sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (16)
 • oylar (0)
 • medya (2)

1. Instagramda denk geldigim, dudaklari buyutme vaadinde bulunan likit mat rujlardir. 6 rengi bulunmakta, 1 numara gul kurusu iken 2 numara nude bir renk, guncel ikili fiyati 69 tl olarak gozukuyor. (link: https://www.telemagaza.com/lipmax-dudak-dolgunlastirici-likit-mat-ruj.html?gclid=Cj0KEQjwtu3GBRDY6ZLY1erL44EBEiQAAKIcvgvaRym7pr9jUIx8BmY81g6b9D_TWhzmOrF9CcBL29gaAq9V8P8HAQ satis sitesi), (link: https://www.instagram.com/lipmax.turkey/ insta) deneyen, yorumlayan bulamadim ama simdilik.

29 mart 2017 13:21 29 mart 2017 15:19

2. Bugün yasemin özilhan'ın instagramda paylaşması ile haberdar olup, iki farklı renginden sipariş verdiğim likit mat ruj markasıdır. Ürünler elime ulaştıktan sonra yorumlarımlarımı yine bu girdimi editleyerek yapacağım. Aranızda deneyen varsa bizi de aydınlatsın sevgili süslüler.

Edit: Kesinlikle alınmaması gereken bir ruj olduğunu düşünüyorum. Bir defa ürün sitesindeki renklerle alakası yok, ben 1 ve 2 numaralı rengini sipariş ettim ve resmen insanı ölü gibi gösteren nude renkler elime geldi. Dolgunlaştırma vaadine zaten hiç kanmamıştım bu nedenle hayal kırıklığına uğramadım, yaptığı tek şey karıncalanma hissi o kadar. Sonuç olarak yalnızca kalıcılık yönünden başarılı buldum ve sevdiğim rujların altına baz olarak kullanacağım.

29 mart 2017 13:41 3 nisan 2017 13:37

3. libubly'nin kardeşi sanırım. belki de aynı ürün. deneyen varsa görüş bekliyoruz kızlar.

29 mart 2017 15:08

4. Danla'nın hikayesinde "kylie'ye rakip ruj" diye paylaştığı likit ruj. popüler olur şimdi ama ben sanmıyorum aliexpresste satılan rujlardan farklı olduğunu. Bana kalırsa ordan sipariş edip üstüne markayı yazıp satışa sunuyorlar. bu tip rujlar artık bende böyle bir algı oluşturuyor.

29 mart 2017 15:51

5. Gülşen, yasemin özilhan ve danla biliç'in aynı zamanlarda paylaştığını görünce pr sınırlarının baya geniş olduğuna karar verdiğim üründür. artık kozmetik ürünlerde sadece süslü sözlük yazarlarına güvendiğim için burda olumlu yorumlarını okumadan almayı düşünmediğim rujlardır.

29 mart 2017 21:00

6. ne ünlüsüne güvenirim, ne vloggerına kullanan süslülerin yorumlarını dikkate alıp öyle karar vereceğim almaya

30 mart 2017 00:19

7. Reklamını yapanlara demet akalın da eklenmiştir. Zaten ne kadar merdivenaltı izlenimi veren piyasa ürünü varsa demetin instagramında mutlaka bir fotosu olur kullanıyorum çok memnunum diye. Geçen ay da iki farklı zayıflama çayı çorbası kullanıyordu.

Bütün ünlüler çölde vaha bulmuş gibi lipmaxa abandılar aynı gün, anlayın işte nasıl muhteşem nasıl mucizevi bir ruj. Acaba fotoğraf başına ne kadar alıyorlar ben onu merak ediyorum asıl.

30 mart 2017 01:48 30 mart 2017 02:07

8. benim için güvenilir ürün mağazası olan üründür. seneler boyu avon ve türevlerinden de bu yüzden alışveriş yapmadım. bir marka düşünün instagramdan whatsapp tan satış yapıyor nasıl bir profesyonellik ama. yemin ederim avon bundan kaliteli. başına bir iş gelse instagramdan whatsapptan engel yediğin anda bitti işin. bundan alacağıma pazarda satılan kylie çakması rujdan alırım en azından başıma bir iş gelse gider adamın kafasına çalar ruju rahatlarım.

taanım : kalitesinin eski sevilimle aynı olduğunu düşündüğüm marka. o da bana kötü geliyorsun deyip terkedince her yerden engellemişti.

30 mart 2017 12:32

9. Zayıflama çayları Shake'leri gibi aktı yürüdü bu da. Ara sıra süreceğiniz rujun dudak dolgunlaştıracağına inanmıyorum, rengini çok beğendiyseniz aynı rengi büyüüüük ihtimalle nyx yada pastel yada kalitesini bildiğiniz her hangi bir markada bulursunuz. Ünlülere pr için kamyonla para ödeniyor, sanmıyorum ki içlerinden biri adı sanı bilinmeyen bir markayı gerçekten çok beğendiğinden reklam yapsın. Dudağınızın üstünden biraz taşırarak sürdüğünüzde zaten her ruj dudağı "kalın" gösterir. 2 tanesi 70₺'lık Mat bir rujun "dolgun" gösterebiliceğini sanmıyorum.

Dudakları gerçekten dolgunlaştıran ve kalıcılığı 2-3 saat sürmeyen tek bir nane var, o da (gbkz: lipfusion xl)di, ki o da piyasadan kalktı. Ancak ilk üniversitemi okuduğum yıllarda strawberry'den bittikçe 3 tane sipariş verip etkisini görmüştüm. Gece yatarken sürüp sabah sildiğiniz bir şeydi, 8-9 ay kullandım, Dudak kontörüm belirginleşti ve şişti, Hala da bir incelme Yok. O ürün dışındakiler, mesela too faced'in lip injection'ı falan, sürdüğünüzde yakıp şişiren, 1-2 saat sonrasında eski haline döndüren şeylerdi. Ve bu bahsettiğim markalar oldukça bilinen markalar, (gbkz: fusion beauty) zaten direkt dudak dolgunlaştırma ürünleri satan bir marka, renkli rujları 38$ mesela.

Modaya uyucam diye sağlığınızdan olmayın.

30 mart 2017 12:59

10. Bu tarz reklamları hiç sevmediğim için alacaklar listemde sona yerleşmiş olan üründür.

30 mart 2017 13:50