sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (7)
 • oylar (0)
 • medya (7)

1. master chrome aydınlatıcıların yeni çıkan versiyonları. diğer seriye göre çok daha kremsi ve çok daha parlaklar.

şuan üç rengi bulunuyor türkiye’de. 200 diamond glow en açık rengi ve gümüş yansımalı şampanya beyaz arası bir ton. 350 molten rose gold diğer seride adaşı bulunan daha soğuk bir pembe ama ben pembeyim diye bağırmıyor doğal pembe bir aydınlatıcı (gizlinot: renk olarak doğal) . bir de 300 sandstone shimmer var o da çok açık tenli olmadığınız sürece herkese (gizlinot: soğuk alttonluyum bana da oluyor) olacağını düşündüğüm diğerlerine göre daha altın yansımalı ne şampanya ne de bronz diyebileceğim doğal bir ten rengi.

ben bunları aydınlatıcı olarak kullanmanın yanında etkilerine göz pınarlarında ve son olarak göz kapaklarımı parlatmak amacıyla bayılıyorum ki her aydınlatıcı güzel durmaz bu şekilde..

şuan sanırım indirimsiz 60 tl. yapısı oldukça güzel ve kendinize uygun rengi bulursanız bence indirimde değerlendirilmesi gereken aydınlatıcılar

edit: numaralarını yanlış yazmışım düzelttim

26 aralık 2018 13:38 26 aralık 2018 13:48

2. bu serinin extreme olmayanını kullanmadığım için bir karşılaştırma yapamayacağım ama extreme olanlar mü kem mel. indirimli fiyatlarını sonuna kadar hakediyorlar. çok böyle yaldır yaldır parlayan ürünleri sevmiyorsanız bunları da sevmezsiniz. yapıları çok yumuşak, çok sim sim değiller ve çok pigmentliler.

bu konuda en çok sevindiğim konu ise açık renklilerinin ülkemize gelmesi. extreme olmayanların renkleri koyu olduğu için almamıştım ancak bunların rengi tam ideal. benim tenimde rengini çok göstermiyor.

en memnun kaldığım aydınlatıcılar arasına girdi kendileri..

26 aralık 2018 14:10

3. çok fazla aydınlatıcı deneyimim olmadı, hatta tüm yüzüme akıyormuş gibi geldiği için makyajlarımda da kullanmayı tercih etmiyorum. ama bir dönem o furyaya kapıldım tabiki. mac extreme dimension highlighterlardan double gleam renginden de almıştım bu zamanda. double gleam çok çok aydınlık ve çok kendini belli eden ama bir o kadar da mükemmel bir yapıya sahipti. bu kadar aydınlığı sevmediğime karar verip aydınlığa hayran bir arkadaşıma verdim. diğer aldıklarımı da anneme verdim ve kendime sadece msf lightscapade’yi bıraktım. onun belli belirsiz aydınlığı bana yetiyor da artıyordu. saç modelimde yaptığım bir değişiklikle daha parlak bir şey kullanma isteğimi bastıramadım ve tekrar extreme dimension serisine bütçe ayıramayacağım için bunu tercih ettim.

diamond glow rengini kullanıyorum. beklediğim bol ışıltıyı kesinlikle karşıladı. yapısı yumuşacık ve normal serideki gibi yapılmayıp koyu renklerin yanında bu açık rengin gelmiş olmasına çok sevindim. extreme dimension serisindeki “bu ürün krem mi yahu toz gibi de ama” ikilemi yoktu açıkçası. yapısı gayet toz ama yine de yumuşacık. kesinlikle çok çok benziyorlar, bitişleri tamamen aynı. rengini de epey benzettim bu da gümüşi bir şekilde parlıyor şampanya görünse de. kesinlikle hafif bir aydınlık vermiyor, bam diye orda. ilk denerken parmağımla sürmeye çalıştım ama başarılı olamadım. fırçayla gayet güzel oldu ama dikkat edilmeli yumuşak olduğu için fırçaya çok ürün geliyor. ayda yılda bir kullanacağımı bildiğimden uygun fiyatlı bir aydınlatıcıya yöneldim. iyiki de öyle yapmışım çok güzel bir ürün hatta güzel bir muadil de diyebiliriz. (gizlinot: güncel fiyatı 32₺)

ilgili medya:
2
21 ocak 00:12

4. diamond glow rengine sahibim, parlamayı ben burdayım diyen aydınlatıcıları seviyorsanız buna bayılırsınız. toz yapıda olsalar da krem gibi yumuşacık bir yapısı var, sadece fazla tozutma problemi var ama benim için çok da problem değil. İndirimlerde nispeten uygun fiyatlı olan, kalıcılığını, rengini, ışıltısını çokk beğendiğim bir aydınlatıcı. Beyaz tenliyseniz koşun ve ilk mağazada deneyin. :)

21 ocak 00:49 25 ocak 19:20

5. Çok memnun kaldım. Aşırı güzel aydınlatıyor. Hatta aydınlatma kelimesinin karşılığını veriyor. Uygulaması gayet kolay. Çok başarılı bir ürün.

21 ocak 01:20

6. muh te şem bir aydınlatıcı.

Şimdi öncelikle aydınlatıcıdan beklentimi söyleyeyim. aşırı parlak olması, parıl parıl parlaması ama asla sim sim durmaması. bu ürün beklentimi tamamen karşıladı.

extreme olmayan seriyi de kullanmıştım fakat bana simli gelmişti. hatta simli olmasına rağmen ilginç bir şekilde kendini belli etmiyordu.

bendeki 350 molten rose gold rengi. yüze ilk sürüldüğünde toz gibi kalıyor fakat dağıttığınızda yüzle çok güzel bütünleşiyor. o kadar canlı, o kadar parlak bir görünümü var ki. tüm bu parlaklığına rağmen doğal duruyor.

400 molten gold rengi de çok güzel. mary lou gibi sapsarı parlamıyor, gerçekten altın ışıltı veriyor yüze. fakat benim tenim çok açık, daha koyu tenlilere yakışacağını düşünüyorum.

200 diamond glow ise bana biraz açık kaldı. Beyaz tenlilerin beğeneceğine eminim. Işıltısı aşırı parlak olmasına rağmen çok doğal duruyor.

300 Sandstone Shimmer ise adı gibi taş rengi. Sanırım serideki en doğal renk bu. Ten rengine en yakın renk bu.

500 Sparkling Citrine rengi ise olive bir renk. Sanırım ülkemize gelmemiş.

fazla tozutuyor, tek kötü yanı bu galiba.

indirimsiz fiyatı 60 lira, asla o kadar etmez ama indirimsiz fiyatını hak eden ürün kaldı mı sanki? indirimde 30-35 liraya düşüyor. Performansı bu fiyat eder bence.

Alın aldırın diyorum. :)

ilgili medya:
5
2 şubat 12:37

7. Bence kesinlikle 60 tl etmeyecek bir ürün.Öncelikle şunu söyleyeyim eğer bir aydınlatıcidan beklentiniz yüzünüzü parlatsın ama nasıl parlatirsa parlatsın ise seveceginize eminim.Icerisinde çok fazla sim var ve benim bu kesinlikle sevmedigim bir şey doğal bir aydınlatıcı kesinlikle değil.Sim seven kadınlar tercih edebilirler.

2 şubat 18:00