonu eşitleme, aydınlık görüntü, pürüzsüz, nemli ve parlak bir cilt vaatlerinin hepsinden emin olamamakla birlikte cildimin daha pürüzsüz olduğunu söyleyebilirim. Kullanım talimatında sabah akşam kullanılması önerilmiş ama benim gece bakımım farklı olduğu için sadece sabahları kullanıyorum. İyimser yaklaşacak olursak, bu sebeple tam randıman alamamış olabilirim. Ama zaten 2 aydan uzun süredir retinoik asit kullanıyorum. Koyu lekelerde azalma, cilt tonu eşitleme, aydınlık görüntü, pürüzsüzlük retinoik asitin de vaatleri. Dolayısıyla niacinamide tek başına etki etmekten ziyade, bunlara ekstra bir etki de sağlamış olabilir. Bununla birlikte retinoik asit sebebiyle cildim zaten nemlendirici kullanmama rağmen kuruyor ve soyuluyor, nem açısından bir fayda göremedim bu yüzden.

  %2-%5 niacinamide oranı cilde yetiyor aslında, ben bu oranlarda güvenebileceğim bir marka bulamadığımdan la Roche'unkini tercih etmek durumunda kaldım.

  Kötü yanlarıysa çok ama çok parlak bitiş, hafif yapış yapışlık hissi ve matlık vaadeden tüm ürünlerin altından kendini pasparlak belli etmesi... :C ayrıca aplikatörünün pompası bozuk gibi. Ürünü alıyor içine ama sıkmıyor, damlalar nazlı nazlı çıkıyor içinden. Zaten yabancı yorumlarda da herkes bundan şikayet etmiş. 4 damlası tüm yüz ve boyun için yeterli. Sabah akşam bu miktarda kullanım ile 1 ay ancak gider. Bu sebeple fiyatı yüksek tabii ki. Olmazsa olmaz bir ürün mü? Benim için değil ama imkanım oldukça kullanmayı isterim.

  *Bir de parfümlü maalesef.

  27 ekim 2022 12:39 27 ekim 2022 12:42